Lietuvos vardas skamba ir naujoje grupės „Manowar“ dainoje (video)

Jau kovo 29 d. „Teatro arenoje“ Vilniuje koncertuosiančios grupės „Manowar“ naujausioje dainoje skamba Lietuvos vardas. „Mūsų kariai iš <...>, Lietuvos, <...> / kelia rankas ir kovoja už metalą“ – tokius žodžius melomanai išgirs naujai įrašytoje klasikinio hito „The Blood Of The Kings“ versijoje. Šioje „Manowar“ dainoje be Lietuvos minimos daugelis Europos šalių, taip pat JAV, Argentina, Japonija ir Kanada.
Be to, „Manowar“ muzikantai kviečia nemokamai atsisiųsti šią dainą ir sudalyvauti „The Blood Of The Kings“ vaizdo klipų konkurse. Visa informacija apie konkursą, taisykles ir prizus pateikiama oficialioje „Manowar“ svetainėje internete: http://manowar.com/videocontest/
Pirmą kartą prieš 25-erius metus įrašytas tikrą metalo muziką šlovinantis himnas, kurį sukūrė grupės bosistas Joey DeMaio, pristatė vieną geriausių albumų metalo muzikos istorijoje – „Kings Of Metal“. Šis įrašas, garsiais hitais tapusių kūrinių „The Blood Of The Kings“, „Heart Of Steel“, „Kings Of Metal“ ir „Hail And Kill“ dėka, yra didžiausiu tiražu parduotas „Manowar“ albumas. Siekiant ypatingai pažymėti 25-erių metų sukaktį, praėjusią savaitę grupė pristatė visiškai naujai įrašytą, dviem kompaktiniais diskais išleistą, klasikinio albumo versiją „Kings Of Metal MMXIV“.
Norėdama kuo plačiau pristatyti jubiliejinį albumą, „Manowar“ išsirengė į grandiozines pasaulines gastroles, kurios pretenduoja tapti didžiausiomis grupės istorijoje.

Plačiau
„Perkūno namuose“ – švediška galia ir vokiškas progresyvumas

Pirmoje pavasarinėje laidoje vėl kaukšėsime kūjais ir svaidysimės žaibais. “Muzikinėje kalvėje” kovo 5 dieną svečiuosis švedų power metalo atlikėjai “Persuader”, kurių muzikinė karjera nuo 1997-ųjų ir 2014 metų pradžioje pasirodęs ketvirtasis albumas “The Fiction Maze” nusipelnė atskiros kronikos. O “Perkūniško albumo” titulo šį kartą vertas dar geru dešimtmečiu ilgiau grojančios vokiečių progresyvaus metalo komandos “Vanden Plas” šviežias, 9-asis studijinis darbas “Chronicles Of The Immortals - Netherworld (Path 1)”.

Laida transliuojama trečiadieniais nuo 21 iki 22 val. „Classic Rock FM“ eteryje: 87,8 MHz dažniu Vilniuje arba internete adresu www.rock.lt.

 


Komentuoti
Prestižinis sugrįžimas – IQUISITION vėl VA scenoje

InquisitionDalyvavę 2011 metų VA greičiausiai patyrė ir žino, kiek iš tiesų daug scenoje galima nuveikti – dviese. Jei tik  yra stipri idėja. Neįtikėtinai kokybiškas ir hipnotizuojantis INQUISITION pasirodymas tada tapo didžiausiu festivalio atradimu ir staigmena.

Ką gi, yra gerų naujienų festivalio Vakarų scenos gerbėjams – INQUISITION sugrįžta į VA ir pasistengs visus nustebinti dar kartą! Pastarasis jų albumas „Obscure Verses for the Multiverse“ buvo taip išgirtas kritikų, kad šią grupę galima tvirtai ir argumentuotai vadinti viena geriausių šiuo metu black metalo grupių visame pasaulyje.


Plačiau
Skelbiama festivalio „Armageddon Descends II“ programa

Laukimo periodas beveik baigėsi – jau šį savaitgalį Vilniuje įvyks esktremaliausias Lietuvos festivalis „Armageddon Descends II“. Nekrokatarsis komanda praneša, jog viskas sklandžiai juda į priekį, nėra jokių pasikeitimų ir festivalis nugriaudės pagal numatytą programą. Šiuo metu vyksta galutiniai pasiruošimo darbai, dėliojamos paskutinės smulkios, tačiau reikšmingos detalės. Nekrokatarsis aktyvistai tvirtina, jog šiais metais festivalis bus kur kas platesnio spektro, tačiau kryptis ta pati – ekstremalus menas, profesionalus jo pateikimas, galimybė ir sąlygos į jį pasinerti ir mėgautis.

Kaip jau buvo minėta festivalyje pasirodys penki ekstremalaus metalo kolektyvai. Festivalio headlaineriai – mirties (metalo) esencija britai GRAVE MIASMA. Taip pat savo ezoterines apeigas atliks čekai INFERNO bei italai DEMONOMANCY. Lietuvos frontą atstovaus Kauno juodmetalio brigada LUCTUS su Ad Arma! programa bei vilniečiai NYKSTA, kurie pristatys savo šviežutėlį albumą „Lieka tik sienos“.

Kol pagrindinėje scenoje bus derinami instrumentai ir metalo grupės ruošis savo pasirodymams, žiūrovams neteks nuobodžiauti. Šių metų Armageddon Descends programoje - taip pat ir aršios elektronikos bei noise muzikos dozė, kuri bus atliekama antrame fronte. Festivalyje pasirodys keturi, Lietuvos pogrindžio elektronikos sferoje puikiai žinomi atlikėjai – LYS, GIRNŲ GIESMĖS, MCKARAS ir POGROM.

Plačiau
"Perkūno namuose" – įvairaus masto sunkiųjų koncertų anonsai

Vasario 26-ąją kalbėsime apie įvairaus svorio ir kalibro sunkiosios muzikos renginius, kurie artimiausiu metu džiugins ne vieną metalgalvį. Išlaikome intrigą ir nevardijame jų – tiesiog įsijunkite mūsų radijo eterį, kada priklauso!

Laida transliuojama trečiadieniais nuo 21 iki 22 val. „Classic Rock FM“ eteryje: 87,8 MHz dažniu Vilniuje ir apljink jį 100 km. spinduliu arba internete adresu www.rock.lt.

 

 


Komentuoti
Tarptautinis muzikos konkursas „Wacken Metal Battle“ prasideda

Septintus metus iš eilės Lietuvos sunkiosios muzikos grupės yra kviečiamos teikti paraiškas dalyvauti „W:O:A Metal Battle“ konkurse. Tai tarptautinis gyvos sunkiosios muzikos konkursas, kurio finale Vokietijoje pasirodę kolektyvai pretenduoja į nemenką apdovanojimą – sutartį su įtakinga sunkiosios muzikos leidybos kompanija „Nuclear Blast“. Lietuvos grupės jau gali registruotis į pirmą konkurso etapą – nacionalinę atranką „W:O:A Metal Battle Lietuva 2014“!
Tarptautinis „W:O:A Metal Battle“ konkurso finalas vyksta, ko gero, žymiausiame ir didžiausiame visų laikų metalo muzikos festivalyje „Wacken Open Air“ Vokietijoje nuo 2004 metų. Į konkursą skirtingos pasaulio šalys turi teisę deleguoti tik po 1 kolektyvą, kuris laimi nacionalinę atranką. Beje, „Metal Battle“ dalyvaujančių šalių skaičius kasmet vis didėja, ir šiais metais pirmą kartą savo jėgas išbandys grupės iš Egipto!
Lietuvoje „W:O:A Metal Battle“ konkursas pradėtas rengti 2008 metais. Vokietijoje konkurso finale jau pasirodė penkios nacionalinį konkursą laimėjusios mūsiškės grupės – MANDRAGORA, KIELWATER, SOUL STEALER, PARALYTIC, INQUISITOR bei pernai triumfavę LA CHUDRA.

Plačiau
"Luctus" lyderis parašė knygą

Kauniečių grupės "Luctus" lyderis Simonas Jurkevičius, muzikos mėgėjams labiau žinomas Kommander L. vardu, su savo tėvais, Jurgita ir Pauliumi Jurkevičiais parašė knygą "Sava Roma". Simono mama knygoje aprašė Romos madą, tėtis - gastronomiją, o 17 metų Italijos sostinėje praleidęs muzikantas - turistams skirtus maršrutus. Knygą "Sava Roma" išleido leidykla "Obuolys", o ji skaitytojams bus pristatyta jau šį savaitgalį Vilniaus knygų mugės metu.

 

 


Komentuoti
„Perkūno namuose“ – kūjis su priekalu ir perkūnija su žaibais

Perkūno namaiVasario 19-ąją “Muzikos kalvėje” kalsime geležį, kol karšta, ir klausysimės “Perkūniško albumo”. Ant priekalo dėsime kanadiečių heavy metalo scenos atstovus “Skull Fist” ir iš jų išpešime, ką gero nuveikė per aštuonerius egzistencijos metus. O griaudėsime skambant žymiųjų vokiečių power metalistų “Primal Fear” pasiutusiai smagiam, dar nė menesio neturinčiam dešimtajam albumui “Delivering The Black”.

Laida transliuojama trečiadieniais nuo 21 iki 22 val. „Classic Rock FM“ eteryje: 94,9 MHz dažniu Vilniuje arba internete adresu www.rock.lt.

Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>