„Turisas“ kasdienybė: virš 40 koncertų turas ir vasara didžiųjų festivalių scenose (video)
Kovo 13 d. Vilniaus klube „New York“ vienintelį koncertą Lietuvoje surengsianti suomių folk metalo grupė „Turisas“ ypatingai pageidaujama svarbiausiuose sunkiosios muzikos festivaliuose. Nepaisant to, kad paskutinę sausio dieną prasidėjo ilgai truksiančios grupės gastrolės Europoje, muzikantai nesiruošia mažinti tempo. Daugiau nei 40 koncertų Europos šalyse metų pradžioje suplanavusi grupė „Turisas“ patvirtino, kad visą vasarą gerbėjus džiugins grodami didžiausių festivalių scenose.
Pasaulinę šlovę pelnę suomių rokeriai žiemos ir pavasario koncertinių gastrolių „We Ride Together European Tour 2014“ metu koncertuos Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, D.Britanijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Tuo pačiu metu sunkiosios muzikos gerbėjus pasiekia vis gausesnės naujienos apie „Turisas“ planuojamus pasirodymus didžiausiuose sunkiosios vasaros muzikos festivaliuose.

Plačiau
Tamsiausias metų renginys - „Armageddon Descends II“
Kitų metų kovo mėnesį Vilniuje juodos srovės susilies į singuliarumą ir vėl įvyks tamsiausias metų renginys „Armageddon Descends II“. Apeigos įvyks kovo 1 dieną klube „Kablys“.

Praeitų metų renginys susilaukė didžiulio susidomėjimo ir pilnai patenkino mūsų lūkesčius – garso kokybė bei atmosfera buvo išskirtinė. Todėl šiais metais Nekrokatarsis kongregacija žada ne tik išlaikyti aukščiausią lygį, bet sieks padaryti dar tamsesnį ir įspūdingesnį renginį.

Su pasididžiavimu norime pristatyti pagrindinius „Armageddon Descends II“ svečius – savo kerus Vilniuje paskleis okultinio death metalo šventikai GRAVE MIASMA. Ši grupė per daugiau nei dešimt savo gyvavimo metų išleido tik tris įrašus tačiau kiekvienas iš jų yra laikomas neginčytinas šedevras okultinio death metalo padangėje. GRAVE MIASMA šiais metais išleido savo pirmąjį ilgos trukmės albumą „Odori Sepulcrorum“, kuris jau spėjo nušluostyti nosis kitiems ekstremalaus metalo kolektyvams. Grupės gyvi pasirodymai yra autentiški mirties muzikos ritualai alsuojantys slegiančia atmosfera. GRAVE MIASMA kūryba - tai ne vien numirėliais ir katakombom dvokianti muzika.

Plačiau
Vasario 16-ąją - ypatingai pilietinis „Skylės“ koncertas

Broliai

96-osios Lietuvos valstybės atkūrimo metinės Vilniuje bus paminėtos išskirtiniu roko grupės „Skylė“ koncertu „Broliai“. Tai dalis Vasario 16-osios pilietinei šventei skirto muzikos renginio „Auszra 16“, kurį kasmet rengia nepriklausoma muzikos leidykla „Dangus“. Populiari šalies poetiško roko grupė „Skylė“ pasirodys ne tik su dainininke Aiste Smilgevičiūte, bet ir su kitais solistais, bei specialiai suburtu Juodaragio genties savanorių choru.

Partizaniškos „Skylės“ albumo „Broliai“ dainos tuo pačiu primins ir Laisvės kovotojų Vasario 16 d. deklaraciją, priimtą Lietuvos partizanų vadų suvažiavime lygiai prieš 65-erius metus - 1949 m.


Plačiau
Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos garsioji škotų indie roko grupė „Glasvegas“ (video)
GlasvegasŠią žiemą Lietuvoje pirmą kartą viešės populiarioji škotų grupė „Glasvegas“. Vienintelis indie roko atstovų koncertas įvyks vasario 2 d. Vilniaus muzikiniame klube „New York“. 2014 m. Europoje vyksiančiose gastrolėse „Glasvegas“ ne tik atliks didžiausios sėkmės sulaukusius savo hitus, bet ir pristatys naujausią studijinį albumą „Later…When The TV Turns To Static“, kuris buvo išleistas rugsėjo mėnesį.
Bilietus į vienintelį „Glasvegas“ koncertą jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Plačiau
Škotų roko grupė „Glasvegas“: 9 dalykai, kurie nutinka tik gastrolėse (video)
2013 m. griausmingu koncertu Glazgo mieste užbaigusi škotų roko grupė „Glasvegas“ intensyviai ruošiasi šių metų koncertams. Jau šį mėnesį rokeriai pradės Europos turą ir surengs pasirodymus Vokietijoje, Čekijoje, Lenkijoje, o vasario 2 d. pirmą kartą koncertuos mūsų šalyje, Vilniaus muzikiniame klube „New York“. Ta proga „Glasvegas“ žvaigždė bosistas Paulas Donoghue pasidalino devyniais dalykais, kurie gali nutikti tik koncertinių gastrolių metu.
01. Tavo piniginėje atsiranda daugiau skirtingų šalių pinigų, nei rastumėte valiutų keitykloje. Šiuo metu aš turiu eurų, o taip pat D. Britanijos, Švedijos, Čekijos, Norvegijos, Danijos, Šveicarijos, Kroatijos valiutos pavyzdžių, kurie pasibaigus gastrolėms lieka nieko verti.
02. Ilgos eilės prie tualetų. 15 valandų kelionėje autobusu visada atsiras nemažai žmonių, kurie kiekviename sustojime bėgs atlikti „savų reikalų“.

Plačiau
Garsios škotų grupės „Glasvegas“ Vilniuje koncertą pradės „Colours Of Bubbles“ (video)
Šį savaitgalį pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti populiarioji škotų roko grupė „Glasvegas“ išsirinko, kas pradės jos koncertą. Sėkmė šį kartą lydėjo rokerius iš Saulės miesto – kolektyvą „Colours Of Bubbles“. Praėjusią savaitę „Glasvegas“ atstovai susisiekė su koncerto Vilniuje organizatoriais ir patvirtino norintys, kad pasaulinį pripažinimą pelniusios škotų grupės pasirodymą pradėtų būtent „Colours Of Bubbles“. Ir tuo pačiu pranešė, kad pati škotų grupė po koncerto planuoja apsilankyti jos fanų susitikime, vyksiančiame Vilniaus bare „Piano Man Bar“.
Vienintelis „Glasvegas“ koncertas įvyks jau šį sekmadienį, vasario 2 d. Vilniaus klube „New York“. Bilietus galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Plačiau
Vilniuje – shoegaze projektas ALCEST
Sausio 24 dieną nuo šalčio ir nykios darganos pavargusį Vilnių šildys „The Shelter Tour“. Klausytojus savo muzika hipnotizuos prancūzų grupė ALCEST kartu su psichodeliniais burtininkais HEXVESSEL (Suomija) bei svajingaisiais THE FAUNS (Anglija). Baltijos šalyse šių trijų grupių turo koncertas įvyks tik Vilniuje, klube „New York“.

Muzikoje – žodžiais nenusakomos patirtys

ALCEST – ypatingai atmosferiškas ir poetiškas prancūzų projektas, pažįstamas daugeliui eksperimentinės muzikos klausytojų. Jo autorius multiinstrumentalistas Neige (pranc. sniegas) dar vaikystėje patirtus „tobulo dvasinio pasaulio“ regėjimus meistriškai derina su post-roku ir shoegaze šviesia melancholija. Tokia unikali muzikinė forma leidžia atsirasti daugiasluoksnėms melodijoms, kurios nukelia į nostalgišką bei neapčiuopiamą erdvę. Gebėjimas ribotomis šio pasaulio priemonėmis transliuoti žmogaus juslėmis nesuvokiamus vaizdinius pelnė ALCEST ne tik vienos profesionaliausių ir pažangiausių grupių vardą, bet ir tarptautinį pripažinimą.

Plačiau
Vilniuje – "Hexvessel" muzikos kerai
Šį penktadienį, sausio 24 d., Lietuvoje antrąkart apsilankys psichodelino folko kūrėjai HEXVESSEL. Iš ežerų šalies Suomijos atvyksiantys svečiai pasirodys kartu su prancūzais ALCEST ir britais THE FAUNS. Veiksmas vyks Vilniuje „New York“ klube. Tai bus vienintelis bendras šių grupių koncertas Baltijos šalyse.

Pirmą sykį Lietuvoje HEXVESSEL svečiavosi 2012-ųjų liepą „Velnio akmens“ festivalyje. Šių muzikantų aštuonetas, prieš atvykimą gal kiek truputį skeptiškai vertintas mūsų šalies klausytojų, koncerto vakarą visgi sulaukė nemažai palankių atsiliepimų.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]