„Laibach“ Vilniuje pristatys F. Nietzsche įkvėptą naują albumą
Lapkričio 17 d. Vilniuje įvyks itin intriguojantis koncertas rudeninėje Lietuvos muzikos padangėje - kultinė avangardo grupė „Laibach“ pristatys savo naują albumą „Also Sprach Zarathustra“. Daugelį meno kritikų nustebinęs, dramaturgiškas ir tamsus muzikos veiksmas bus pristatytas gyvos muzikos koncertu sostinės klube „Loftas“.
Fenomenalus kolektyvas iš Slovėnijos garsėja itin išskirtinu muzikiniu stiliumi bei analogų neturinčia menine koncepcija. Gausi ir spalvinga „Laibach“ istorija skaičiuoja jau 35-us metus, jie dažnai vadinami grupe, kuri sugriovė Jugoslaviją ir komunistinį Tito režimą. Industrial muzikos avangardistai, įtraukiantys roko, techno ir pop skambesį, yra ko gero labiausiai išgarsėjusi grupė, kilusi iš Rytų ir Centrinės Europos.

Plačiau
"Svaras 409" koncertuos Druskininkuose ir Vilniuje
Šių metų pavasarį albumą "Sutyla" ilšiedusi hardroko grupė "Svaras 409" ateinantį mėnesį savo kūrybą pristatys Dzūkijoje ir sostinėje. Grupė po pusantrų metų pertraukos sugrįš į Druskininkų klubą "Dangaus skliautas", kur lapkričio 4 d. surengs pasirodymą.
Dar po savaitės alytiškiai koncertuos Vilniaus klube "Rock River Club", kuriame "Svaras 409" žada atlikti išsamią naujų bei laiko patikrintų kūrinių programą. Renginį pradės buvusio ilgamečio "Luctus" gitaristo Aleno įkirta grupė "Freaky Stars".
Daugiau informacijos apie renginį yra čia.

Plačiau
Ancestral Voices Lietuvoje surengs pasaulinį gyvo garso debiutą
Jau šį šeštadienį, kultūros bare „Kablys“ debiutinį gyvo garso koncertą surengs žinomas Jungtinės Karalystės industrinės muzikos prodiuseris Ancestral Voices. Išskirtinį pasirodymą kūrėjas surengs trijų industrinę muziką puoselėjančių organizacijų – „Didžiųjų Agregatų Inžinierių“, „Nekrokatarsis“ ir „Ghia“ – antrą kartą rengiamame festivalyje „Grandis“.
Viename didžiausių tamsios elektroninės muzikos renginių šį sezoną taip pat pasirodys sparčiai
populiarėjantis techno muzikos atlikėjas ANFS iš Graikijos. Tai – pirmasis ir ilgai lauktas jo pasirodymas Lietuvoje, kurio metu jis pristatys šiemet išleistą albumą „Tzina‘s House“.
Be minėtųjų, „Grandyje“ pasirodys dar devyni sceniniai vardai, tarp kurių ir žymiausi šios elektroninės muzikos kūrėjai iš Lietuvos. Tamsiose „Kablio“ salėse sienas drebins retai pasirodantis, bet publikos itin mėgstamas OBŠRR, avangardinės triukšmo muzikos duetas Tiese, nauji scenos vardai Motas ir Arkhad, didžėjai Rookas, Švenčionis, Nut Polair ir Savage.
Specialiomis vaizdo projekcijomis pasirūpins „Didžiųjų Agregatų Inžinierių“ komandos narys, analoginės vaizdo apdirbimo technikos meistras su-y.
Renginio organizatoriai pastebi, jog didesnių, tikslingų industrinės muzikos renginių – koncertų ir vakarėlių – Lietuvoje vyksta nedaug.

Plačiau
Vokalistas Udo Dirkschneideris paskutinį kartą atliks „Accept“ dainas ir koncerte Vilniuje
DABAR arba NIEKADA! Jei išskirtinio vokiečių sunkiojo roko vokalisto Udo Dirkschneiderio grupės „U.D.O.“ repertuarą jo gerbėjai Lietuvoje girdėjo jau ne kartą, dabar jie turės neeilinę progą paskutinį kartą išgirsti programą, kuriame, dainininko teigimu, jis paskutinį kartą gyvai atliks jau tikra klasika tapusias „Accept“ dainas. Kadangi pernai praūžęs projekto „Dirkschneider“ pasaulinis koncertinis turas sulaukė milžiniško susidomėjimo, daugelio melonamų pageidavimu jis bus pratęstas dar metams. Šįkart į gastrolių tvarkaraštį sėkmingai pakliuvo ir Lietuva.
Vienintelis „Dirkschneider“ koncertas Lietuvoje lapkričio 7 d. įvyks Vilniaus „Rock River Club“. Bilietus į renginį  platina „Tiketa“ kasos ir internete.
Nepaisant tam tikrų nesutarimų su buvusiais Udo Dirkschneiderio bendražygiais iš grupės „Accept“, tų laikų kūrybinių nuopelnų iš istorijos neišbrauksi. Tad ilgą laiką paties Udo grupės „U.D.O.“ repertuare greta savų kūrinių skambėjo tokie hitai, kaip "Metal Heart", "Princess Of The Dawn", "Balls to the Wall”. Neseniai vokalistas nusprendė ateityje atsiriboti nuo „Accept“ laikų ir groti tik savo grupės kūrinius. Tad Udo Dirkschneideris paskelbė koncertinį turą „Back To The Roots“, kuriame suteikia fanams galimybę trumpam sugrįžti į senus laikus ir išgirsti populiariausias „Accept“ dainas su originaliu vokalistu. Koncertai sulaukė didžiulio susidomėjimo, dauguma jų buvo išparduoti iki koncertų datos. Be to, publika pageidavo ir kitų seniai neskambėjusių „Accept“ hitų. Taigi ankstesnės gastrolės taip pat jau tapo istorija – grupė „Dirkschneider“ šiemet turuos, turėdama beveik visiškai atnaujintą repertuarą!

Plačiau
Klube "nArauti" - metalinių renginių trilogija
Spalio 21 d. Vilniaus klube "nArauti" prasidės tris šeštadienius truksiantis sunkiosios muzikos renginių ciklas "Metalinis Vilnius", kurių metu klausytojui bus pristatytas platus metalo muzikos spektras. Pirmasis vakaras bus skirtas thrash ir speed muzikai, o į sceną lips "Pekla", "Tručas", "Alcotopia" bei latviai "Dehead".
Po savaitės, spalio 28 d. "nArauti" sienos drebės nuo death metalo riaumojimo. Scenoje pasirodys "Ossastorium", "Metempsychos", lenkai "Northern Plague" bei latviai "Darrva".
Trilogiją užbaigs pats tamsiausias vakaras, skirtas black bei doom metalui. Lapkričio 4 d. į sceną lips "Amžius", "Deprivacija", bei latviai "Catalepsia" ir "Velnezers".

Plačiau
Ekstremalios muzikos koncertų organizatoriai „Nekrokatarsis“ kviečia į 5-ąjį gimtadienį klube „Rock River Club“
Jau šiandien Vilniaus sunkiosios muzikos gerbėjus džiuginantys renginių organizatoriai „Nekrokatarsis“ kviečia paminėti simbolinę sukaktį naujame roko muzikos klube „Rock River Club“. Specialime koncerte pasirodys ne tik aktualiausi vietos kūrėjai, bet ir svečiai iš užsienio.
„Išskirtinai į šį renginį atvyksta lenkų juodojo metalo grupė „Medico Peste“. Jų purvinas kūrybos stilius nepalieka abejingų: grupės muzika alsuoja panieka, o gyvas pasirodymas prikausto žiūrovą. Retas kūrėjas geba sukelti tiek įvairių emocijų“, - pasakojo vienas organizacijos įkūrėjų Dainius Prakapavičius.
Apie 400 žmonių talpinančio klubo scenoje pasirodys net 5 sunkiosios muzikos projektai iš Lietuvos.
Specialiai šiai progai savo naująjį albumą pristatys Vilniaus juodojo metalo grupė „Sisyphean“. Šviežią kūrinį spalio 31 d. išleido legendinė Prancūzijos įrašų kompanija „Drakkar Productions“.
Pasirodymą surengs ir Lietuvos grindcore muzikos lyderiai „Faršas“, taip pat neseniai išleidę įrašą ir tik spėję grįžti po dvi savaites trukusio turo po Europą.
Vakarą pradės kauniečiai „Extravanganza“, kurie šiuo metu įvardijami kaip viena iš įdomiausių, itin savitą ir originalų skambesį turinčių, grupių Lietuvoje.
Užsienyje dažniau nei Lietuvoje girdimas lėto doom metalo duetas „Hellhookah“ susgros naujausią, dar negirdėtą programą.

Plačiau
Legendinis būgnininkas Terry Bozzio į Lietuvą atsiveš didžiausią pasaulyje būgnų komplektą
Jei jums atrodo, kad būgnininkui grupėje tenka antraplanis vaidmuo, šią nuostatą gali pakeisti spalio 31 d. koncertas. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks ir milžinišką perkusijos komplektą solo pasirodymui atsigabens legendinis būgnininkas Terry Bozzio. Jis surengs vienintelį koncertą klube „Vakaris“ Vilniuje. Bilietus į Terry Bozzio koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
Terry Bozzio gimė 1950 m. San Franciske ir jau nuo šešerių praktikavosi ant savadarbių būgnų. Būdamas trylikos, vaikinas pamatė koncertuojančius „The Beatles“ ir paprašė tėvo užrašyti jį į grojimo mušamaisiais pamokas. Galiausiai jis įgijo muzikinį išsilavinimą ir anksti pradėjo akompanuoti įvairaus žanro muzikos atlikėjams.

Plačiau
“Skylė” kviečia į mistišką muzikinę kelionę su “Dūšelėmis”
Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ muzikos mylėtojus kviečia pasitikti paslaptingą vėlių metą vieninteliame koncerte Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje. Spalio 28 d. čia skambės Vėlinių temai artimas naujausias grupės kūrinys – muzikinė mitologinė drama „Dūšelės“.
Pernai dvigubu albumu pasirodžiusios „Dūšelės“ pasakoja apie mirtį ir gyvenimą, sielos kelionę tarp šiapus ir anapus dviejų pasaulių ribos. Į šiuolaikinį muzikos ir poezijos rūbą įvilktas pasakojimas perteikiamas Brolio, mirusio nuo gyvatės įkandimo, į kitą pasaulį jo gelbėti iškeliavusios Sesers bei kelionėje sutiktų Dūšelių lūpomis.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]