"Skid Row" publikuoja papildomus naujausio EP kūrinius

Gegužės mėnesį amerikiečiai "Skid Row" išleido EP "United World Rebellion - Chapter One", kurį patalpino ir internete. Dabar kolektyvas gerbėjus teismui pateikia ir dar du papildomus kūrinius, esančius europietiškoje EP versijoje. "Skid Row" pergrojo Japonijos grupės "Ezo" kūrinį "Fire Fire" bei "Judas Priest" hitą "United".
Šias, bei likusias "United World Rebellion - Chapter One" dainas pasiklausyti galima čia.

 

 


Komentuoti
"Carcass" publikuoja naują dainą

Britai "Carcass" internete publikuojan naują kūrinį "Captive Bolt Pistol" iš rugsėjį pasirodysiančio  albumo "Surgical Steel". Nepaisant to, kad diskas bus išleistas po 17 metų pertraukos, muzikantai teigia, jog naujoji muzika nenutols nuo ankstesniųjų "Carcass" darbų.
"Captive Bolt Pistol" pasiklausyti galite čia.

 

 


Komentuoti
R.Zombie nusifilmavo dokumentinėje tv laidoje

Muzikantas ir siaubo filmų režisierius Rob Zombie nusifilmavo tv kanalo "History" laidoje "Counting Cars". Joje dainininkas pristatė savo automobilį "Ford F-100". Didžioji dalis filmavimų vyko festivalio "Mayhem Festival" užkulisiuose.
Laidos premjera JAV įvyko liepos 16 dieną.

 

 


Komentuoti
"Turisas" publikuoja naują dainą

Šią vasarą Lietuvoje koncertavę suomiai "Turisas" publikuoja naują dainą "Into The Free" iš būsimo albumo "Turisas2013". Šį kūrinį grupė jau kurį laiką atlieka savo koncertuose.
Dainą pasiklausyti galite čia.

 

 

 


Komentuoti
"U.D.O." kviečiamas į Stalingrado mūšio paminėjimą

Rugpjūčio 23 dieną Rusijoje, Volgogrado mieste bus minimos 70-osios Stalingrado (taip anuomet vadinosi Volgogradas) mūšio metinės. Į jas Kremliaus atstovai bei didžiausia Rusijos koncertų organizavimo agentūra NCA pakvietė ir grupės "U.D.O." lyderį Udo Dirkschneider. Nepaisant to, kad bus švenčiama Vokietijai pralaimėto mūšio sukaktis, Udo su grupe žada atvykti į renginį.
"Mes nešvęsime abiejų kariuomenių kareivių mirčių, kaip ir nešvęsime jokios pergalės. Mes švęsime taiką bei draugiškus santykius tarp abiejų valstybių šiandien", - sako dainininkas.

Komentuoti
Išleidžiami reti buvusio "Deep Purple" gitaristo įrašai

1976 metais mirusio grupių "Deep Purple", "Zephyr", "Energy" bei "Moxy" gitaristo Tommy Bolin reti bei visisškai neskelbti kūriniai bus išleisti dvibubo kompaktinio disko bei dvigubo vinilo formatuose. Albumas "Whirlwind" pasirodys rugpjūčio 13 dieną.
T.Bolin jau buvo patyręs muzikantas, kuomet 1975 metais jam buvo patikėta pakeisti Ritchie Blackmore grupėje "Deep Purple". Deja, po "Come Taste The Band" albumo išleidimo kolektyvas iširo, o dar tais pačiais metais gitaristas mirė nuo narkotikų perdozavimo.

 


Komentuoti
"Slayer" publikuoja pirmąją grupės foto po J.Hanneman mirties

JAV thrash metal legendos "Slayer" pirmą kartą stojo prieš fotografų objektyvą po gitaristo Jeff Hanneman mirties. Kaip ir pastaruosius porą metų, koncertuose J.Hanneman vietą laikinai užims "Exodus" gitaristas Gary Holt. Kaip buvo minėta anksčiau, prie "Slayer" būgnų vėl sės Paul Bostaph.
Grupė rugpjūčio pradžioje koncertinį turą po Europą bei Ameriką.

 


Komentuoti
"Metal Church" išleis naują albumą

2009 metais iširusi amerikiečių grupė "Metal Church" pernai paskelbė apie savo sugrįžimą keliems koncertams. Tačiau ties tuo muzikantai neapsiribojo ir žada toliau vykdyti aktyvią veiklą. Jau suplanuoti koncertai Europoje bei JAV, o taip pat po 5 metų pertraukos pasirodys naujas studijinis albumas.

 

 


Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]