Belgų sunkiosios muzikos žvaigždė siunčia linkėjimų buvusiam Pamelos Anderson vyrui
Belgijos sunkiosios muzikos kalvė yra garsi visame pasaulyje. Ir vienas geriausių to pavyzdžių -  nuo 1995-ųjų grojanti death metal grupė „Aborted“. Šiandien jie turi gerbėjų minią Japonijoje, leidžiasi į turą su „Sepultura“, „Kreator“ ir „Soilwork“, vasario 13 d. su jais gros Vilniaus „Siemens“ arenoje. Ta proga „Aborted“ vokalistas Svenas de Caluwé davė pašėlusį interviu, kuriame nepasilaikė sau nuomonės apie buvusį P.Anderson vyrą Kid Rocką ar įžvalgų apie pramogas turo autobuse.


- Ką manote apie kitokį roko festivalį, kuris vyks ne po atviru dangumi, ir ne vasarą, o vasarį, didžiausioje Vilniaus arenoje, o kartu su jumis gros „Kreator“, „Sepultura“, „Soilwork“...

Sakyčiau, esame maloniai sujaudinti, kol tai kito roko, bet ne Kid Rocko festivalis. Tas žmogus suka mūsų jautrius vidurius, o gal dar blogiau, ką net sunku įsivaizduoti: čia panašiai, lyg gertum šaltą sriubą žiemą ir dar nepasakiau, kad ta sriuba iš tiesų yra iš pautų. Bet taip, mes labai laukiame progos atvykti į Vilnių ir susitikti su jumis, maniakais. (Juokiasi.)

Plačiau
Švedai „Amon Amarth“ atvyksta į Lietuvą: „Tarp mūsų protėvių galėjo būti visko“
Sunkiosios muzikos vikingai „Amon Amarth“, neseniai išplukdę į pasaulį epinį albumą „Jomsviking“, gruodį atvyksta į Lietuvą. Protėvių sagoms neabejingi muzikantai prieš kelionę į kraštą, kuriuo žavisi nuo 2009-ųjų, davė išskirtinį interviu apie savo muzikos prasmę, linksmybes koncertuose ir „mielą damą“ Doro Pesch.


- Vilniaus sunkiosios muzikos gerbėjų kasta apie jus daug kalbėjosi praėjusią vasarą, per „Testament“ koncertą. Beje, ką jūs manote apie šią grupę?

Mes tiesiog mylime „Testament“. Jie yra mūsų draugai. Ir mes, ir jie neseniai išleidome albumus, ta proga pasiskambinome, paklausėme, kada atlėks į Europą pasilinksminti su mumis, jiems šita mintis labai patiko!

Plačiau
„Testament“ lyderis: „Noriu gero turo po Vilnių!“
Birželio 29 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos amerikiečių sunkiosios muzikos legendos „Testament“. Grupės vokalistas Chuckas Billis telefonu iš Kalifornijos davė išskirtinį interviu lietuviams, atvirai kalbėdamas apie įveiktą vėžį, susigrąžintą grupę, priglaustus šunis ir moters kvapą scenoje.

- Chuckai, šiuo metu vis dar įrašinėjate naują albumą?

Tiesą sakant, praėjusią savaitę jį pabaigėme. Palaukite dar kelias savaites ir jį išgirsite.

- Kaip „Testament“ pasikeitė nuo tų laikų, kai mes, tada dar paaugliai, kabinome ant sienų jūsų plakatus ir piratavome jūsų įrašus?

Jūs tai darėte, tikrai? (Juokiasi.) Mūsų žanras nuo 1987-ųjų kito ir augo. Bet tebėra ir ta dvasia, kokia buvo jūsų buitiniuose įrašuose. Laimei, laikai jau kiti – dabar galite mūsų klausytis, kad ir kur būtumėte, nes turite internetą.

Plačiau
„Sound of Memories“: mes esame stipresni nei bet kada
Praėjusių metų lapkritį Paryžiaus melodic death metal grupė „Sound of Memories“ išleido debiutinį albumą „To Deliverance“. Apie jį, kolektyvo evoliuciją bei ateities planus papasakojo grupės vokalistas Florent Orsini

PARYŽIUJE YRA DAUGYBĖ METALO GRUPIŲ. KAIP „SOUND OF MEMORIES“ STENGIASI IŠSISKIRTI IŠ KITŲ KOLEKTYVŲ? O GAL YRA LENGVIAU TAPTI ŽINOMU ŠALYJE, KAI GRUPĖ YRA ĮSIKŪRUSI NE PRANCŪZIJOS SOSTINĖJE?

Esi visiškai teisus. Paryžiuje yra daugybė metalo grupių, bet nėra daug melodic death metalo kolektyvų. Mes turime daug metalcore ar thrash metalą grojančių kolektyvų, tad nėra mums sudėtinga išsiskirti iš kitų. Mes kurdami stengiamės panaudoti tiek senosios, tiek naujosios mokyklos elementus. Mes tik norime būti savimi.

Plačiau
"Nahum": mes esame žinios nešėjai, nesvarbu ta žinia yra gera ar bloga
2015 metų lapkritį antrąjį albumą "And the Chaos Has Begun" išleido Čekijos death/thrash metal grupė "Nahum". Grupės gitaristas Tomash Nahum papasakojo apie grupės praeitį ir tolesnes perspektyvas.
 

ČEKIJA NĖRA NEPAŽINTA TERITORIJA TIKRIEMS LIETUVOS METALISTAMS. GRUPĖS, TOKIOS KAIP "INFERNO" AR "INTERITUS", NETGI ČIA YRA GROJUSIOS PRIEŠ KELIS METUS. PRAŠAU, PAPASAKOTI APIE ŠIANDIENINĘ METALO MUZIKOS SITUACIJĄ JŪSŲ ŠALYJE. KOKS "NAHUM" VAIDMUO ČEKIJOS METALO ISTORIJOJE?

- Čekijos metalo istorija paženklinta komunizmo eros ir keleto metų po jos. Esant komunizmo režimui, dauguma grupių buvo uždraustos ir prireikė daugelio metų, kad jos vėl liptų į sceną ir pasiektų profesionalesnį lygį. Tačiau nepaisant to, metalo muzika anuomet buvo populiaresnė. Bet yra tik keli kolektyvai, kuriems pavyko susilaukti tarptautinio pripažinimo: heavy metale - "Kreyson", death metale - "Krabathor", black metale - "Master's Hammer". Šiandien Čekijoje yra daug grupių ir nėra paprasta surengti koncertus ir "prasilaužti".

Plačiau
„Ülo“: Lietuvoje mes jautėmės tarsi „bitlai“!
Šiemet 30-metį atšventęs festivalis „Lituanika“ savo laiku įsirėžė giliai ne vienam atlikėjui į atmintį. Užkalbintas 1988-aisiais Vilniuje koncertavusios Duisburgo rokenrolo grupės „Ülo“ vokalistas  Klaus Uedingslohmann iškart prisiminė aptariamą renginį ir pasidalino savo isotrijomis.

Ačiū už man skirtą laiką. Prašau, prisiminkite grupę 1988-aisiais. Ar Jūs tuomet buvote DIDELĖ grupė? Kokie Jūsų pasiekimai buvo anuomet?

Didelė... Na, vietine reikšme. Kitaip tariant, mes buvome „niekas“ savo šalyje. Na, esame groję dideliame politiniame koncerte 50000 plieno gamyklos darbuotojų, kurių darbovietę buvo rengiamasi uždaryti. Mes prisijungėme palaikyti juos, siekiant išsaugoti jų darbo vietas.

Plačiau
"Neonfly": mes mielai sugrįžtume į Lietuvą
Prieš porą metų Zarasuose koncertavę Londono power metalo grupė "Neonfly" gruodžio 1 dieną išleido antrąjį albumą "Strangers in Paradise". Apie jį bei linksmybes Lietuvoje papasakojo grupės gitaristas Frederick Thunder.


- Tikriausiai nekenčiate šio klausimo, tačiau tai iš tikrųjų mums įdomu: kokie jūsų prisiminimai iš pirmojo vizito Lietuvoje?

- Iš tikrųjų šis klausimas manęs neerzina. Dažniausiai žmonės klausia mūsų apie tai kaip mes susikūrėme ir t.t. O man taip nuobodu apie tai pasakoti! Taigi, tavo klausimas yra labai tinkamas pradėti pokalbį.

Plačiau
"Crimson Blue": praleidę mūsų šou gailėsitės visą gyvenimą !

Jau šį sekmadienį po dviejų metų pertraukos į "Forum Palace" rūmus Vilniuje sugrįžta buvusi "Nightwish" vokalistė Tarja Turunen. Šį kartą jos grupę apšildys kolektyvas "Crimson Blue" iš Maskvos. Sparčiai populiarėjanti komanda papasakojo apie save bei pataria nepavėluoti į jų pasirodymą.


- "Crimson Blue" prisijungė prie Tarjos Turunen turo  spalio 31 d. Kaip sekasi? Kurie pasirodymai buvo labiausiai vykę šio turo metu?


- Mes koncertuojame jau 2 savaites. Esame gana pavargę, tačiau įspūdžiai nuostabūs, mes mėgaujamės kiekvienu koncertu. Serbijoje turėjome nuostabų vakarą, kuomet žiūrovai dainavo drauge su mumis ir palaikė mus taip, tarsi mes būtumėme headlaineriai.
Sofijoje koncertavome puikioje salėje, jautėmės tarsi grotume teatre. Vakar Varšuvoje taip pat buvo vienas iš geriausių šou - tarp mūsų ir žiūrovų sklido gera energija.


Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>