Simfoninio roko grupė „Therion“ pavasarį koncertuos Lietuvoje
Ypatingiems koncertams reikia ruoštis iš anksto! 2018 metų kovo 20 d. į Lietuvą po ilgos pertraukos sugrįžta viena žymiausių švedų simfoninio metalo grupių „Therion“. Šis sugrįžimas bus ypatingas –koncertiniame ture grupė pristatys naują roko operą „Beloved Antichrist“. Kartu pasirodys ir dvi lydinčios grupės – „Imperial Age“ ir „Null Positiv“. Vienintelis trijų kolektyvų koncertas įvyks Vilniaus „Rock River Club“.
Bilietus į “Therion“ koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.

Plačiau
Suomijos melodingo metalo grupė „Insomnium“ pavasarį koncertuos Lietuvoje
Ilgai lauktas antrasis pasimatymas pagaliau įvyks! 2018 metų pavasarį į Lietuvą net po 15 metų sugrįžta suomių melodingo metalo grupė „Insomnium“. Kartu atvyks ir grupė „Tribulation“ iš Švedijos. Vienintelis šių kolektyvų koncertas įvyks kovo 17 d. „Rock River Club“ Vilniuje. Bilietus į “Insomnium“ koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
„Insomnium“ yra 1997 metais Joensuu mieste susibūręs suomių tradicinio melodingo metalo atlikėjų kvartetas. Per 20 gyvavimo metų grupės sudėtis pakito nežymiai, o jos centrinė ašis visada buvo vokalistas/bosistas ir pagrindinis dainų autorius Niilo Sevänen‘as. „Insomnium“ iš skandinaviškų panašaus stiliaus grupių nuo pat pradžių išsiskyrė kūrinių tematika – joje dominuoja tamsa, šaltis, liūdesys, skausmas, ir visa tai suderinta su atšiaurios savo krašto gamtos aprašymu. 1999 ir 2000 metais pasirodžiusius demo įrašus 2002 metais lydėjo debiutinis studijinis albumas „In the Halls of Awaiting“. Jis buvo itin išgirtas muzikos kritikų, ir tai nulėmė puikų startą tolimesnei muzikantų karjerai. Šį albumą „Insomnium“ jau kitais metais pristatė ir Lietuvoje, o koncertą Vilniuje jie iki šiol prisimena kaip pirmąją savo koncertinę išvyką į užsienį už gimtosios šalies ribų!

Plačiau
Šveicarijos folk-rokeriai „Eluveitie“ Lietuvoje pristatys naują albumą
Geros muzikos niekada nebūna per daug! Ypač jei tai originalus folkrokas, atliekamas senoviniais instrumentais, ir dainuojant senovine keltų kalba. Visa tai - šveicarų kolektyvas „Eluveitie“, paskelbęs neseniai išleisto naujo albumo pristatymo koncertinį turą „The Panteon“. Į jo tvarkaraštį įtraukta ir Lietuva, taigi grupės pasiilgę gerbėjai gruodžio 18 d. galės ją vėl pamatyti vieninteliame koncerte Vilniaus „Rock River Club“.
Bilietus į “Eluveitie“ koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
Grupė „Eluveitie“, kurios nariai save vadina „the new wave of folk metal“ atlikėjais, susikūrė 2002 metais Ciuriche. Jie tradicinę sunkiąją muziką derina su keltišku folkloru. Taigi ir roko muzikai įprastos gitaros bei mušamieji papildomi senoviniais instrumentais, pavyzdžiui dūdmaišiu ar hurdy-gurdy. Dainų tekstuose taip pat dominuoja senovės keltų mitologija, o dalis jų atliekami specifine galų kalba. Ir pats grupės pavadinimas kilęs iš senovinių etruskų genčių užrašų, kur „eluveitie“ reiškia „šveicarišką“.

Plačiau
Gitaristas virtuozas M.A.Batio Lietuvos publiką stebins originalia dviguba gitara
Trečias kartas nemeluoja! Į Lietuvą vėl sugrįžta išskirtinės grojimo technikos atlikėjas ir originalios vardinės gitaros autorius Michaelas Angelo Batio. Jis su savo grupe mūsų šalyje surengs net 3 koncertus: lapkričio 30 d. „Rock River Club“ Vilniuje, gruodžio 1 d. klube „Renginių Oazė“ Kaune ir gruodžio 2 d. klube „Ramybė“ Palangoje.
Bilietus į visus gitaristo M.A. Batio ir jo grupės koncertus parduoda „Tiketa“ kasos ir internete.
Michaelas Angelo Batio neabejotinai yra vienas ryškiausių gitaros meistrų, pripažintas greičiausiu gitaristu pasaulyje. Nuo ankstyvos paauglystės jis gitara groja skirtingų žanrų kūrinius, bet daugiausiai dėmesio skiria roko muzikai. Šiandien būtent šio žanro muzikos ikona vadinamas muzikantas gali pasigirti aukščiausiomis geriausių gitaristų sąrašų pozicijomis daugelyje garsių muzikos žurnalų. O žurnalas „Guitar World Magazine“ jį įtraukė į geriausių visų laikų sunkiosios muzikos gitaristų Top 100 sąrašą.

Plačiau
Klube "nArauti" - margos sunkiosios muzikos vakaras
Pasibaigus koncertų ciklui "Metalinis Vilnius", sunkiosios muzikos renginiai klube "nArauti" nesibaigs - lapkričio 18 d. čia koncertuos 3 grupės, atsovaujančios labai įvairius metalo stilius.
Į sceną lips Kauno grupė "Freaky Stars", savo grojamą muziką apibūdinanti Hard'n'heavy/Porn'n'roll terminu. Beje, šis kolektyvas savaite anksčiau taip pat koncertuos Vilniaus publikai - lapkričio 11 d. "Freaky Stars" apšildys "Svaras 409" albumo pristatymo koncertą klube "Rock River Club".
Taip pat į "nArauti" sceną po 9 mėnesių sugrįš Šiaulių heavy metal grupė "Stresas", pastaruoju metu savo kūrybos repertuarą papildę ir "Accept" coveriais. Pastarąjį kartą kolektyvas šiame klube grojo vasario 16 d. vykusiame renginyje "Auszra 16".

Plačiau
„Laibach“ Vilniuje pristatys F. Nietzsche įkvėptą naują albumą
Lapkričio 17 d. Vilniuje įvyks itin intriguojantis koncertas rudeninėje Lietuvos muzikos padangėje - kultinė avangardo grupė „Laibach“ pristatys savo naują albumą „Also Sprach Zarathustra“. Daugelį meno kritikų nustebinęs, dramaturgiškas ir tamsus muzikos veiksmas bus pristatytas gyvos muzikos koncertu sostinės klube „Loftas“.
Fenomenalus kolektyvas iš Slovėnijos garsėja itin išskirtinu muzikiniu stiliumi bei analogų neturinčia menine koncepcija. Gausi ir spalvinga „Laibach“ istorija skaičiuoja jau 35-us metus, jie dažnai vadinami grupe, kuri sugriovė Jugoslaviją ir komunistinį Tito režimą. Industrial muzikos avangardistai, įtraukiantys roko, techno ir pop skambesį, yra ko gero labiausiai išgarsėjusi grupė, kilusi iš Rytų ir Centrinės Europos.

Plačiau
"Svaras 409" koncertuos Druskininkuose ir Vilniuje
Šių metų pavasarį albumą "Sutyla" ilšiedusi hardroko grupė "Svaras 409" ateinantį mėnesį savo kūrybą pristatys Dzūkijoje ir sostinėje. Grupė po pusantrų metų pertraukos sugrįš į Druskininkų klubą "Dangaus skliautas", kur lapkričio 4 d. surengs pasirodymą.
Dar po savaitės alytiškiai koncertuos Vilniaus klube "Rock River Club", kuriame "Svaras 409" žada atlikti išsamią naujų bei laiko patikrintų kūrinių programą. Renginį pradės buvusio ilgamečio "Luctus" gitaristo Aleno įkirta grupė "Freaky Stars".
Daugiau informacijos apie renginį yra čia.

Plačiau
Ancestral Voices Lietuvoje surengs pasaulinį gyvo garso debiutą
Jau šį šeštadienį, kultūros bare „Kablys“ debiutinį gyvo garso koncertą surengs žinomas Jungtinės Karalystės industrinės muzikos prodiuseris Ancestral Voices. Išskirtinį pasirodymą kūrėjas surengs trijų industrinę muziką puoselėjančių organizacijų – „Didžiųjų Agregatų Inžinierių“, „Nekrokatarsis“ ir „Ghia“ – antrą kartą rengiamame festivalyje „Grandis“.
Viename didžiausių tamsios elektroninės muzikos renginių šį sezoną taip pat pasirodys sparčiai
populiarėjantis techno muzikos atlikėjas ANFS iš Graikijos. Tai – pirmasis ir ilgai lauktas jo pasirodymas Lietuvoje, kurio metu jis pristatys šiemet išleistą albumą „Tzina‘s House“.
Be minėtųjų, „Grandyje“ pasirodys dar devyni sceniniai vardai, tarp kurių ir žymiausi šios elektroninės muzikos kūrėjai iš Lietuvos. Tamsiose „Kablio“ salėse sienas drebins retai pasirodantis, bet publikos itin mėgstamas OBŠRR, avangardinės triukšmo muzikos duetas Tiese, nauji scenos vardai Motas ir Arkhad, didžėjai Rookas, Švenčionis, Nut Polair ir Savage.
Specialiomis vaizdo projekcijomis pasirūpins „Didžiųjų Agregatų Inžinierių“ komandos narys, analoginės vaizdo apdirbimo technikos meistras su-y.
Renginio organizatoriai pastebi, jog didesnių, tikslingų industrinės muzikos renginių – koncertų ir vakarėlių – Lietuvoje vyksta nedaug.

Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]