Estų duetas „Talbot“ Lietuvoje pristatys naują albumą
Talbot grupėBalandžio 26 ir 27 dienomis estų psychedelic/doom metal grupė „Talbot“ surengs koncertus Kaune ir Vilniuje, kur pristatys savo naująjį albumą „Scaled“. Lietuviams duetas gerai pažįstamas – per ketverius metus tai jau bus trečias „Talbot“ apsilankymas mūsų šalyje.

Save estai pristato kaip doom stiliaus duetą, tačiau, pasak muzikos apžvalgininkų ir grupės gerbėjų, į šią sąvoką telpa ir unikalus „Talbot“ skambesys, pinamas iš masyvių, atmosferinių ir triukšmingų garsų su gera doze psichodelikos. 2008 metais aktyvią veiklą pradėję Taline, muzikantai Magnus Andre ir Jarmo Nuutre greitai atrado savitą ir jau atpažįstamą psychedelic/doom skambesį. Pagrindiniai dueto instrumentai – būgnai, bosinė gitara, sintezatoriai ir, žinoma, vokalas (tiek Magnus, tiek Jarmo), vienas stipriausių „Talbot“ kuriamos muzikos elementų. Lėti ir visa užpildantys, panardinantys rifai, melodingi kūrinių „siužetai“, perteikti ant beprotybės ribos balansuojančiais tekstais – visa tai yra šiuo metu viena įdomiausių šiauriečių muzikinės scenos grupių.

Plačiau
Laukdamas rugpjūčio festivalis “Galapagai 2013” kviečia į koncertą Vilniuje

Alaus namaiJau rytoj, Balandžio 20 dieną, 21 valandą sostinėje startuos koncertų ciklas, skirtas muzikos ir pramogų festivaliui “Galapagai 2013” palaikyti.
Į “Alaus namus” Vilniuje kviesiantis renginys pirmajam kartui pasiūlys roko grupę iš Latvijos “Laime Pilniga”.
Tarptautinėje erdvėje geriau žinomi “The Happs” vardu, artimiausi kaimynai Lietuvoje pasirodys jau trečiąjį kartą.
“Pirmą kartą “Laime Pilniga” pas mus atvažiavo 2009-aisiais. Atvažiavo ir, tikrąja to žodžio prasme, visiems nuplėšė stogus. Regis, grupės vardas galėtų būti žinomas nebent užkietėjusiems melomanams. Tačiau vos antrąjį kartą užlipusi ant “Galapagų” scenos, “Laime Pilniga” sutraukė tiek klausytojų, kiek kartais nesutraukia mūsų grupės”, - džiaugiasi festivalio “Galapagai” prodiuseris Algirdas Barniškis Blėka.
2006-aisiais savo muzikinę karjerą pradėję muzikantai labiausiai išgarsėjo po to, kai į vieną sceną užlipo kartu su legendine latvių roko grupe “Perkons”. Po to “Laime Pilninga” šlavė pergales didžiausiuose Baltijos šalių muzikiniuose konkursuose, o galiausiai sugrojo ir tokiuose festivaliuose kaip “Coke Live Music Festival”, “Sziget” ar “Positivus”.
Latvius “Alaus namuose” apšildys lietuviai “RoadKiLL”.
Tais pačiais metais kaip ir broliai latviai susikūrusi rokenrolo grupė kaip reikiant driokstelės senojo roko – juk dėl savo inspiracijų “RoadKill” ir renka gerbėjus progresine tvarka.
Prieš porą metų kaip geriausia alternatyvi grupė apdovanoti “RoadKiLL” muzikantai iki šiol sugrojo jau daugiau kaip 60 koncertų ir sakosi, kad tai tik pradžia. 


Plačiau
PANEVĖŽYS GYVAS 2013!!!

Dalyvauja:

XIII FORTAS
FORBIDDEN CHOICE
NEXUS
NEMOKAMAS ALUS
DDL PLK
MĖNUO
AGONIJA
NIGHT

Balandžio 19d. 19val. bilieto kaina 10lt
Arena d'Italija, Panevėžys, Klaipėdos g. 79c.


Komentuoti
Panevėžio alternatyviosios muzikos gerbėjams bus atliekamas širdies masažas

Panevezys gyvas
Balandžio 19 d., 19 val. „Arena d‘italia“ antrą kartą įvyks koncertas „Panevėžys gyvas“ . Panevėžio alternatyviosios muzikos gerbėjams širdies masažo funkciją atliks net 8 grupės: 7 iš Panevėžio ir 1 svečiai. Visos jos kels mirštančią Panevėžio kultūrą, kuri,kaip ir didmiesčio statusas, vis tolsta nuo šio miesto.

Pirmą kartą surengtas praeitų metų gruodžio 31d. „Panevėžys gyvas“ buvo labai šiltai priimtas, pavykęs koncertas, taigi antrą kartą laukiama dar geresnio vakaro. Koncertą atidarys XIII Fortas su kūriniu „Sintetinė meilė“, kurį grupės nariai sukūrė nebepakęsdami mirusios pramonės miesto slogios atmosferos.


Plačiau
Naujas „heavy metal“ skambesys iš Lenkijos – „Wicked Side“!

WickedBalandžio 19 ir 20 dienomis į Lietuvą atvyksta kaimyninės Lenkijos sunkiojo metalo muzikos atstovai - „Wicked Side“. Grupės kūryba smarkiai įtakota tokių atlikėjų kaip „Iron Maiden“, „Iced Earth“, „Metallica“ bei „Aria“ („Ария „).  „Mes bandome apjunginti  klasikinį „oldskūlinio“ heavy‘io skambesį kartu su thrash‘o bei hard roko elementais“ – teigia grupės muzikantai.

„Wicked Side“ susikūrė 2009-ųjų gegužę. Nuo to laiko kolektyvas sugrojo daugelyje renginių tiek gimtojoje šalyje, tiek užsienyje. Muzikantams teko kartu koncertuoti su tokiais atlikėjais kaip Blaze Bayley (ex-Iron Maiden), “Turbo”, “Chainsaw”, “CETI”, Sergey Mavrin (Сергей Маврин) ir mūsų tautiečiais „Soul Stealer“.

Grupės diskografija susideda iš 3-jų demo įrašų, išleistų 2010 metais, ir 5-ių dainų EP, pavadinimu "Welcome to the Wicked Side", kuris buvo išleistas 2011-ais. Šiuo metu „Wicked Side“ intensyviai dirba ties jų pirmuoju debiutiniu albumu, kuris ketina išvysti dienos šviesą 2013-ųjų pabaigoje.

Balandžio 19-ą dieną, penktadienį, grupę galėsite išgirsti „Metro“ klube kartu su „Dead Man‘s Cross“ bei „McLoud“. Pastarieji muzikantai, „McLoud“, yra itin retai koncertuojanti grupė, tačiau savo pasirodymų metu trykštanti neišsenkama pankroko energija. Kaip patys apie save teigia:“ Mes grojame krikšcioniškąjį drum‘n‘bass‘ą  – mėtytą ir vėtytą metalą su daug alternatyvios muzikos priemaišų.


Plačiau
„W:O:A Metal Battle“ pristato finalo dalyvius
WOASkelbiami tarptautinio sunkiosios muzikos konkurso „Wacken Metal Battle“ finalo dalyviai. Iš devyniolikos pirmojo etapo grupių komisija išrinko penkias, labiausiai vertas dalyvauti nacionaliniame finale, grupes.

Nacionaliniame finale susigrums:

AWAKENING SUN
EXILE INTO SUFFERY
LA CHUDRA
PHRENETIX
STIFFER

Pirmojo etapo komisijos balsavimo tikslūs rezultatai bus paskelbti pasibaigus konkursui. Lietuvos nacionalinį finalą vertins organizatorių paskirta kompetentinga komisija. Be komisijos finalo atlikėjus vertina ir publika, kuri koncerto metu galės balsuoti už savo pamėgtus atlikėjus ir taip padėti nuspręsti bei išrinkti nacionalinio finalo laimėtojus.

„Wacken Metal Battle“ finalas vyks Vilniuje balandžio 6 d. klube „Kablys“ (Kauno g. 5). Bilieto kaina: 25 Lt. Bilietais bus prekiaujama koncerto dieną klubo kasoje nuo 18:00 val.

Plačiau
"Inferno" Tribute to R.James DIO - Vilniuje

InfernoBalandžio 6d., šeštadienį, laukiame visų, neabejingų klasikinio žanro "heavy metal" stiliaus muzikai.

Programos metu bus pristatomi grupių “Rainbow”, “Black Sabbath”, “DIO”
atnaujinto repertuaro kūriniai įskaitant ir keletą savos kūrybos dainų.

Koncerto pradžia 20:00
Įėjimas: 10 Lt

http://www.facebook.com/events/526408524068757/
Grupės svetainės adresas: www.inferno.lt


Komentuoti
„Sabaton“ koncertas Vilniuje: karo tematika, folkloriniai motyvai ir filmų personažai
Sabaton„Karališkasis power metalo desantas, vadovaujamas karingųjų švedų „Sabaton“, – būtent taip kovo 25-ą dieną Vilniaus klube „New York“ vyksiantį renginį apibūdina šiuo metu radijo eterius šturmavusi reklama. Tačiau nutylimas svarbus faktas, kad iki gyvo pasirodymo Lietuvos scenoje skandinaviškos sunkiosios muzikos pažiboms prireikė 14-os metų intensyvaus darbo. Šiandien jie stiprūs kaip niekada, o su jais koja kojon žengiantys šveicarai „Eluveitie“ ir vengrai „Wisdom“ scenoje padeda užkurti tikrą pirtį.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>