"Svaras 409" albumas "Sutyla" - jau prekyboje

Alytaus hardrokerių "Svaras 409" antrasis albumas "Sutyla" jau pasirodė prekyboje. Diską šiuo metu galima įsigyti tiesiai iš muzikantų, susisiekiant su grupe per Facebook paskyrą.
Naująjį darbą pirmieji galėjo įvertinti patys ištikimiausi "Svaras 409" fanai - gegužės 29 d. Alytaus kavinėje "Pušis" buvo surengtos albumo sutiktuves. Internetinė televizija "Alytaus gidas" jau publikuoja parengtą reportažą iš renginio.
Jau šį savaitgalį kolektyvas pristatys savo dainas Latvijoje.

Plačiau
„Roko naktys 2017“ pristato pankroko uraganą iš Serbijos ir šių dienų roką kuriančius lietuvius

 

Festivalis „Roko naktys“, kuris šiemet privers plakti industrinę Klaipėdos širdį pačiame miesto centre, žada parodyti kitokį savo veidą. Panašu, organizatoriai pažado laikosi, nes jau pirmosios paskelbtos grupės – „Blood Red Shoes“, „Freaks On Floor“, „Frank Fitts“ – privertė suklusti ir laukti tęsinio. Šiandien „Roko naktys“ savo sąrašą papildo dar keturiomis kietomis grupėmis.
„Repetitor“ – energingieji serbai, 2015 metais pasirodę „Kablyje“, šiemet sugrįžta į festivalį „Roko naktys“. Intensyvūs post-pankiniai ir garažiniai rokeriai kartu groja jau daugiau nei 10 metų. Trečiasis albumas „Gde ćeš“ (2016), kaip ir pirmieji jų darbai, sulaukė kritikų ir gerbėjų ovacijų. Nepaisant to, jog grupė dainuoja serbiškai, jie jau apkeliavo pusę Europos ir pelnė pripažinimą muzikiniame pogrindyje.

Plačiau
Pirmadienį - naujo "Svaras 409" albumo sutiktuvės

Gimtajame Alytuje gegužės 29 d. menininkų kavinėje "Pušis" grupė "Svaras 409" surengs albumo "Sutyla" sutiktuves. 19 val. vyks naujojo disko perklausa, o visi gerbėjai galės pirmieji įsigyti šį darbą. Kavinėje taip pat bus prekiaujama pirmuoju "Svaras 409" albumu "Nes tai Lietuva" bei grupės atributika.
Muzikantai artimiausiu metu pristatys naujausią kūrybą ir gyvai - birželio 2 d. grupė išvyksta į festivalį "Rockin' Liepāja" Latvijoje, 3 d. kolektyvas koncertuos Utenoje, 5 d. - Biržuose.
"Svaras 409" albumas pasirodys praėjus 2 metams po debiutinio dvigubo CD "Nes tai Lietuva" išleidimo.
Daugiau informacijos apie "Sutyla" sutiktuves Alytuje: https://www.facebook.com/events/110290769559621/

Plačiau
"True & Evil" skelbia dar porą festivalio dalyvių

Festo dalyvių gretos plečiasi ir šįkart suka link tikro lietuviško metalinio oldskūlo – į kompaniją Ambraziejui & Co šiemet jungiasi tikra Jonavos ir visos Lietuvos metalistų legenda "Agonija"!
Šioji kapela susikūrė tolimais bei gūdžiais 1991 m. ir iki 1993 m. įvairiose scenose taškėsi kartu su "Porfiria", "Necropsy" ("Dissection") ir t.t.
Kaip žinia, ne visiems tuomet pavyko atlaikyti pašėlusį thras‘n‘death gyvenimo tempą, tad ir "Agonija" padarė trumpą pauzę... iki 2011 m., kuomet už Ambraziejų ne ką mažiau kultinis Švarcas (a.k.a. Farshas) atkūrė šią legendinę kapelą.

Plačiau
"Chasing The Rise" išleido naują tekstinį vaizdo klipą

Gegužės 11 dieną Vilniaus modernaus metalo atstovai "Chasing The Rise" pristatę naują singlą "We, the Machines", o šią savaitę pateikė pastarajai dainai ir tekstinį vaizdo klipą. 
Praėjusį mėnesį gimtajame mieste atšventusios 5 metų jubiliejų grupės šis kūrinys įeis į būsimą albumą, kurio tikimasi sulaukti kitąmet.
Skaitmeninį singlą galima įsigyti "Chasing The Rise" bandcamp profilyje.

Plačiau
Festivalis „Roko naktys“ keliasi į Klaipėdą, pristatomi pirmieji headliner’iai

Kaip jau buvo pranešta praėjusią savaitę, šiais metais laisvos ir klajokliškos dvasios festivalis „Roko naktys 2017“ paliks svetingą Zaraso ežero salą ir nuleis inkarą naujoje vietoje, kad galėtų parodyti dar kitokį, naują savo veidą. Šiandien skelbiama, kur tai vyks ir atskleidžiami pirmieji festivalio vardai.
Antradienį Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, festivalių rengėjai ir muzikantai gitaromis ir būgnais budino sveiką protą prie Seimo rūmų. O rugpjūčio 11-12 dienomis roko laivas iškeliaus į Klaipėdą. Tiesa, šįkart – ne  protestuoti, o linksmintis.

Plačiau
„Devilstone“ festivalis ieško Super Savanorių

Liepos 13-16 dienomis Anykščiuose vyksiantis rokenrolo ir alternatyvos festivalis kviečia savanoriauti iniciatyvų ir pozityvų jaunimą. „Devilstone“ pagrindinė komanda kasmet sustiprinama būriu savanorių, kartu padedančiu įgyvendinti festivalį nuo jo pradžios, įsikuriant Dainuvos slėnyje, iki paskutinių akimirkų, paliekant ištuštėjusią teritoriją su geriausiomis emocijomis ir įgytomis patirtimis. 
 
Į devintąjį festivalį planuojama pasikviesti 40-45 savanorius, kuriems bus skirtos atsakomybės pasirūpinti konkrečiomis festivalio įgyvendinimo dalimis. Kiekviena jų – lygiaverčiai svarbi sklandžiam festivalio vyksmui, todėl savanoriai „Devilstone“ festivalyje yra ypač reikšmingi, kartu su senbuviais ilgam savaitgaliui tampantys vieninga komanda darbams ir kokybiškam festivalio įgyvendinimui.

Plačiau
Koncerto Vilniuje belaukiant: kodėl „Foals“ yra viena geriausiai koncertuojančių grupių pasaulyje

„Nėra sukurta pakankamai būdvardžių, apibūdinti „Foals“ koncertą“, – rašė įtakingas muzikos žurnalas „DIY Magazine“. Paskutinę liepos dieną į Vilnių atvykstančios „herakliškos“ britų roko grupės pasirodymai laikomi vienais geriausių pasaulyje šiandien. Kur „Foals“ paslaptis?
2015-aisiais prestižinis britų muzikos žurnalas „Q“ išrinko „Foals“, nei daugiau nei mažiau: geriausia šiuo metu pasaulyje esančia grupe. Į visus klausimus atsakantis apdovanojimas, kurį anksčiau šis žurnalas yra atidavęs tokioms grupėms kaip „Radiohead“, „Oasis“ ar „Coldplay“.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>