"Season of Mist" išleis debiutinį "Erdve" albumą

Prancūzijos leidybinė kompanija "Season of Mist", kurios kataloge yra "Septic Flesh", "Sólstafir", "Rotting Christ", "Abbath", "Atheist" ir kiti garsūs vardai, kitąmet išleis debiutinį lietuvių grupės "Erdve" albumą "Vaitojimas". Šis darbas balandžio mėnesį pasirodė tik kasetės formatu.
Leidybinė kompanija pasirašytą sutartį vadina "dideliu pasiekimu", o muzikantai tikisi, kad bendradarbiavimas pakels grupės muziką "į kitą lygį".
"Erdve" susikūrė 2016-aisiais ant kolektvyo "Nyksta" pamatų.

Komentuoti
Skelbiama "Crypts of Despair" albumo išleidimo data

Pernai atgimusi ir atsinaujinusi Kauno death metalo grupė "Crypts of Despair" paskelbė, kad jų debiutinis albumas "The Stench of The Earth" dienos šviesą išvys lapkričio 24 dieną. Šį darbą jau galima užsisakyti albumą išleisiančios leidybinės kompanijos "Testimony Records" Bandcamp profilyje.
"Crypts of Despair" susikūrė dar 2009-aiaisiais, tačiau bene 4 metus jau nevykdė aktyvios veiklos. Visgi praėjusių metų pabaigoje "Crypts of Despair" atsinaujino ir pakilo iš pelenų. Šiemet kolektyvą buvo galima išvysti festivalyje "Armageddon Descends V".

 

 


Komentuoti
Švedai „Arch Enemy“ Vilniuje pristatys naujausią albumą: oficialiai paskelbtos 2 dainos

Pribloškiantys sunkiosios muzikos galiūnai „Arch Enemy“ rugsėjo 27 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ pristatys savo naujausią albumą „Will To Power“, kuris oficialiai pasirodys  rugsėjo 8-ąją. Du pirmieji atskleisti albumo gabalai – „The World Is Yours“ ir „The Eagle Flies Alone“ jau sprogdina internetą, rinkdami milijonines peržiūras. O 40 pasaulio šalių su ankstesniu turu apvažiavę „Arch Enemy“ – vėl kelyje.
Dešimtys koncertų Europoje, gastrolės įstrižai Rusijos ir daugybė pasirodymų Valstijose: tokie artimiausi „Arch Enemy“ planai, susiję su jų naujausiu albumu „Will To Power“. Grupės gitaristas Michaelas Amottas neslepia pasididžiavimo naujuoju darbu.

Plačiau
Jubiliejinis "Mėnuo Juodaragis" - jau poryt

Jau šį ketvirtadienį startuos 20-asis festivalis "Mėnuo Juodaragis XX". Iki pat sekmadienio vyksiantis vienas seniausių ir unikaliausių vasaros renginių Baltijos regione bus surengtas Dūburio ežero saloje, Zarasų rajone.
Keturias dienas lankytojus džiugins rinktinių Lietuvos ir užsienio kolektyvų koncertai bei itin turtinga kultūrinė šventės programa. Savo pasirodymus surengs įvairių muzikinių žanrų grupės – garsūs užsienio kolektyvai, žymiausi Lietuvos atlikėjai ir įdomiausi nauji talentai.

Plačiau
"Svaras 409" daina radijo eteryje susilaukė maksimalios sėkmės

Jau rašėme apie tai, kad Alytaus hardroko grupė "Svaras 409" birželio mėnesį į didžiausios Pietų Lietuvos radijo stoties FM99 laidą "Top 10" pasiūlė baladę "Tuščias kambarys", kuri užkopė į pačią sąrašo viršūnę, o joje išsilaikė 2 savaites. Tope daina išliko masimalų laiką - 10 savaičių, iš kurių pusę laiko praleido pirmajame populiariausių dainų trejete. Pagal laidos taisykles, po 10 savaičių kūrinys yra išimamas iš topo sąrašo.
Prieš porą metų puikiai sekėsi ir kitoms "Svaras 409" kompozicijoms - tos pačios laidos topo viršūnėje yra buvę kūriniai "Dėl tavęs", "Aš nieko nenoriu". Visas 10 savaičių yra išsilaikiusi titulinė ankstesniojo albumo "Nes tai Lietuva" daina.

Plačiau
„Roko naktų“ žvaigždės „Blood Red Shoes“: „Iš kur galėjome žinoti, kad Lietuva mus taip sutiks?“

„Tai yra visiškai nerealu! Mes pirmą kartą Lietuvoje, o minia kaip pašėlusi skanduoja mūsų vardą“, – po įsimintino koncerto antrąjį „Roko naktų“ vakarą kalbėjo dueto „Blood Red Shoes“ narys Stevenas Ansellas.
„Blood Red Shoes“ rado raktus į klausytojų širdis gana greitai. Kažkokia neiškoduojama paslaptimi traukė daili šviesiaplaukė gėlėta palaidine Laura-Mary Carter – mergina su gitara. Ji – scenos priekyje. Būgnai – taip pat priekyje, prie jų – S. Ansellas, tarp gabalų kartais pakalbantis su publika.
Užsimerkęs nepasakytum, kad scenoje jie – tik dviese. Pasirodymas – minimalistinis, be specialiųjų vaizdo efektų, be triukų. Bet tas nuoširdumas, daug gero garso ir įsimenančios melodijos pelnė simpatiją šiam duetui nuo pat pradžių.

Plačiau
„Roko naktyse“ pasirodžiusios „Repetitor“ muzikantės: „Pusryčiams valgome čipsus!“

Penktadienį Klaipėdoje trankiai prasidėjo festivalis „Roko naktys“. Fantastinis oras, įšviesti laivai, įspūdingos laivų elingo metalo konstrukcijos, lauko baldai iš medinių palečių, daug jauno, gyvo roko - visa tai leido susirinkusiems gerai leisti laiką. Atnaujintos koncepcijos vasaros festivalis sulaukė ypač didelio jaunų žmonių palaikymo. Ankstesnių metų festivalio simboliu buvusias juodas odines striukes pakeitė spalvotos kojinės, o motociklus – laivai.
Festivalį pradėjo „Timid Kooky“, tarptautinio muzikos inkubatoriaus „Novus“ finale pripažinti geriausia jauna Baltijos šalių grupe. „Mes pirmi grojame? Reiškia, mes laimėjome!“ – ant scenos tauškė pusnuogiai muzikantai.

Plačiau
Klaipėdiečiai "Apricity" išleido debiutinį albumą

Klaipėdos melodingojo death metalo grupė "Apricity" pagaliau išleido debiutinį albumą "Bipolar Shift Doctrine", kurį įrašinėjo ne vienerius metus. Muzikantų darbą galima įvertinti kolektyvo oficialioje bandcamp paskyroje. Fiziniame pavidale albumą galima įsigyti tiesiai iš pačios grupės, susisiekus el. paštu [email protected].
Diske rasime šiuos kūrinius: "The Afterflow", "Inner Wall", "Bridging the Infinite", "Mindbenders", "Felo De Se", "Reaching Into the Undivine", "The Human Hive", "Hoax Weaver In Peril".
Nuo 2013 m. gyvuojantis kolektyvas yra dalyvavęs nacionalinėje konkurso "Wacken Metal Battle" atrankoje. "Apricity" daina "As The Casualties Count" pernai pateko į rinkinį "Sunkūs metai: 2015".

 


Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]