Radijo stotis „Classic Rock FM“: Kaune – jau transliuojame, Panevėžyje – greitai pradėsime!

Nuo 2010 metų vasaros tik Vilniuje ir internetu www.rock.lt transliavusi radijo stotis „Classic Rock FM“ turi net dvi geras žinias savo klausytojams ir visiems roko muzikos gerbėjams Lietuvoje. Taip jau sutapo, kad abi naujienos sukrito į vieną dieną.
Beveik įpusėjus vasarai laimėjome dažnių konkursą Kauno mieste, tačiau neturėjome kada atostogauti. Roko mėgėjai iš Kauno, kurie klausėsi „Classic Rock FM“ internete, nuolat klausinėjo apie galimas mūsų programos transliacijas FM bangų ruože. Todėl labai pasistengėme, kad visi projektavimo ir siųstuvo įrengimo darbai būtų atlikti maksimaliai trumpais terminais. Ir štai šį trečiadienį, rugsėjo 24 dieną Kaune pradėjome transliacijas 90,3 MHz dažniu miestui ir apylinkėms. Kol kas dėl tam tikrų apribojimų iš kaimyninės užsienio valstybės siųstuvas dirba ne pilna galia, tačiau nutraukus analoginės televizijos transliacijas visame regione, mūsų signalo stiprumas padidės net kelis kartus ir programa bus girdima 80-100 km spinduliu aplink Kauną.
Vakar mums taip pat pavyko laimėti dažnio konkursą Panevėžyje. Iš pateikusių paraiškas trijų dalyvių Radijo ir televizijos Komisija pirmenybę atidavė mūsų programai, kaip išskirtiniam ir regione iki šiol netransliuojamam radijo formatui. Miestui prie Nevėžio neteks ilgai laukti – panevėžiečiai ir apylinkių gyventojai „Classic Rock FM“ programą išgirs jau lapkričio mėnesį.
Įsijunk, pasilik, būk kartu – ir klausyk garsiai, kad girdėtų visi aplinkui!

Komentuoti
Grupė iš Lietuvos gros festivalyje Ukrainoje

Vis didesnį svorį įgaunančiame kasmetiniame festivalyje "Carpathian Alliance" 2015 metais dalyvaus ir muzikantai iš Lietuvos. Vilniečių grupė "Devlsy" pakviesta sudalyvauti ketvirtąjame renginyje, kuris vyks liepos 24-26 dienomis Karpatų kalnuose Ukrainoje.
Nuo 2012 metų rengiamame festivalyje dalyvavo tokios grupės kaip "Behemoth", "Eluveitie", "Immortal", "Impaled Nazarene", "Moonsorrow", "Dark Funeral" ir kitos grupės.
Kartu su "Devlsy" kitąmet į sceną įžengs "Septic Flesh", "Avulsed", "Graveworm", "Kampfar", "Horna" ir kt.

 


Komentuoti
Išleista nauja "Chasing The Rise" atributikos partija

Vilniečių kolektyvo "Chasing The Rise" gerbėjai jau gali pasipuošti nauja atributika - ką tik pasirodė grupės simbolika papuošti marškinėliai bei ilgarankoviai marškinėliai.
Daugiau informacijos galima rasti čia.

 

 

 


Komentuoti
Publikuojamas "HIM" koncerto Karklėje vaizdo įrašas

Rugpjūčio 16 dieną "Karklė Music Beach" festivalyje dalyvavusiu suomių grupės "HIM" koncerto vaizdo įrašas patalpintas grupės Youtube kanale.
Tai jau antrasis Ville Valo kompanijos vizitas Lietuvoje. pirmą kartą "HIM" Lietuvoje svečiavosi 2000 metais. Koncerto pajūryje vaizdo įrašą galima pasižiūrėti čia.

 

 


Komentuoti
“Breed 77” vokalistas: “Mesdamas televizorių per langą turėk fantazijos!”

Jau šiandien Zarasuose, Zaraso ežero saloje atgimsta legendinis festivalis “Roko naktys”. Vieni laukiamiausių svečių – iš Gibraltaro kilę, Londone gyvenantys flamenco metal meistrai “Breed 77”. Vokalistas Paulas Isola pakeliui į Lietuvą davė interviu apie viešbučių nusiaubimą, lietuvišką pirtelę ir muzikos verslą.

Sveiki, ką dar pamenate iš savo pastarojo apsilankymo Lietuvoje, festivalyje “Roko naktys” prieš keletą metų?

-Fantastiška šalis, nuostabūs žmonės ir velniškai puikus festivalis! Mes mylime “Roko Naktis”!

Jūsų grupė tąkart maloniai padėjo festivalio žmonėms išstumti iš šlapios paežerės mobilią sauną. Tai tik įrodo mums, kad esate vieni iš roko angelų, ar ne? Renkate karmos taškus geriems ir blogiems laikams?

-Visada reikia skleisti pozityvą! Nepakanka būti gera grupe – reikia būti gerais žmonėmis!

Plačiau
Atgimstantis festivalis „Roko naktys“ iš Varėnos perkeliamas į Zarasus

Trečiadienį legendinio festivalio „Roko naktys“ organizatoriai pranešė, kad rugpjūčio 15 – 16 dienomis jis vyks ne Varėnos Dainų slėnyje, kaip buvo skelbiama iki šiol, o Zarasuose, ežero saloje.
Nuo 2002-ųjų metų festivalį su pertraukomis rengiantis Algirdas Barniškis-Blėka teigė, kad  sprendimą pakeisti lokaciją daugiausiai nulėmė techniniai faktoriai. „Festivaliui „Roko naktys“ keliami aukščiausi techniniai reikalavimai. Jis vyksta gamtoje, tam reikia maksimaliai gerai funkcionuojančios visos komunikacijos, saugos tarnybų ir daugybės kitų dalykų. Įvertinę situaciją, galiausiai priėmėme sprendimą, kad Zarasuose „Roko naktims“ bus geriau nei Varėnoje, - sakė A.Barniškis-Blėka. – Tačiau jokiu būdu nesakome, kad Varėna mus nuvylė. Bendradarbiauti sekėsi tikrai gerai, už tai esame labai dėkingi. Bet turėdami skirtingas technines, o taip pat ir oro sąlygas, vis dėlto renkamės Zarasus. Galima sakyti, kad „Roko naktys“ grįžta namo. Festivalio data nesikeičia – kaip ir planuota, jis vyks rugpjūčio 15-16 dienomis.”

Plačiau
Pirmadienį "Pulso" eteryje - 13-oji "Sunkiosios artilerijos" laida

Sunkioji artilerijaPirmadienį radijo laidoje „Sunkioji Artilerija“ prisiminsime nerealiai praėjusį festivalį Velnio Akmuo, pasidalinsime ne tik savo, bet ir kitų festivalio dalyvių įspūdžiais ir nuotaikomis bei dar kartą paklausysime renginyje grojusių kolektyvų kūrinių. Tad pirmadienį 22.00 pasigauname radijo stoties „Pulsas“ bangas,arba paprasčiau – tiesiog einame į facebook‘o puslapį www.facebook.com/sunkioji ir ten pasiklausome laidos sau patogiu metu! Ten taip pat rasite ir senesnių laidų archyvą.

Komentuoti
„Velnio akmuo“ 2014: ekstremali energija ir rokenrolo ritualai

Jau šį savaitgalį Anykšciuose prasidės festivalis „Velnio akmuo“. Intensyvus veiksmas Dainuvos slėnyje užvirs ketvirtadienį, o stiprią renginio pradžią garantuos triguba ekstremalumo, bliuzo ir avangardo porcija iš Skandinavijos – ARCH ENEMY, SHINING ir BLUES PILLS. Ankstyvo savaitgalio karštį padės pajusti ir įvairiose festivalio teritorijos vietose išdėstytas netradicinių pramogų minų laukas.

Rinktinių „Velnio akmens“ atlikėjų frontą šiemet sudaro 35 kolektyvai iš įvairių pasaulio šalių. Jau tradiciškai festivalio braižas remiasi į roko ir metalo muzikos scenas, tačiau būtent kitų žanrų – bliuzo, post–roko, hardcore, džiazo – priemaišos, psichodelika, duslus garažo skambesys, nostalgiškas šešiasdešimtųjų vintažas bei tarp genialumo ir beprotybės balansuojantys postmodernistiniai eksperimentai suteikia šiemetiniam „Velnio akmeniui“ išskirtinį prieskonį.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]