Lietuvos scenos žvaigždės išbandė metalistų riaumojimą: pavyksta ne visiems

Rugsėjo 27 dieną Vilniaus „Lofte“ įvyks trijų metalo grupių – „Arch Enemy“, „Jinjer“ ir „Mindshift“ koncertas. Pirmųjų dviejų vokalistės – įspūdingos išvaizdos ir talento merginos, kurias viduramžiais, deja, degintų ant laužo vien dėl demoniško gargaliavimo technikos, kurią šios dainininkės puikiai įvaldžiusios. Visgi ne kiekvienas gali riaumoti taip, kaip Alissa White-Gluz ir Tatjana Šmailiuk. Lietuvos scenos įžymybės pabandė pakartoti: pamatyk, kaip sekėsi.
„Toks stilius galbūt ne mano, bet kai tai išgirdau, net dar kartelį pasigarsinau, pasižiūrėjau, – ar čia mergina dainuoja. Tikrai nerealus vaizdelis. Jeigu man taip reikėtų padainuoti, tai vargu bau. Nors žinau, kad yra speciali technika, aš taip nemoku“, – juokdamasi kalbėjo Violeta Tarasovienė.

Plačiau
Rudenį "Au-Dessus" surengs koncertinį turą po Europą

Šių metų pavasarį naują albumą "End Of Chapter" išleidę vilniečiai "Au-Dessus" spalio 15 d. pradės koncertinį turą, kuris truks iki lapkričio 11-osios. Per nepilną mėnesį lietuviai surengs net 26 koncertus. Gastrolių metu kolektyvas aplankys Čekiją, Slovakiją, Austriją, Vengriją, Rumuniją, Bulgariją, Kroatiją, Vokietiją, Lenkiją, Daniją, Švediją, Nyderlandus, Belgiją, Šveicariją ir Prancūziją.
Rugsėjo 30 d. "Au-Dessus" koncertuos ir gimtinėje - grupė pasirodys festivalyje "Autumn Devastation VIII" Kaune.
Pilnas numatomų koncertų sąrašas.

 

 

 


Komentuoti
"NekKralai" publikuoja naują dainą

Seredžiaus/Kauno grupė "NekKralai" savo YouTube kanale paviešino dainą "Golgothaan" iš būsimojo albumo "G.R.P.". Šis darbas nuo ankstyvo pavasario buvo įrašinėjamas "Lapės Records" studijoje. Konkreti albumo pasirodymo data dar nėra numetyta.
Rugsėjo 22 ir 23 dienomis "NekKralai" koncertuos Estijoje, o spalio 6 d. - Latvijoje.
Debiutinis kolektyvo EP "Kliudžiau" pasirodė 2014-ųjų vasarą.

 

 


Plačiau
Atskleista antra grupė, kuri Vilniuje apšildys „Arch Enemy“

Rugsėjo 27 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos švedų sunkiosios muzikos žvaigždės „Arch Enemy“. Jau anksčiau paskelbta, kad švedus su įspūdingos gerklės vokaliste Alissa priešakyje apšildys ne ką mažiau stebinantys ukrainiečiai „Jinjer“ su ugningąja Tatjana prie mikrofono. Šiandien atskleidžiama dar viena – šįkart vien vyriškos sudėties grupė, surengsianti pasirodymą prieš „Arch Enemy“.
Švedus apšildys ir jų tėvynainiai „Mindshift“ – melodic metal grupė, kurią gitaristas Johanas Lundas įkūrė dar 2006-aisiais. Kaip ir įprasta pradedančioms grupėms, „Mindshift“ sudėtis nuolat kito, bet galop 2012 metais jie išleido savo debiutinį albumą „No Regrets“. Tik Johano neapleido jausmo, kad viskas turėtų būti kitaip...

Plačiau
"Mano Juodoji Sesuo" pažėrė daug naujienų

Pustrečių metų tylėję Kauno gotikinio roko atstovai "Mano Juodoji Sesuo" nuo pirmosios rudens dienos apipylė gerbėjus naujienomis. Rugsėjo 1-ąją pasirodė naujas albumas "Svetimi", kuris buvo išleistas LP ir CD formatais.
Taip pat grupė iš pastarojo darbo jau publikuoja kūrinį "Tu seniai užmaršty", kurį galime rasti oficialioje "Mano Juodoji Sesuo" YouTube paskyroje.
2011-aisiais pasirodė grupės studijinis darbas "Recall", o dar po 2 metų išleistas perrašytų bei remiksuotų geriausių dainų rinkinys.

 


Plačiau
„Arch Enemy“ Vilniuje apšildys geriausiai išlaikyta Ukrainos metalo paslaptis

Neįtikėtinai įdomus metalcore, djent, hardcore ir groove metalo derinys, – taip trumpai galima apibūdinti ukrainiečių ketvertą „Jinjer“, kuris šiuo metu gastroliuoja po Europą su „Arch Enemy“ ir pristato savo metalinį pasididžiavimą – naujausią albumą „King of Everything“.
Trečiąjį „Jinjer“ albumą išleido „Napalm records“. O tai, kas jame skamba, jau rugsėjo 27 dieną galima bus gyvai išgirsti Vilniaus menų fabrike „Loftas“: sostinėje ukrainiečiai apšildys švedų žvaigždes „Arch Enemy“.
Įdomu tai, kad abiejų grupių vokalistės – įspūdingos moterys. Švedų priešakyje – kietagerklė  kanadietė Alissa White-Gluz. Ukrainiečių progresyvaus metalo grupės vedlė – Tatjana Šmailiuk.
„Jinjer“ susiformavo 2010-aisiais, kai prie vaikinų kompanijos prisijungė Tatjana. 2013-aisiais jie jau buvo pripažinti geriausia metalo grupe Ukrainoje.

Plačiau
Į Vilnių su „Arch Enemy“ atvykstanti mėlynaplaukė Alissa – roko monstrė mergaitės kūne

Dar prieš keturis metus simpatiška kanadietė Alissa White-Gluz buvo siejama su grupe „The Agonist“, kurią pati ir įkūrė. Deja, vieną dieną meilė baigėsi. Švedų grupė „Arch Enemy“ kitame pasaulio gale tapo jos naujuoju oru ir vandeniu, o ji pati metalistams Europoje – nuostabia ateive iš kosmoso. Klausantis Alissos išties atrodo, kad moteriškas vokalas tiesiog negali taip skambėti šioje planetoje. Bet A. White-Gluz žino daug paslapčių.
Savo įvaizdžiu ji primena vieną tų merginų iš madingų kino serialų, pasakojančių apie kelionę į virusų išnaikintą rytojų, kuriame reta draugų ir daug priešų. Filme ji gali būti purvina, alkana, pilvu per asfaltą slenkanti nuo mirties, mieganti numestuose kadilakuose ir valganti šaltą srėbalą iš atsitiktinių skardinių. Nepaisant to atrodys taip kietai ir stilingai, kaip niekada neatrodė iki planetos mirties... Šiuo atveju Alissa yra ta herojė, kuri bet kada drąsiai pereis kapines ir miegos velnių pilname malūne. Ji – gyva „Monster High“ lėlė, grandinėmis apsuktu korsetu ir efektingais batais, nė neketinanti maskuoti savo suadytų randų.

Plačiau
Suomijos rokeriai „Wintersun“ su dviem grupėm savaitgalį Vilniuje pristatys naują albumą

Mokslo metų pradžia reiškia ir naują koncertinį sezoną. Vienas pirmųjų renginių sunkesnės muzikos mėgėjams - į Lietuvą pirmą kartą atvykstančios suomių epinio metalo grupės „Wintersun“ koncertas. Koncertiniame ture, kuriame grupė pristato savo naują studijinį darbą „The Forest Seasons“, ją lydi du kolektyvai – tautiečiai „Whispered“ ir italai „Black Therapy“. Vienintelis koncertas įvyks rugsėjo 16 d. (šeštadienį) Vilniaus „Rock River Club“.
Bilietus į trijų grupių koncertą platina visos „Tiketa“ kasos ir internete.
Grupės „Wintersun“ muzikoje pukiai dera skandinaviškas folkloras, greiti gitariniai rifai, sudėtingos klavišinių partijos, aštrus bei švelnus vokalas. Paskutini grupės albumas buvo išleistas 2012 m. Prireikė dar 5-erių metų, kad būtų įrašytas trečiasis albumas „The Forest Seasons“, kuris išleistas šių metų liepos 21 d. Tai keturios ilgos, beveik valandos trukmės kompozicijos, kurios klausytoją nukelia į 4 sezonus mistiškame miške. Būtent šį darbą grupė ir pristato savo naujausiame ture.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]