91 metų aktorius išleido heavy metal albumą

Filmų "Dracula", "The Lord of the Rings" ir "Star Wars" žvaigždė Christopher Lee per savo 91-ąjį gimtadienį išleido antrąjį heavy metal albumą "Charlemagne: The Omens of Death". Gegužės 27 dieną išleistas diskas yra tęsinys albumo "Charlemagne: By the Sword and the Cross", pasirodžiusio 2010-aisiais.
Aktoriaus simpatijos sunkiajai muzikai pasireškė nuo 2004 metų, kuomet jis sudalyvavo įrašant kelis italų grupės "Rhapsody of Fire" albumus.

 

 


Komentuoti
Publikuojamas "Metallica" filmo reklaminis klipas

Rugpjūčio 9 dieną JAV kino teatruose bus demonstruojamas trimatis "Metallica" filmas "Through the Never". Vėliau numatoma filmą rodyti ir kitose šalyse.
Jau publikuojamas "Through the Never" reklaminis vaizdo klipas, kurį pasižiūrėti galima čia.

 

 

 


Komentuoti
"Death Angel" įrašinėja naują albumą

San Francisko thrash metal veteranai "Death Angel" šiuo metu įnirtingai dirba įrašų studijoje, kur vyksta naujojo albumo įrašų sesija. Planuojama, jog šis darbas gerbėjus pasieks spalio mėnesį. Jau žinoma, kad disko viršelį vėl puoš dailininko Brent Elliot White darbas, puikavęsis ir ant kol kas paskutiniojo "Death Angel" albumo "Relentless Retribution".
"Relentless Retribution" buvo išleistas 2010 metų rugsėjį.

 


Komentuoti
Mirė "Uriah Heep" bosistas

Gegužės 21 dieną mirė "Uriah Heep" bosistas Trevor Bolder. 62 metų muzikantas pralaimėjo kovą su vėžiu.
T.Bolder prie "Uriah Heep" prisijungė 1976 metais ir su vienerių metų pertrauka grojo iki šių metų pradžios, kuomet jau dėl sveikatos problemų nebegalėjo tęsti aktyvios muzikinės karjeros.
Iki to laiko melomanams jis buvo pažįstamas iš David Bowie grupės, su kuria jis įrašė tokius albumus kaip "Hunky Dory" ar "Ziggy Stardust".

Komentuoti
Buvusį "Metallica" narį scenoje užpuolė žiūrovas

Buvęs "Metallica" bosistas Jason Newsted su savo nauju kolektyvu gegužės 21 dieną koncertavo Niujorke. Deja, pasirodymą apkartino nemalonus incidentas - vienas žiūrovas užlipęs ant scenos nubloškė muzikantą nuo scenos. Laimei, J.Newsted skmarkiai nenukentėjo ir netrukus tęsė savo pasirodymą.
Salėje buvęs gerbėjas incidentą nufilmavo savo telefonu. Įrašą pasižiūrėti galima čia.

Komentuoti
"Paradise Lost" švenčia 25 metų jubiliejų

Anglai "Paradise Lost" specialiais koncertais Didžiojoje Britanijoje pažymės savo 25 metų aktyvios veiklos jubiliejų. Halifakse susikūrės kolektyvas 1988 metų kovo 26 dieną surengė pirmąją repeticiją, o po kelių mėnesių jau apšildė "Acid Reign" ir "Re-Animator" pasirodymus.
2008 metų vasarą "Paradise Lost" lankėsi Plateliuose vykusiame festivalyje "Roko naktys".

 

 


Komentuoti
Mirė "The Doors" klavišininkas

Gegužės 20 dieną vienoje iš Vokietijos ligoninių mirė grupės "The Doors" klavišininkas Ray Manzarek. 74 metų muzikantas pralaimėjo kovą su tulžies vėžiu.
R.Manzarek kartu su dainininku Jim Morrison  1965 metais įkūrė grupę "The Doors", su kuria išleido 6 sėkmingus albumus, o po J.Morrison mirties - dar 2 diskus.

 

 


Komentuoti
Rastas negyvas buvęs "White Zombie" narys

Savaitgalį Medisone buvo rastas negyvas buvęs grupės "White Zombie" būgnininkas Phil Buerstatte. Šiame kolektyve muzikantas grojo 1992-1994 metais ir dalyvavo "La Sexorcisto" koncertiniame ture. Taip pat jis dalyvavo įrašant "White Zombie" dainas kino filmams "Airbourne" ir "Beavis & Butt-Head Do America" bei grupei "Black Sabbath" pagerbti skirtame albume "Nativity in Black".
Pastaruoju metu Phil turėjo nemalonumų su teisėsauga bei kvaišalais. Daugiau detalių apie mirties aplinkybes nepranešama.


Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>