"Freakangel" ir "Preternatural" koncertas Vilniuje

 


Plačiau
"Auszra 16" - Sunkesnis Nepriklausomybės vakaras
"Dangus Productions" kviečia alternatyviai ir karštai pažymėti Lietuvos Nepriklausomos priešaušrį, 99-ąjį atkurtos valstybės gimtadienį. Šįkart šventinę dieną kožno piliečio jauną dvasią grūdins, irgi ūpą kilnos kaukiančios gitaros, pliekiami būgnai ir sielą veriantys balsai. Sostinės pogrindinės muzikos buveine tapusio klubo "nArauti" scenikėje progines programas atliks pašėlusios lietuvių folk ir pagan metal grupės, bei žili sunkmetalio vilkai.
Auszra 16, kaip įprasta, pradėsime visi drauge Tautiška giesme.

Plačiau
„Roko naktys“ rengs ir žiemos festivalį: atvyksta „Sepultura“ ir „Kreator“!
Legendinis festivalis „Roko naktys“ skelbia, kad sunkiosios muzikos mylėtojus džiugins ne tik vasarą, rugpjūčio 5-6 dienomis Zaraso ežero saloje. Pranešama, kad jau kitą žiemą Vilniuje vyks festivalis „Roko naktys Winter“ su visa serija garsių vardų. „Tikimės, kad šitas renginys taps kasmetiniu“, – sako organizatoriai.
Žiemos roko festivalis vyks sostinės „Siemens“ arenoje vasario 13 d. Ta proga į Vilnių sugrįš Vokietijos thrash metal gigantai „Kreator“. Lietuvą jie įtraukė į savo turą, kuriame pristatys  naujausią, kol kas dar anoniminį albumą.
„Pagaliau po daugiau nei dviejų metų mes vėl leisimės į Europos turą. Turime nerealių idėjų. Tai bus mažų mažiausiai įspūdinga, aš pažadu! Ir tai – tik pradžia… Nekantrauju susitikti su jumis, metalo maniakai“, – sakė legendinis gitaristas ir vokalistas Mille Petrozza.

Plačiau
Festivalio „Jupiter“ atmosferoje – „The Stubs“ rokenrolas
Antrus metus skaičiuojantis žiemos festivalis „Jupiter“ pristato paskutinę grupę. Prie jau paskelbtų Ukrainos alternatyvaus roko robotų STONED JESUS ir Lenkijos stoner/doom flagmanų DOPELORD bei SUNNATA jungiasi energingi ir garažiniai THE STUBS. Alternatyvios gitarinės muzikos gerbėjus viliojantis festivalis vyks ant Tauro kalno įsikūrusiame klube „Pelėda“ sausio 27 d. Vilniuje. 
THE STUBS susikūrė 2010-aisiais Varšuvoje ir jau per pirmuosius penkerius metus spėjo sugroti, kaip patys sako, ne tik visuose Lenkijos skvotuose, tualetuose, bet ir klubuose bei didžiausiuose festivaliuose, tarp jų ir Anykščių Devilstone. Negano to, išleido dar ir tris kieto ir rėksmingo rokenrolo albumus. Grupė iki šiol atrodo kaip ką tik išlindę iš garažo. Taip pat skamba ir jų muzika, nesugadinta pinigų ir technologijų. Jie neina į kompromisus ir jei jau groja, tai groja iš peties.

Plačiau
Festivalis „Jupiter“ 2017 – šį penktadienį!
Antrus metus skaičiuojantis į alternatyvią muziką orientuotas miesto festivalis Jupiter – jau šį penktadienį su bene žymiausia ukrainiečių stoner roko grupe STONED JESUS. Talentingajam power-trio kolektyvui kompaniją palaikys solidi delegacija iš Lenkijos: DOPELORD, SUNNATA ir THE STUBS. Jupiteryje numatytos net dvi albumų premjeros: savo šviežius leidinius pristatys DOPELORD ir SUNNATA, o ukrainiečiai be naujausios kūrybos taip pat sugros ir sėkmingiausią albumą „Seven Thunders Roar“. 

Plačiau
Radijo laida „Audronaša“ 10 metų veiklos jubiliejų pažymės koncertu
Taip jau susiklostė žvaigždės, politinės realijos ir šyptelėjo gyvenimas, kad radijo stoties „Start FM“ sunkiosios muzikos laida „Audronaša“ 2017 metų sausį švęs savo 10 METŲ veiklos jubiliejų. Per visą šį laiką „Audronaša“ pakalbino šimtus Lietuvos ir užsienio muzikantų, savo pėdsaką palikusių Lietuvos metalinės bendruomenės gyvenime.
Šventes reikia švęsti, todėl „Audronašos“ komanda kviečia per visus tuos 10 metų sutiktus laidos klausytojus, muzikantus, scenos veikėjus, draugus ir dar kol kas nepažintus žmones ateiti ir gerai pasiausti!
O pasiausti visiems padės aktualiausios Lietuvos jaunosios kartos metalo scenos atstovės:
- PHRENETIX (thrash ‘till death!!!)
- HELLHOOKAH (doom & gloom!)
- REGRESSIVE (satĄno ambasadoriai)
- THE BLASTBEETS (metalistų indulgencija su gitaromis).

VIETA: Klubas „Narauti“
DURYS: 20.00 val.
GARSAS: 21.00 val.

Kaina: 3 EUR
N-18

Plačiau
Sunkiosios muzikos kariai „Sabaton“ koncertuos Vilniuje!
Gruodžio 18 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pasirodys Švedijos sunkiosios muzikos žvaigždės „Sabaton“, kuriems gerbėjai meldžiasi ne tik gimtoje šalyje, bet ir Suomijoje, Čekijoje, Vokietijoje, o Lenkijoje jie net pripažinti garbės piliečiais, kurių koncerte apsilankė pusė milijono gerbėjų!
„Sabaton“ neretai yra pavadinami Švedijos karo mašina, kuri sėkmingai važiuoja per didžiausius Europos ir JAV sunkiosios muzikos festivalius, ir niekas prieš ją neatsilaiko.
„Sabaton“ grojo kartu su legendiniais „Iron Maiden“ ir „Scorpions“, Amerikoje jų laukia „Black Sabbath“ ir „Slipknot“. Pilnuose stadionuose tūkstančiams entuziastų įpratę koncertuoti rokeriai, žiemą Europą tvatins sausakimšose salėse, kuriose akins savo išblizgintais ginklais.
Rugpjūčio pabaigoje „Sabaton“ išleido naujausią albumą „The Last Stand“ ir išvyko į turą „The Last Tour“. Gerbėjai neturėtų krūpčioti, išvydę plakatus, skelbiančius apie neva paskutinį „Sabaton“ turą: šis pavadinimas – tik žodžių žaismas, suvedantis albumo ir gastrolių lygiagretes. „Iš tiesų mes turime pasaulio užkariavimo planų ilgam į priekį“, – nuramina švedai.

Plačiau
Grupės „Katedra“ 30-mečio koncertas klube „Metro“
Viena ilgiausiai gyvuojančių Lietuvos sunkiosios muzikos grupių „Katedra“ gruodžio 16 d. švęs savo 30-ąjį gimtadienį. Muzikantai ta proga sostinės klube „Metro“ (Pamėnkalnio g. 13) surengs šventinį koncertą, kurio metu skambės pirmosios kompozicijos, vėlyvoji kūryba bei laiko patikrinti hitai. Niekada nepataikavusi masėms, nesivaikiusi madų, o likusi ištikima pasirinktam muzikos stiliui, „Katedra“ kiekvieno koncerto metu garantuoja gero heavy metal dozę.
1986 metų pabaigoje susibūręs kolektyvas greitai buvo pastebėtas ne tik Lietuvoje bei tuometinėje Sovietų Sąjungoje, bet ir už jos ribų. Muzikantai dalyvavo kone visuose svarbiausiuose Atgimimo laikų festivaliuose, o grupės himnas „Mes jėga“ tapo netrukus papūsiančių permainų vėjų pranašu. Grupė ne kartą yra triumfavusi įvairiuose šalies topuose bei tapusi tarptautinių festivalių laureatais.
Per 3 dešimtmečius Katedra išleido 4 albumus, ne kartą koncertavo Suomijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir iki šiol užsienio melomanų yra įvardijama kaip viena įdomiausių grupių „iš už Geležinės uždangos“. „Katedra“ buvo pirmoji Lietuvos grupė, kurią pastebėjo bei jai pagyrimus žarstė įtakingiausias sunkiosios muzikos žurnalas „Metal Hammer“.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>