Garsios škotų grupės „Glasvegas“ Vilniuje koncertą pradės „Colours Of Bubbles“ (video)
Šį savaitgalį pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti populiarioji škotų roko grupė „Glasvegas“ išsirinko, kas pradės jos koncertą. Sėkmė šį kartą lydėjo rokerius iš Saulės miesto – kolektyvą „Colours Of Bubbles“. Praėjusią savaitę „Glasvegas“ atstovai susisiekė su koncerto Vilniuje organizatoriais ir patvirtino norintys, kad pasaulinį pripažinimą pelniusios škotų grupės pasirodymą pradėtų būtent „Colours Of Bubbles“. Ir tuo pačiu pranešė, kad pati škotų grupė po koncerto planuoja apsilankyti jos fanų susitikime, vyksiančiame Vilniaus bare „Piano Man Bar“.
Vienintelis „Glasvegas“ koncertas įvyks jau šį sekmadienį, vasario 2 d. Vilniaus klube „New York“. Bilietus galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Plačiau
Vilniuje – shoegaze projektas ALCEST
Sausio 24 dieną nuo šalčio ir nykios darganos pavargusį Vilnių šildys „The Shelter Tour“. Klausytojus savo muzika hipnotizuos prancūzų grupė ALCEST kartu su psichodeliniais burtininkais HEXVESSEL (Suomija) bei svajingaisiais THE FAUNS (Anglija). Baltijos šalyse šių trijų grupių turo koncertas įvyks tik Vilniuje, klube „New York“.

Muzikoje – žodžiais nenusakomos patirtys

ALCEST – ypatingai atmosferiškas ir poetiškas prancūzų projektas, pažįstamas daugeliui eksperimentinės muzikos klausytojų. Jo autorius multiinstrumentalistas Neige (pranc. sniegas) dar vaikystėje patirtus „tobulo dvasinio pasaulio“ regėjimus meistriškai derina su post-roku ir shoegaze šviesia melancholija. Tokia unikali muzikinė forma leidžia atsirasti daugiasluoksnėms melodijoms, kurios nukelia į nostalgišką bei neapčiuopiamą erdvę. Gebėjimas ribotomis šio pasaulio priemonėmis transliuoti žmogaus juslėmis nesuvokiamus vaizdinius pelnė ALCEST ne tik vienos profesionaliausių ir pažangiausių grupių vardą, bet ir tarptautinį pripažinimą.

Plačiau
Vilniuje – "Hexvessel" muzikos kerai
Šį penktadienį, sausio 24 d., Lietuvoje antrąkart apsilankys psichodelino folko kūrėjai HEXVESSEL. Iš ežerų šalies Suomijos atvyksiantys svečiai pasirodys kartu su prancūzais ALCEST ir britais THE FAUNS. Veiksmas vyks Vilniuje „New York“ klube. Tai bus vienintelis bendras šių grupių koncertas Baltijos šalyse.

Pirmą sykį Lietuvoje HEXVESSEL svečiavosi 2012-ųjų liepą „Velnio akmens“ festivalyje. Šių muzikantų aštuonetas, prieš atvykimą gal kiek truputį skeptiškai vertintas mūsų šalies klausytojų, koncerto vakarą visgi sulaukė nemažai palankių atsiliepimų.

Plačiau
„The Shelter Tour“ – visai netrukus!
Penktadienį, sausio 24-ąją, eksperimentinės muzikos projektas iš Prancūzijos ALCEST pristatys savo naujausią albumą „Shelter“. ALCEST kartu su grupėmis HEXVESSEL ir THE FAUNS Vilnių pasirinko septintajam turo koncertui. Abu lydintys kolektyvai pasižymi nemažesniu emocionalumu ir gebėjimu „išskraidinti“ klausytoją į kitą pasaulį. Vilniuje vyksiantis trijulės pasirodymas – vienintelis Baltijos šalyse.

Anksčiau naudotų metalo elementų visiškai atsisakę ALCEST pribloškė ir kritikus, ir klausytojus, tačiau jų kūryba ir toliau kalba apie giliausius pojūčius ir trina ribas tarp šio bei kito pasaulio. lbume išryškinta prieglobsčio samprata, leidžianti trumpam pabėgti nuo realybės ir tapti tuo, kas iš tikrųjų esame. „Šis bus „tikras“ ir ilgas ALCEST pasirodymas.

Plačiau
Gruodį JARBOE pakvies į muzikos spalvų laboratoriją
JarbojePrieš trejus metus Lietuvoje viešėjusi amerikiečių vokalistė, kompozitorė, poetė bei instrumentalistė JARBOE sugrįžta. Ekstravagantiškoji atlikėja gruodžio 16 d. „Narauti“ klube surengs muzikos bandymų, eksperimentų ir improvizacijų vakarą.

Tai, ką kuria JARBOE, sunkiai įspraudžiama į bet kokius muzikinių stilių rėmus. Trumpai tariant, JARBOE muzika yra eksperimentas. Savo balsu, instrumentais, tekstais atlikėja komponuoja įvairiaspalvius garsų derinius. Jos kūryba sunki, tamsi, nekasdieniška, nelengvai „kramtoma“, neprognozuojama.

Karjerą JARBOE pradėjo grupėje THE SWANS. Šiai iširus gabi lakios vaizduotės mergina toliau tęsė kūrybinį kelią kaip solo atlikėja.  Per beveik du dešimtmečius trunkančios veiklos laikotarpį JARBOE  pasauliui padovanojo nemenką kiekį albumų. Didelę dalį jų dėl neįprasto, „nekomerciško“ skambesio JARBOE teko išleisti savarankiškai.

Gyvai šios atlikėjos muzika dar išraiškingesnė. Savo kūnu, mimikomis, emocijomis JARBOE suintensyvina kiekvieną savo kūrybos potėpį. Kas dėsis „Narauti“ klube – sunku nuspėti. O kad nors kiek pavyktų suprasti šios atlikėjos keistybes, reikia tapti jos eksperimentų dalyviu.

Plačiau
Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos švedų grupė „Soilwork“ (video)

SoilworkŠį rudenį pirmą kartą Lietuvoje koncertuos garsi melodingojo metalo grupė iš Švedijos „Soilwork“. Pasaulinę šlovė pelnęs kolektyvas netrukus pradės „The Infinity Tour 2013“ gastrolių Europoje etapą, kuriame numatytas ir lapkričio 26 d. Vilniaus klube „New York“ vyksiantis grupės koncertas. Tai bus vienintelis „Soilwork“ pasirodymas Lietuvoje.

Bilietus į “Soilwork” koncertą jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.
„Ši visame pasaulyje daug gerbėjų turinti grupė koncertuoti Lietuvoje jau svarstė 2006 m., tačiau tada planai taip ir liko planais“, – sako koncertą organizuojančios agentūros „RELAX Live!” vadovas Artūras Mirončikas. „Džiaugiamės, kad šįkart vis tik pavyko susitarti ir „Soilwork“ surengs pirmąjį koncertą mūsų šalyje“.


Plačiau
Trankiausia Helovino fiesta – net keturių užsienio grupių muzikinė puota „Slaughterfest“ (video)

onslaughtPer Heloviną Lietuvoje bus surengta tikra sunkiosios muzikos šventė. Pasaulinį pripažinimą pelniusi britų thrash metal muzikos pionierių grupė „Onslaught“ į savo turo grafiką įtraukė ir Baltijos šalis. Spalio 31 d. Vilniaus klubo „New York“ sienas sudrebins net keturių sunkiosios muzikos grupių „Onslaught“, „M-Pire Of Evil“, „Master“ ir „Tantara“ bendra fiesta su simboliniu ir Helovinui tinkančiu pavadinimu „Slaughterfest“ („Skerstuvių puota“).

Bilietus į kelių valandų trukmės muzikines Helovino skerstuves jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.


Plačiau
Vilniuje koncertuos ryškiausias portugalų muzikos brangakmenis - grupė „Moonspell“ (video)

MoonspellPernai sėkmingo muzikavimo dvidešimtmetį pažymėjusi bene garsiausia Portugalijos roko grupė „Moonspell“ surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis pasaulinę šlovę pelniusių metalistų pasirodymas įvyks jau spalio 29 d. muzikiniame teatre „New York“, Vilniuje.

„Džiaugiamės, kad ilgų derybų dėka pavyko pasiekti susitarimą, ir ši puiki portugalų grupė vėl svečiuosis mūsų šalyje“, – sako „Moonspell“ koncertą organizuojančios agentūros „Relax Live” vadovas Artūras Mirončikas.

Bilietus į grupės „Moonspell“ koncertą galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.
Du dešimtmečius aktyviai muzikuojantis kolektyvas „Moonspell“ susikūrė 1992 m. Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Jau įrašę demonstracinį įrašą „Anno Satanae“, debiutantai sulaukė gerų vertinimų ir atkreipė įrašų kompanijų dėmesį. Debiutinis grupės mini-albumas „Under The Moonspell“, kuris buvo išleistas 1994 m., atvėrė jiems duris į didžiuosius roko ir metalo muzikos festivalius. Netrukus „Moonspell“ jau pradėdavo sunkiosios muzikos legendų „Cannibal Corpse“, „Samael“ ir „Anathema“ koncertus.


Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]