Vilniaus knygų mugėje – naujausias „Sunkių metų“ leidinys

Vasario 23 d. „Litexpo“ parodų rūmuose prasidėsiančioje tradicinėje Vilniaus knygų mugėje bus prekiaujama Hardrock.lt parengtu leidiniu „Sunkūs metai: 2015“. Kaip ir kasmet, knygą bus galima rasti „Rūdninkų knygyno“ stende.
Leidinys „Sunkūs metai: 2015“ pasirodė 2016 m. liepą. Knygoje yra apžvelgti svarbiausi prabėgusių metų įvykiai bei prisimintos istorinės sukaktys: papasakota pirmojo oficialaus lietuviško metalo albumo („Katedra“- „Mors Ultima Ratio“) atsiradimo istorija, buvo pakalbinti 30-metį šventusio festivalio „Lituanika“ dalyviai, pirmojo lietuviško metalo CD išleidimo 20-mečio proga prisiminimais dalijosi Marijus Berenis.

Plačiau
„Armageddon Descends“ skelbia pagrindinį parodos veikėją – italą Paolo Girardi

„Armageddon Descends“ festivalis skelbia meninės parodos pagrindinį artistą – legendinį italų underground‘o tapytoją Paolo Girardi.
Paolo Girardi yra gyva legenda – jį galima būtų vadinti XXI amžiaus black metalo Rembrantu, death metalo Karavadžu, mirties Mikelandželu. P.Girardi rūsti ir kategoriška tapyba vainikavo tokių grupių kaip INQUISITION, DIOCLETIAN, BLASPHEMOPHAGHER, MANILLA ROAD  ir daugelio kitų ekstremalaus metalo aktų viršelius. „Armageddon Descends V“ metu bus pati pirmoji ir unikali proga, kurios metu bus galima ne vien pamatyti esminius Paolo Girardi darbus, bet ir gyvai išvysti patį Maestro atliekantį pragarišką tapymo performansą.

Plačiau
„Sepultura“ vokalistas vieši Vilniuje: „Visi galvoja, kad aš krepšininkas!“

Šį vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje susiburs sunkiosios muzikos mylėtojai, kurie turės fantastinę galimybę išvien pamatyti visą metalo žvaigždyną: „Kreator“, „Soilwork“, „Aborted“ ir „Sepultura“. Šios grupės vokalistas Derrickas Greenas, šiuo metu esantis arenoje, davė interviu apie turą ir Lietuvą.
„Eto krūto!“ – išgirsti tokius žodžius iš amerikiečio vokalisto D. Greeno, kuris mūsų regione jau ne pirmą kartą lankosi su „Sepultura“ (kartais atvyksta neoficialiai) neturėtų būti keista, žinant, kad jo mylimoji – baltarusė.
„O mano eks-draugė buvo vokietė“, – nusijuokia Derrickas, su praeinančiais „Kreator“ vyrukais persimesdamas keliais žodžiais jų gimtąja vokiečių kalba.
„Lietuvoje mane daug kas palaiko krepšininku. Norėčiau juo būti“, – kalba 2 metrų ūgio Derrickas, apžiūrinėdamas Vilniaus krepšinio komandos „Lietuvos rytas“ atributiką.

Plačiau
Beveik milijoną sekėjų „Facebooke“ turintys „Kreator“ šioje platformoje prabilo lietuviškai!

Vasario 13 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks trankiausias metalo vakarėlis „Roko naktys: Winter“. Jo headlineriai – vokiečiai „Kreator“ – vakar savo „Facebook“ profilyje nustebino lietuviškai parašyta žinute, adresuota mūsų šalies sunkiosios muzikos gerbėjams.
„Labas, Lietuva! Tai vasario 13 pasimatome Vilniuje?! Beje, su praėjusiu gimtadieniu, Vilniau! Atšvęsim „Siemens“ arenoje, pirmadienį. Padarykim „Roko naktys / Winter“ tokiu žiemos festivaliu, kokio visada norėjome su „Kreator“, „Sepultura“, „Soilwork“ ir „Aborted“. Po velnių, TAIP!“ – tokio turinio žinutė pasirodė oficialiame „Kreator“ profilyje.

Plačiau
„Roko naktys: Winter“: norite nusiraminti? Pasiklausykite metalo!

Australai ištyrė sunkiosios muzikos gerbėjus, ir priėjo išvados, kad šio žanro poveikis – raminantis. Ankstesnėmis mokslinėmis studijomis taip pat įrodyta, kad metalistai – labiau išsilavinę, turintys aukštesnį IQ. Tuo remiantis galima būtų teigti, kad pirmadienį „Siemens“ arenoje vyksiantis žiemos festivalis „Roko naktys: Winter“ bus išminties ir ramybės oazė.
„Rokerių IQ yra žymiai didesnis nei pop muzikos gerbėjų – apie tai kalbama daugelyje statistikų, „Slipknot“ vokalistas aktyvus šiuose tyrimuose. Štai todėl mes tokie sudėtingi“, – šypsodamasis svarstė Martynas Starkus.

Plačiau
"Film Noir" - taip vadinasi naujasis Vilniaus post-metal grupės "Autism" albumas

2013 metais AUTISM startavo kaip studijinis solinis projektas, kuris per pirmuosius gyvavimo metus išleido mini albumą “Falling Motions” ir debiutinį albumą “The Crawling Chaos”. Vėliau, prie Tomheto, įkūrusio AUTISM, prisijungė Karolis (gitara), Gediminas (bosinė gitara) ir Domantas (būgnai) ir nuo 2016 metų balandžio mėnesio projektas oficialiai tapo koncertuojančia grupe.
“Film Noir” - tai pirmasis AUTISM kaip grupės albumas, kuriame persipina keturių individų muzikiniai skoniai. Viso to rezultatas - septyni tamsaus ir sunkaus instrumentinio post metalo kūriniai. Nors albume netrūksta post rokui būdingo skambesio, AUTISM nusprendė pasukti niūresnės muzikos keliu ir įnešti daugiau atmosferos. Koncepciškai. naujasis albumas iškelia nepatogias socialines temas, kurių tikslas sujudinti klausytoją.
Albumas vasario 20d. bus išleistas 12 colių plokštelės pavidalu, kūrį grupė taip pat pristatinės Knygu mugėje. Plokštelę, kartu su grupės nariais, bus galima rasti Ledo Tako stende, Muzikos Salėje. Albumo išankstiniai užsakymai jau dabar yra priimami AUTISM bandcamp paskyroje (http://autism.bandcamp.com).

Plačiau
"Erdve" debiutas "Armageddon Descends V"

ERDVE – tai kelių Lietuvos grupių patirtį sujungusi komanda, kurių muzika orientuota į eksperimentinį hardcore bei juodmetalio mišinį. Grupės kūrybai būdingas grubus ir tiesmukas braižas nepataikaujant vyraujantiems stilių kanonams ir siekiant perteikti primityvaus smurto bei prievartos aurą. "Armageddon Descends V" metu grupė susirinkusiems pristatys savo būsimą pilnagrojį albumą, kuris bus išleistas eksperimentinės muzikos leidyklos "Ghia" kasetės pavidalu.

Plačiau
"Svaras 409" vėl turi pilną sudėtį!

Alytaus hardroko grupė "Svaras 409" paskelbė, kad rado pamainą metų pabaigoje kolektyvą palikusiam būgnininkui Simon Naffre. Grupės naujoku tapo panevėžietis muzikantas Artūras Steponavičius, roko mėgėjams pažįstamas iš komandos "Night".
Taip pat "Svaras 409" sudėtyje įvyko gitaristų rokiruotė - Šarūną Kunigiškį pakeitė Alytaus jaunimo grupėse grojęs Hubertas Kazlauskas.
Atsinaujinęs kolektyvas ruošiasi gyviems pasirodymams bei laukia natrojo albumo pasirodymo. Diskas "Sutyla" turėtų dienos šviesą išvysti balandžio antroje pusėje. Gegužės mėnesį muzikantai jį pristatys gerbėjams Lietuvoje, o birželio 3 d. "Svaras 409" koncertuos 6 šalių roko festivalyje Liepojoje.

Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. info@hardrokas.net