OBTEST dvidešimties metų patirtis – aukščiausio lygio koncerte
ObestNeginčytinai sėkmingiausia Lietuvos sunkiosios muzikos grupė OBTEST sulaukė garbingo dvidešimtmečio jubiliejaus! Jo proga vasario 2 d. klube „New York“ rengiamas išskirtinis, solinis OBTEST gimtadienio koncertas.

Kalbant apie Lietuvos sunkiosios muzikos kolektyvus, OBTEST dažnai būtų apibūdinama kaip „viena pirmųjų“, „vienintelė“ ar „-iausia“ grupė. Tokių epitetų „pagonių“ penketas nusipelnė ne veltui.

Plačiau
XIII FORTAS Kaune
XIII fortasVieta: Underground Pub Laisvės al. 51A,
Laikas: 21:00
Nemokamas
Daugiau info: http://www.facebook.com/events/189031284575803/

Komentuoti
NEKRO DISKO
Nekro discoLapkritį pabudę iš letargo miego, Nekro Disko nesiruošia užmigti. Gruodžio 22 dieną su nauju trenksmu grįžtame į visiems jau gerai pažįstamą Underground Pub Kaune. Šį kartą apsiribosime vieno vakaro programa, tačiau nė kiek neprastesne, nei praėjusį sykį. Prie Nekro Disko komandos gyvam pasirodymui prisijungia techno/black/grind duetas LOVEBLAST, bei dj 7 (4-oji scena, turbonekro)! Po LOVEBLAST iškrovos, tęsime viražus pagal gothrock‘o, post-punk‘o, industrial, EBM, synthpop ritmus, paskanintus tamsaus ir
gaivališko metalo bei įvairios kitos griežtos alternatyvios muzikos prieskoniais. Nekro Disko kompanija yra ryžtingai nusiteikusi suteikti savo svečiams energijos atsilaikyti prieš visuotinį kalėdinį pamišimą ir pasaulio pabaigos paniką!

LOVEBLAST – užkrėstos meilės pliūpsnis, meilės sunaikinimas, aistrą nešanti atominės bombos sprogimo banga, pamilta pragaišties šventovė. Ši būtybė, spjaudanti ir pulsuojanti techno-grind ir black metal dažniais, 2010-ais buvo sukurta „Kommander Lu“. (LUCTUS, FUCK OFF AND DIE) Italijoje, kur sugrojo nemažai koncertų bei įrašė demo įrašą. Vėliau, grupės įsteigėjui sugrįžus gyventi į Lietuvą, prie jo prisijungė „7“ (PERGALĖ, ARGHARUS), talkinantis gyvuose pasirodymuose. Ateik, užsimerk, išgirsk pasąmonės klyksmą, susiliek su tamsa ir ištaškyk save!

Plačiau
Atnaujinta "Tribute to R. James DIO" programa pirmą kartą pristatoma Kaune!

InfernoAtnaujinta "Tribute to R. James DIO" programa pirmą kartą pristatoma Kaune!

Atliekame tokius žinomus kūrinius, kaip "Holy Diver", "Children of the Sea", "One Night in the City", "Heaven & Hell", "Rainbow in the Dark" ir kt.

Gruodžio 8d., šeštadienį, "Underground Pub" klube (Laisvės al. 51A) laukiame visų, neabejingų klasikinio žanro "heavy metal".

Grupės svetainės adresas: www.inferno.lt


Komentuoti
Bendro metalo milžinų „Kreator“ ir „Morbid Angel“ koncertinio turo stotelė - Vilniuje (video)

KreatorLietuvos sunkiosios muzikos publika tiek metalo grupių vienu metu seniai neregėjo. Gruodžio 5 dieną Vilniaus „Forum Palace“ rūmų sceną šturmuos net keturios grupės: Vokietijos thrash metalo veteranai „Kreator“, JAV death metalo legendos „Morbid Angel“, techniškojo death metalo atlikėjai „Nile“ ir thrash metalą grojantys „Fueled by Fire“.

Vos tik atlikėjams prasitarus apie jungtinį koncertinį turą, pagrindiniu diskusijų objektu tapo visų keturių komandų stilistinė įvairovė. Fanai tai įvardino kaip netradicinį, bet tuo pačiu metu sveikintiną žingsnį. Jau spėję apsilankyti gyvuose koncertuose pasirodymą lygino kone su festivaliu, kuriame galima pamatyti platų skirtingų grupių spektrą. Tuo tarpu lietuvaičiai dar liepos mėnesį pasirodžiusią žinią priėmė retoriniu klausimu: „Ar tai tikrai įmanoma?“.


Plačiau (1 komentaras)
„Accept“: sunkiosios muzikos istorinė grupė grįžta į Vilnių (video)
Beveik pusę amžiaus gyvuojanti Vokietijos metalo grupė „Accept“ lapkričio 10 dieną vėl viešės Lietuvoje. Atlikėjai tikina, kad turo metu skambės ne tik naujos, bet ir laiko patikrinti kompozicijos, pelniusios gitarinės muzikos gerbėjų simpatijas ir palankumą.
Roko legendų muzikinis kelias sekamas nuo 1968-ųjų, kuomet Udo Dirkschneideris ir Michael Wagener susibūrė po „Band X“ pavadinimu. Neilgai trukus ekspromtu gimęs vardas buvo pakeistas į „Accept“, bet pripažinimo dar teko palaukti. Muzikantai darbavosi kone aštuonis metus, kol buvo pakviesti į vieną pirmųjų Vokietijos rokenrolo festivalių „Rock am Rhein“. Po įspūdingo pasirodymo atlikėjus pastebėjo įrašų kompanija, kuri pasiūlė kontraktą ir padėjo pamatus debiutinio albumo gimimui. Pagal senąsias tradicijas grupės pavadinimą atkartojęs albumas „Accept“ didelės komercinės sėkmės nesulaukė, bet tapo puikiu atspirties tašku tolimesniems darbams.

Plačiau
Grupė „SBS“ Kristaus amžių sutinka Judo bučiniu

SBSVisų melomanų, kurie ramų poilsį ant sofos penktadienio, lapkričio 9-osios, vakarą ryšis iškeisti į linksmą ir aktyvų posėdį “Alaus namuose”, laukia smagi žinia. Tą vakarą jų lauks išskirtinis renginys jaukioje kamerinėje aplinkoje. O jei dar patinka pikantiškas skonis, skandalai ir gera muzika, šios žinios nevalia praleisti pro ausis.

Kristaus amžiaus sulaukusi, bet nenukryžiuota ir velniškai energinga “Spicy Bits Of Scandal” (Pikantiškas Skandalas) komanda, plačiau žinoma kaip “SBS”, kviečia į vakarėlį “Auka kūrėjui”, kuriame garantuotai bus daug muzikos, mažai kalbų ir dar siurprizų!

“SBS” istorija prasidėjo dar 1979 metais, vokalistui ir klavišininkui Viliui Kraujaliui bei gitaristui Dariui Rutkiui nusprendus įkurti rokenrolo grupę. 1982 m. grupės muzikos stilius pradėjo keistis į sunkųjį roką ir galutinai susiformavusi “SBS” tapo viena iš lyderių Lietuvos sunkiosios muzikos scenoje, dalyvavo ir toliau dalyvauja visuose svarbesniuose muzikiniuose renginiuose, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.


Plačiau
Vienas iš super-grupės „Dire Straits“ įkūrėjų Davidas Knopfleris atvyksta į Vilnių (video)
1977-aisiais Didžiojoje Britanijoje broliai Markas ir Davidas Knopfleriai įkūrė grupę „Dire Straits“, kurios pavadinimą yra girdėję visi vyresnės kartos žmonės, bent kiek besidomintys roko muzika. Jau po metų su pirmuoju savo albumu ir jo singlu „Sultans of Swing“ grupė „Dire Straits“ šovė į populiarumo viršūnę.
Vienas iš „Dire Straits“ įkūrėjų – jaunesnysis brolis Davidas Knopfleris – lapkričio 8 dieną koncertuos „Teatro arenoje“ Vilniuje.
Jaunėlis Knopfleris grupę „Dire Straits“ paliko gana greitai – nuo įkūrimo praėjus trejiems metams. Galbūt dėl to buvo kaltas nesugyvenamas ir diktatoriškas vyresniojo brolio Marko būdas, apie kurį sklando legendos, o galbūt tai tebuvo normali brolių konkurencija ir noras sukurti kažką savo. Ironiška, bet iki pat šių dienų Davido kūryba plačiajai auditorijai žinoma kur kas mažiau nei jo vyresniojo brolio.
Ir be reikalo. Solinę karjerą pradėjęs 1983-aisiais albumu „Release“, Davidas su kiekvienu nauju įrašu vis labiau atsiskleidžia kaip talentingas muzikos kūrėjas ir atlikėjas. Negana to, jo studijinių albumų skaičius – 12 – dvigubai viršija tiek „Dire Straits“ kūrybą (6 albumai), tiek brolio Marko studijinę diskografiją (7 albumai).

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. info@hardrokas.net