Su jubiliejiniu "Diovim" numeriu vėl platinamas žurnalas "Ciongs"

Netrukus įprastas prekybos vietas pasieks dešimtasis zino "Diovim"numeris. Antrus metus iš eilės kartu su juo bus platinamas žurnalas "Ciongs". Jame skaitytojai ras poklabius su lietuviais "Motörizer", norvegais "Vorbid", ispanais "Mnemofobia" ir dar pora dešimčių grupių. Pasak leidėjo, šiame žurnale "humoro puslapiai plėšys iš juoko apendicitus, rūsiuose peržvelgsim savo VHS ir senų kasečių kolekcijas, savo piešiniais skaistuoles subjauros brazilas Marcio Blasphemator".
Daugiau informacijos apie "Diovim" ir "Ciongs" rasite čia.

 

 

 

 

 


Komentuoti
"Au-Dessus" dalyvaus festivalyje Prancūzijoje

Netrukus antrąjį albumą išleisiantys vilniečiai "Au-Dessus" buvo patvirtinti tarp rugsėjo 8-9 dienomis vyksiančio festivalio "Fall of Summer 2017" dalyvių. Renginys vyks prie Torcy ežero, esančio vos 30 km nuo Paryžiaus. Festivalyje taip pat dalyvaus grupės "Marduk", "Primordial", "Coven", "Magma", "Saint Vitus", "Orange Goblin" ir kt.
Daugiau informacijos apie renginį yra čia.

 

 

 


Komentuoti
Lietuvių dueto „Hellhookah“ koncertinis turas po Europą

Lietuvos Doom Metal duetas HELLHOOKAH leidžiasi į nedidelį pavasarinį „Twisted Mind“ turą po tris Europos šalis: Lenkiją, Vokietiją ir Belgiją. Grupės planuose buvo ir Nyderlandai, bet koncertas Amsterdame buvo atšauktas dėl organizacinių kliūčių.

Turo datos:
16th March // Alternativa Club, Poznan, PL:
https://www.facebook.com/events/1850679118479086/
17th March // Roter Baum e.V., Dresden, DE:
https://www.facebook.com/events/1243230382403981/
18th March // Tiefgrund, Berlin, DE:
https://www.facebook.com/events/741227769380012/
21th March // Antwerp Music City, Antwerp, BE:
https://www.facebook.com/events/232748717188498/
2̶2̶t̶h̶ ̶M̶a̶r̶c̶h̶ ̶/̶/̶ ̶T̶h̶e̶ ̶C̶a̶v̶e̶,̶ ̶A̶m̶s̶t̶e̶r̶d̶a̶m̶,̶ ̶N̶L atšauktas
25th March // 2KOŁA Pub Motocyklowy, Warsaw, PL:
https://www.facebook.com/events/1360379597366061/

Plačiau
Švedų grupė „Pain“ į Vilnių atvažiuoja ne viena: apšildys dar dvi grupės!

Italai „New Disorder“ ir prancūzai „Dust in Mind“ – dvi veržlios sunkiosios muzikos grupės balandžio 16-ąją, per Velykas, prisidės prie švedų žvaigždžių „Pain“ išskirtiniame koncerte Vilniaus menų fabrike „Loftas“.
Grupė „Pain“ gerai žinoma Lietuvos publikai: mūsų šalyje pirmą kartą jie grojo 2008-aisiais kartu su „Nightwish“. Tuomet koncertas vyko pilnutėlėje „Siemens“ arenoje. Vėliau švedai sugrįžo į muzikos festivalį „Galapagai / Roko naktys“, ten buvo pagrindinės vakaro žvaigždės ir sulaukė pačių geriausių atsiliepimų.
Šįkart vėl bus gera proga susitikti su „Pain“ ir šios šutvės lyderiu Peteriu Tagtgrenu, kuris turi didelę įtaką Skandinavijos sunkiosios muzikos pasaulyje, o taip pat yra sukūręs projektą „ Lindemann“ su „Rammstein“ vokalistu Tillu.
Tačiau be „Pain“ lietuvių laukia dar dvi puikios kompanijos, kurios apšildys švedus. Tai bus alternatyvaus metalo grupė „New Disorder“ iš Italijos, išsiskirianti unikaliu, solidžiu skambesiu, ypač greita perkusija. 2016 metais jie papildė ir perleido savo albumą „Straight to the Pain“ ir sulaukė virtinės kvietimų koncertuoti ne tik savo šalyje, bet ir už jos ribų.

Plačiau
"Au-Dessus" publikuoja būsimo albumo viršelį

Kovo 19 d. Prancūzijos leidybinė kompanija "Les Acteurs de l'Ombre Productions" išleis antrąjį vilniečių post-black metal grupės "Au-Dessus" albumą "End of Chapter".
Jau dabar yra publikuojamas disko viršelis, kurį sukūrė Paryžiaus grafikos dizaino studijos meistrai "Metastasis", kurių darbai puošia "Behemoth", "Amophis", "Anathema", "Morbid Angel", "Paradise Lost" ir kitų grupių albumus.
"Au-Dessus" savo diske pateiks 7 naujas dainas, kurios, kaip ir debiutinis EP, bus pavadintos romėniškais skaitmenimis. Gegužės 20 d. muzikantai savo naująjį darbą pristatys vilniaus klube "Pelėda".
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1794598380867181/

 

 


Plačiau
"Stresas" ruošiasi debiutinio albumo įrašams!

Šiaulių heavy metal grupė "Stresas" pranešė, kad balandžio mėnesio pradžioje numatoma debiutinio albumo įrašų sesija. Planuojama, kad albume bus 8 kūriniai.
2015 m. pavasarį "Stresas" gerbėjų teismui pateikė trijų dainų singlą "Vienišas", o praėjusiais metais pradėjo rengti ir koncertinius pasirodymus. Kol kas paskutinį kartą muzikantai lipo į sceną vasario 16 d. Vilniaus klube "nArauti".

 


Plačiau
Juodojo metalo grupės „Extravaganza“ debiutinį įrašą ruošiamasi perleisti JAV

Kauniečių depresyvaus juodojo metalo grupė „Extravaganza“, praeitų metų pabaigoje išleidusi savo debiutinį albumą „Priepuoliai“, paskelbė, kad įrašą perleis Jungtinių Amerikos Valstijų leidybinė kompanija „Razed Soul Productions“. Remiantis oficialiais duomenimis albumas turėtų pasirodyti 500 vnt. tiražu CD formate jau kovo 20 d. Kaip ir asmeninės leidybos įrašą, šį leidinį lydės grupės vokalisto sukurtas bukletas su autorinėmis iliustracijomis ir kūrinių tekstais. Albumą „Priepuoliai“ sudaro 8 kūriniai, o bendra albumo trukmė net 72 minutės.

Plačiau
"Pekla" publikuoja dar vieną naują dainą

Praėjusį mėnesį trečiojo albumo įrašus baigę šiauliečiai "Pekla" pristato naują dainą. Be kūrinio "HeXXXeN" grupė kiek anksčiau pristatė dainą "Dreams in the Witch-House" bei kanadiečių "Sword" coverį "Tau Šikna!".
Kovo 10 d. "Pekla" su grupėmis "Tručas", "Alcotopia" ir "Gangrena" koncertuos Vilniaus klube "nArauti".

 

 


Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>