Pasaulio rekordininkai iš Australijos „Twelve Foot Ninja“ šeštadienį koncertuos Vilniuje
Australija gali pasirodyti ne tokia ir tolima šalis. Spalio 14 d. (šeštadienį) iš šio žemyno pirmą kartą į Lietuvą atvyksta ypatingai originalaus skambesio roko grupė “Twelve Foot Ninja“, lydima kitų rokerių „The Interbeing“ iš Danijos. Jie surengs vienintelį koncertą „Rock River Club“ Vilniuje.
Bilietus į grupės “Twelve Foot Ninja“ koncertus platina „Tiketa“ kasos ir internetu.
Iš Melburno kilusi grupė „Twelve Foot Ninja“ savo kūryboje sėkmingai derina modernaus ir progresyvaus roko skambesį su djent ir funk muzika, be to, jų kūryboje girdime ir jazz, lotynų šokių, reggae bei dar kitokių muzikos stilių elementų. Balansuodami tarp lengvo klasikinio roko ir sunkesnio metalo skambesio, grupė kuria itin originalaus skambesio dainas, kurios patraukia įvairaus skonio melomanų dėmesį.

Plačiau
„Motorama“ gros ir dainuos Vilniuje spalio 7 d.
Post-punk melancholikai iš Rytų pusės – „Motorama“ – leidžiasi į gastroles. Vienas iš grupės turo koncertų įvyks spalio 7 d. sostinėje, klube „Loftas“. Nemažą gerbėjų būrį Lietuvoje turinti „Motorama“ paskutinį kartą Lietuvoje grojo 2015 m. festivalyje „Devilstone“ Anykščiuose, o šį rudenį sugrįžę į Vilnių pradžiugins klausytojus ir puikiai pažįstamų albumų dainomis, ir pačia naujausi kūryba. Grupė ruošiasi ilgam, bemaž pusantros valandos trukmės soliniam koncertui.  
Sterilaus ir sodraus skambesio melancholikai „Motorama“ iš Rostovo prie Dono balansuoja tarp klasikinio ir šiuolaikinio Post-punk laikmečio ir Vakarų bei Rytų kultūrų skirtumo. Gal dėl to jie vienodai gerai suprantami tiek savo krašte, tiek elitinį indie išpažįstančiame Niujorke. Apgaulingai paprastas, bet gilias „Motoramos“ kompozicijas sudaro energingi ritmai, svajingos dream pop melodijos ir šešiasdešimtųjų garage stiliumi aidintis vokalas.

Plačiau
"Soul Stealer" kviečia į atsisveikinimo koncertą
Vilniaus heavy metal grupė "Soul Stealer" pastaraisiais metais nelepino gerbėjų dažnais pasirodymais, tačiau kone kiekvienų metų pavasarį tradiciškai fanus pakviesdavo į koncertą sostinės klube "Tamsta". Deja, šįkart muzikantai nukėlė renginį į rudenį ir pranešė, kad tai bus "bemaž paskutinis" kolektyvo pasirodymas. 14 metų gyvuojančios grupės nariai turi begalę kitų projektų, tad išplatintame pranešime "Soul Stealer" teigia, jog negalėdami džiuginti nauja kūryba, senąja irgi "nebekankins".
Per savo karjerą grupė išleido 2 albumus, atstovavo Lietuvai "Wacken Metal Battle" konkurse, sudalyvavo galybėje lietuviškų festivalių, dalijosi scena su tokiomis grupėmis kaip "Accept" ir kt.
"Soul Stealer" atsisvekinimo koncertas įvyks spalio 7 d. klube "Tamsta" Vilniuje.

Plačiau
Brazilai "Lacerated and Carbonized" šį penktadienį koncertuos klube "nArauti"
BRUTALO! – growlija lietuvio siela, kai ore tarpstantis užleisto mėšliškojo bulviakasio ritualo šauksmas skatina tūlą ieškoti savųjų akustinių ir socialinių poreikių nutvoskimo žemiškesnėse, beigi, mėsingesnėse temose. Atliepdama tai brazilų narkomafijos publicistų kapelija, suokalbyje su dviem vietinių deferių bandomis, kviečia pristabdyti tvirtesnės šakos paieškas ir šiemet spalio 6 – TARPTAUTINĘ ŠYPSENOS DIENĄ – skirti bubtelėjimui knaipėje nArauti.
Tai bus paskutinis, LACERATED AND CARBONIZED Europinio turo koncertas, žadantis visišką atsidavimą ir nutvoskimą. Hyperaktyvia koncertine veikla garsėjantys deferiai iš Rio de Žaneiro pristatydami savo naująjį albumą „Narcohell“ ant scenos lips jau 89 kartą per 4 gastrolių Europoje ir Lotynų Amerikoje mėnesius. Ir visa tai bus triuškinamai pabaigta Vilniuje.
Matant tokį pašaukimą nestebina faktas – LACERATED AND CARBONIZED vis dažniau linksniuojama tarp brazilų deathmetalio elito. Jų albumas „Narcohell“ – jau trečiasis pilnos apimties kolektyvo darbas, bei antrasis toks padedant vokiečių prodiuseriui Andy Classen (KRISIUN, DESTRUCTION, TANKARD, LEGION OF THE DAMNED).
Grupė gimė dar gūdžiais 2006, kai MOURNING HALL nariai neapsikentę susikurpė „side projektą“ savo deathmetalio poreikiams tenkinti. Ankstyvojoje kūryboje vyravo klasikinė – skerdynių – tema. Vis dėlto sėkmingas projektas netruko peraugti į pilnavertę grupę, o jos nariai palinko link publicistikos... atseit Rio grožiui kontrastuoja miestą persmelkiantis pogrindinis pasaulis su narkomafija priešakyje, o tūlas deferis ten gali rasti pakankamai brutalybių ir degradacijos savo mūzai prakalbinti. Sakot: „jautruoliai, mes irgi taborą turim...“. Na kaip čia pasakius, regis temperamentas, populiacijos mastas ir kiek padrika valstybės santvarka Vilniaus romų žemėse besisukančio verslo (dar pernai Olimpiniam!) atitikmeniui leido kiek plačiau išbujoti. Kiek plačiau?

Plačiau
Bliuzroko trio „Twin Dragons“ Lietuvoje debiutuos iškart trimis koncertais
Tuos, kurie pasiilgo seno gero bliuzroko, turėtų ypatingai sudominti spalio mėnesio pradžia, kuomet į Lietuvą pirmą kartą atvyks vieni įdomiausių šio stiliaus atlikėjų „Twin Dragons“. Jie mūsų šalyje surengs net 3 koncertus: spalio 5 dieną - Vilniaus „Rock River Club“, spalio 6 d. - klube „Renginių oazė“ Kaune ir spalio 7 d. - klube „Ramybė“ Palangoje.
Bilietus į visus 3 koncertus platina „Tiketa“ kasos ir internete.
„Twin Dragons“ yra galingas ir energingas tarptautinis heavy rock-blues trio, įkurtas 2002 metais jo lyderio ir vienintelio nekintančio grupės nario, vokalisto ir bosisto Nathanielio Petersono. Kiti du dabartinės grupės sudėties nariai – gitaristas Nazzarenoo Zacconi ir būgnininkas Joe Czekij.

Plačiau
Kaune įvyks industrinės kultūros festivalis „Area“
Šį penktadienį, rugsėjo 29 d., Kaune prasidės visą savaitgalį truksiantis industrinės muzikos ir meno festivalis „Area“. Antrąkart vyksiančio renginio metu pasirodys virš 20 menininkų, pristatysiančių elektroninės muzikos programas ir meno instaliacijas.
Be didesnių pertraukų iki sekmadienio ryto truksiančiame festivalyje pasirodys du užsienio svečiai: triukšmo muzikos kompozitorius ir režisierius Franck Vigroux iš Prancūzijos bei industrinės muzikos kūrėjas iš Jungtinės Karalystės Cremation Lily.

Plačiau
Į Vilnių atvyksta švedų žvaigždės „Arch Enemy“
Švedų melodic death metalo grupė „Arch Enemy“ su nežemiško balso vokaliste Alissa White-Gluz priešakyje rugsėjo 27 dieną grįžta į lietuvių gerbėjų glėbį. Jų koncertas vyks sostinės menų fabrike „Loftas“.
Grupė, kurios gabalai „Youtube“ svetainėje surenka iki 25 milijonų peržiūrų, gali didžiuotis pasiekta fantastine karjera. Pasaulis – jų kišenėje. Japonijoje šie švedai yra tikri metalo dievai. Per Azijos ir Australijos turus (prie progos aplankė ir Naująją Zelandiją, vėliau – Pietų Korėją) jų sekėjų legionas stulbinančiai išaugo.
Festivalyje „Dubai Desert Rock Festival“ jie dalijosi scena su „Opeth“, „Chimaira“ ir   „Motörhead“, o „Loud park“ festivalyje švedai pasirodė su „Megadeth“, „Judas Priest“, „Slayer“ ir „Anthrax“. Pernai „Wacken Open Air“ festivalyje „Arch Enemy“ parodė tokį šou, kad net patys jį paskelbė visų laikų geriausiu koncertu.

Plačiau
Suomijos epinio metalo grupė „Wintersun“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje
Kol rudenį krepšinio fanai palaikys Europos čempionate žaidžiančią mūsų vyrų rinktinę, sunkiosios muzikos gerbėjai patirs ne mažiau stiprias emocijas. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks žymi suomių epinio metalo grupė „Wintersun“. Vienintelis koncertas įvyks rugsėjo 16 d. Vilniuje, neseniai atsidariusiame „Rock River Club“. Bilietus į “Wintersun“ koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
Praėjo 5-eri metai po antrojo grupės albumo, ir atskriejo grupės „Wintersun“ gerbėjams džiugi žinia – įrašytas naujas, trečiasis albumas. Tai nėra kadaise planuotas „Time II“, o visai naujas darbas „The Forest Seasons“. Jo mikšeravimu ir garso suvedimu užsiėmė patys muzikantai. Beveik valandos trukmės darbe įrašytos tik 4 dainos (po vieną kiekvienam metų laikui), klausytoją lydinčios į kelionę po mistišką mišką. Būtent šį darbą grupė ir pristatys savo naujausiame ture.
Grupė „Wintersun“ susikūrė Helsinkyje 2004 metais. Iš pradžių tai buvo suomių kolektyvo „Ensiferum“ vokalisto ir gitaristo Jari Mäenpää gretutinis projektas, nes šio muzikanto kūrybinis polėkis veržte veržėsi iš pagrindinės grupės skambesio rėmų. „Wintersun“ muzikai būdinga skandinaviško folkloro ir greitų gitarinių rifų harmonija, o aštrus vokalas dera su švelniu dainavimu.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]