Linksmieji suomių rokeriai „Turisas“ pavasarį koncertuos Vilniuje (video)

TurisasPasaulinį pripažinimą pelnę suomių rokeriai „Turisas“ pavasarį koncertuos Lietuvoje. Bene garsiausių savo šalyje folk metalo atstovų koncertas įvyks 2014 m. kovo 13 d. Vilniaus klube „New York“. Lietuvos publikos jau pamėgtas kolektyvas melomanus supažindins su visiškai nauju studijiniu albumu „Turisas2013”, kuris ir bus pristatomas gastrolėse „We Ride Together – European Tour 2014”.

Bilietus į „Turisas“ koncertą jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.
1997 m. Hamenlinos mieste karjerą pradėjusią grupę įkūrė vokalistas Mathias Nygardas ir gitaristas Jussi Wickstromas. Senoviniu suomių karo dievo vardu pasivadinęs kolektyvas greitai užkariavo sunkiosios muzikos gerbėjų simpatijas, nes savo kūryboje sujungė folk, power ir symphonic metalo muzikos elementus. „Turisas“ iš kitų metalo grupių išsiskiria tuo, kad beveik visuose jų kūriniuose pagrindinė solo partija yra atliekama elektriniu smuiku, o ne gitara. Stebina ir tai, kad kolektyvo naudojamų instrumentų arsenale yra ir metalo muzikai nebūdingas akordionas. Kita išskirtinė detalė yra „Turisas“ kūryboje vyraujanti karo tematika, dėl ko kiekvienas grupės albumas yra vientisas ir turi savotišką koncepciją. Visi šie elementai atkreipė garsios vokiečių įrašų kompanijos „Century Media“ dėmesį, kuri su „Turisas“ bendradarbiauja nuo pirmojo albumo pasirodymo. Šie sunkiojoje muzikoje besispecializuojantys leidėjai ne tik platina daugelio populiarių metalo grupių įrašus, bet ir rūpinasi legendinių kolektyvų „Napalm Death“ ir „Celtic Frost“ karjera.


Plačiau
"Inferno" su Tribute to R. James DIO" programa grįžta į Vilnių!

InfernoKovo 2d., šeštadienį, "Metro" klube (V. Mykolaičio – Putino g. 5) laukiame visų, neabejingų klasikinio žanro "heavy metal" stiliaus muzikai.

Koncerto pradžia 21:00

Įėjimas: 5 Lt

Renginio aprašymas: http://www.facebook.com/events/420956817994086/
Grupės svetainės adresas: www.inferno.lt


Komentuoti
"Niekas nenorėjo mirti" turas po Lietuvą

Niekas nenorėjo mirti2013 02 07 NIEKAS NENORĖJO MIRTI 2013
XIII FORTAS, NEMOKAMAS ALUS
Muzikos rūsys (A.Jakšto g. 9, Vilnius)
21:00 val.

2013 02 08 NIEKAS NENORĖJO MIRTI 2013
XIII FORTAS, NEMOKAMAS ALUS
Fenix bar (Vilniaus g. 20, Alytus)
20:00 val.                        

2013 02 09 NIEKAS NENORĖJO MIRTI 2013
XIII FORTAS, NEMOKAMAS ALUS,SAULĖGALVIAI, ASPECT, IŠVIEN
Varėnos kultūros centras (J. Basanavičiaus g. 2, Varėna)
18:00 val.

2013 02 13 NIEKAS NENORĖJO MIRTI 2013
XIII FORTAS, NEMOKAMAS ALUS
Pogo baras (Vilniaus g. 128, Šiauliai)
21:00 val.     

2013 02 15 NIEKAS NENORĖJO MIRTI 2013
XIII FORTAS, NEMOKAMAS ALUS, IRONIJA, BAD X BLEND
SAMOGITIA (Laisvės g. 216s, Mažeikiai)
19:00 val.


Komentuoti
OBTEST dvidešimties metų patirtis – aukščiausio lygio koncerte
ObestNeginčytinai sėkmingiausia Lietuvos sunkiosios muzikos grupė OBTEST sulaukė garbingo dvidešimtmečio jubiliejaus! Jo proga vasario 2 d. klube „New York“ rengiamas išskirtinis, solinis OBTEST gimtadienio koncertas.

Kalbant apie Lietuvos sunkiosios muzikos kolektyvus, OBTEST dažnai būtų apibūdinama kaip „viena pirmųjų“, „vienintelė“ ar „-iausia“ grupė. Tokių epitetų „pagonių“ penketas nusipelnė ne veltui.

Plačiau
XIII FORTAS Kaune
XIII fortasVieta: Underground Pub Laisvės al. 51A,
Laikas: 21:00
Nemokamas
Daugiau info: http://www.facebook.com/events/189031284575803/

Komentuoti
NEKRO DISKO
Nekro discoLapkritį pabudę iš letargo miego, Nekro Disko nesiruošia užmigti. Gruodžio 22 dieną su nauju trenksmu grįžtame į visiems jau gerai pažįstamą Underground Pub Kaune. Šį kartą apsiribosime vieno vakaro programa, tačiau nė kiek neprastesne, nei praėjusį sykį. Prie Nekro Disko komandos gyvam pasirodymui prisijungia techno/black/grind duetas LOVEBLAST, bei dj 7 (4-oji scena, turbonekro)! Po LOVEBLAST iškrovos, tęsime viražus pagal gothrock‘o, post-punk‘o, industrial, EBM, synthpop ritmus, paskanintus tamsaus ir
gaivališko metalo bei įvairios kitos griežtos alternatyvios muzikos prieskoniais. Nekro Disko kompanija yra ryžtingai nusiteikusi suteikti savo svečiams energijos atsilaikyti prieš visuotinį kalėdinį pamišimą ir pasaulio pabaigos paniką!

LOVEBLAST – užkrėstos meilės pliūpsnis, meilės sunaikinimas, aistrą nešanti atominės bombos sprogimo banga, pamilta pragaišties šventovė. Ši būtybė, spjaudanti ir pulsuojanti techno-grind ir black metal dažniais, 2010-ais buvo sukurta „Kommander Lu“. (LUCTUS, FUCK OFF AND DIE) Italijoje, kur sugrojo nemažai koncertų bei įrašė demo įrašą. Vėliau, grupės įsteigėjui sugrįžus gyventi į Lietuvą, prie jo prisijungė „7“ (PERGALĖ, ARGHARUS), talkinantis gyvuose pasirodymuose. Ateik, užsimerk, išgirsk pasąmonės klyksmą, susiliek su tamsa ir ištaškyk save!

Plačiau
Atnaujinta "Tribute to R. James DIO" programa pirmą kartą pristatoma Kaune!

InfernoAtnaujinta "Tribute to R. James DIO" programa pirmą kartą pristatoma Kaune!

Atliekame tokius žinomus kūrinius, kaip "Holy Diver", "Children of the Sea", "One Night in the City", "Heaven & Hell", "Rainbow in the Dark" ir kt.

Gruodžio 8d., šeštadienį, "Underground Pub" klube (Laisvės al. 51A) laukiame visų, neabejingų klasikinio žanro "heavy metal".

Grupės svetainės adresas: www.inferno.lt


Komentuoti
Bendro metalo milžinų „Kreator“ ir „Morbid Angel“ koncertinio turo stotelė - Vilniuje (video)

KreatorLietuvos sunkiosios muzikos publika tiek metalo grupių vienu metu seniai neregėjo. Gruodžio 5 dieną Vilniaus „Forum Palace“ rūmų sceną šturmuos net keturios grupės: Vokietijos thrash metalo veteranai „Kreator“, JAV death metalo legendos „Morbid Angel“, techniškojo death metalo atlikėjai „Nile“ ir thrash metalą grojantys „Fueled by Fire“.

Vos tik atlikėjams prasitarus apie jungtinį koncertinį turą, pagrindiniu diskusijų objektu tapo visų keturių komandų stilistinė įvairovė. Fanai tai įvardino kaip netradicinį, bet tuo pačiu metu sveikintiną žingsnį. Jau spėję apsilankyti gyvuose koncertuose pasirodymą lygino kone su festivaliu, kuriame galima pamatyti platų skirtingų grupių spektrą. Tuo tarpu lietuvaičiai dar liepos mėnesį pasirodžiusią žinią priėmė retoriniu klausimu: „Ar tai tikrai įmanoma?“.


Plačiau (1 komentaras)
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>