"Scorpions" gitaristas apsilankė Kaune

Kauno "Žalgirio" arenoje birželio 1-2 dienomis vyko lyderystės forumas "Forum One", kurio didžiausia žvaigždė buvo "Virgin Group" įkūrėjas seras Richardas Bransonas. Prieš jį nublanko faktas, kad pirmojoje renginio dalyje dalyvavo ir roko grupės "Scorpions" gitaristas Rudolf Schenker, kuris susirinkusiems papasakojo savo svaiginančios karjeros istoriją.
Įrašą iš Kauno "Žalgirio" arenos galima pasižiūrėti čia

 


Komentuoti
Naujas T.Turunen albumas - rugpjūtį

Rugpjūčio 23 dieną bus išleistas naujas buvusios "Nightwish" vokalistės Tarja Turunen albumas. Diskas vadinsis "Colours In The Dark", o jį prodiusuos Tim Palmer, anksčiau dirbęs su "Pearl Jam" ir "U2".
Taip pat žinoma, jog albumo viršelio autorius - Dirk Rudolph, o jame bus galima rasti dainas "Lucid Dreamer", "Neverlight", "500 Letters" ir "Never Enough".

 

 


Komentuoti
Po 43 metų - "Black Sabbath" albumas perkamiausias Anglijoje

Praėjusį pirmadienį išleistas naujausias britų "Black Sabbath" albumas "13" debiutavo 1 Anglijos perkamiausių albumų topo vietoje. Paskutinį kartą kolektyvo albumas topo viršūnėje buvo dar 1970 metais, kuomet buvo išleistas antrasis "Black Sabbath" diskas "Paranoid".
Šiuo pasiekimu "Black Sabbath" taip pat pagerino dar vieną neilgai gyvavusį rekordą - iki šiol ilgiausiai perkamiausio albumo titulo susigrąžinimo laukė Rod Steward, kurio šiemet pasirodęs diskas "Time" buvo pirmasis po 34 metų pertraukos (prieš tai buvo "Greatest Hits. Volume 1", 1979 m.).

 


Komentuoti
"Thin Lizzy" lyderio paminklas prikeliamas antram gyvenimui

Šių metų gegužės 10 dieną vandalai suniokojo Dubline esantį paminklą grupės "Thin Lizzy" lyderiui Phil Lynott. Nežinomas asmuo paaukojo 4 tūkstančius eurų tam, kad šis paminklas būtų prikeltas antram gyvenimui. Grupės gerbėjai ateinantį mėnesį norėtų surengti tokią pačią ceremoniją, kokia buvo pirmąjį kartą atidengiant paminklą - tuomet dalyvavo "Thin Lizzy" nariai bei Ph.Lynott dukterys Sarah ir Cathleen.
Paminklas Dubline buvo pastatytas 2005 metais, o gegužės mėnesio incidento įtariamieji jau surasti ir netrukus stos prieš teismą.

 

 

 


Komentuoti
Kalifornijos Asamblėja pagerbė "Testament" vokalistą

Praėjusią savaitę Kalifornijos Asamblėja pagerbė grupės "Testament" vokalistą Chuck Billy. Muzikantui buvo įteiktas apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus, kuriant teigiamą indėnų bendruomenės įvaizdį. Pasak apdovanojimą įteikusio Asamblėjos nario Jim Frazier, Chuck Billy yra ne tik talentingas muzikantas, tačiau ir įkūnija Amerikos indėnų stiprybę bei dvasią.

Komentuoti
Neprastas "Black Star Riders" startas

Prieš porą metų Lietuvoje koncertavę atsinaujinę roko veteranai "Thin Lizzy" žadėjo naują albumą, tačiau ant birželio pradžioje išleisto disko randame kitą kolektyvo pavadinimą - "Black Star Riders". Pats albumas vadinasi "All Hell Breaks Loose" ir gan sėkmingai startavo Europos ir Amerikos topuose. Švedijoje diskas užkopė į 15 vietą, Anglijoje - 25, Vokietijoje - 29, Jav - 5 (Billboard Heatseekers Chart) ir 19 (Billboard Hard Rock Chart).
Nepaisant naujo grupės pavadinimo, muzikantai žada, kad ir naujose dainose bei koncertuose bus jaučiama senųjų "Thin Lizzy" dvasia. 

 


Komentuoti
Dvejopos žinios iš "Nine Inch Nails" stovyklos

JAV industrial grupė "Nine Inch Nails" praėjusią savaitę vėl priminė apie save. Gerbėjus pasiekė dvi naujienos. Pirmoji ta, jog grupė publikavo internete pirmąjį singlą "Came Back Haunted" bei naujojo albumo "Hesitation Marks" viršelį. Tačiau po to sekė blogoji žinia - į jau kitą mėnesį prasidėsiantį koncertinį turą nevyks gitaristas Adrian Belew. Tai jau antras Trent Reznor ir jo grupės nario išsiskyrimas per labai trumpą laiką - gegužės mėnesį "Nine Inch Nails" paliko bosistas Eric Avery.
"Came Back Haunted" dainą pasiklausyti galima čia.

 

 


Komentuoti
"Def Leppard" gitaristas kovoja su vėžiu

Britų grupės "Def Leppard" gitaristas Vivian Campbell paskelbė, kad jau 2 mėnesius kovoja su Hodžkino limfoma. 50-mečio muzikanto teigimu, jam dar 4 mėnesius bus taikomas gydymas, o vasarą liga nesustabdys jo muzikinės karjeros - gitaristas žada su "Def Leppard" vykti į koncertinį turą.
V.Campbell prie "Def Leppard" prisijungė prieš 21 metus, pakeitęs 1991 metais mirusį gitaristą Steve Clark. Iki to laiko muzikantas spėjo pagroti grupėse "Whitesnake" ir "Dio". 

 


Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>