Švedijos rokerių „Sabaton“ koncertas organizatoriams tapo adrenalino kupinu nuotykiu

Jei kas gali atsitikti – tai ir atsitiks. Tokį posakį savu kailiu išgyveno grupės „Sabaton“ koncertą Vilniuje organizavęs „Roko naktų“ tėvas Algirdas Barniškis-Blėka. Sekmadienio vakarą švedų metalo grupės gerbėjai patyrė puikių įspūdžių, net nenujausdami, kiek įtampos tvyrojo užkulisiuose.
„Dar dieną, grupei nusileidus Vilniaus oro uoste, paaiškėjo, kad kartu su jais neatskrido gitaros. „Sabaton“ pas mus atvyko iš Stokholmo per Rygą, kur išvakarėse taip pat surengė koncertą. Tačiau ir ten, kaip vėliau sužinojome, jie dirbo su skolintais instrumentais, nes gitaros dėl kažkokių priežasčių liko Stokholmo oro uoste, taip ir nepasiekusios lėktuvo“, – šiandien jau šypsodamasis pasakoja Blėka.

Plačiau
9-asis žurnalo "Forgotten Path" numeris - jau prekyboje

Jau pasirodė 9-asis žurnalo "Forgotten Path" numeris. 136 psl. leidinyje rasite pokalbius su grupėmis "Acrimonious" (Graikija), "Marthyrium (Ispanija), "Israthoum" (Nyderlandai), "Sisyphean" (Lietuva), "Wiegedood" (belgija), "Ars Veneficium" (Belgija), "Ulvegr" (Ukraina), "Pénitence Onirique" (Prancūzija), "Nox Formulae" (Graikija), "Katakomb" (Švedija), "Stygian Temple" (Vokietija), "Acherontas (Graikija), "Harvest Gulgaltha" (JAV), "Туман" (Vengrija), leidybine kompanija "Amor Fati Productions" (Vokietija) ir zino “V.I.T.R.I.O.L Zine” (Prancūzija) leidėjais.
Taip pat žurnale bus galima rasti straipsnį apie 90-ųjų metų Lietvuos pagal black metalo scenos auksinę erą, kur bus kalbama apie kolektyvus "Poccolus", "Angis", "Ha Lela", leidybinę kompaniją "Dangus Productions" ir kt.
Žurnalo kaina - 6 Eur (norintiems žurnalą gauti paštu prisidės siuntimo išlaidos).
Užsakymai priimami el.paštu [email protected] bei www.forgotten-path.bandcamp.com.
Taip pat atsinaujino oficialus žurnalo leidėjų puslapis www.forgotten-path.lt, kuriame gali įsigyti ir ankstesnius numerius.

 


Komentuoti
Lietuvių parodijinio thrash metalo grupė internete publikuoja albumą

Nuo šių metų vasaros pradėjusi aktyvią veiklą lietuvių grupė "SHvininiai SHarvai" lapkričio 16 d. išleido debiutinį albumą "Atshiaurusis". Savo muziką apibūdinantys parodijinio thrash metal terminu, kolektyvas visą savo darbą taip pat patalpino į savo YouTube kanalą.
Birželio mėnesį "SHvininiai SHarvai" debiutavo singlu "Daina Draugui", kuris į pilną albumą nepateko.
Daugiau informacijos apie grupę yra čia.

 

 


Plačiau
"Sėkmės Džentelmenai" vėl siūlo laimėti vertingus prizus

Praėjusių metų rudenį iš grupių "SBS bei "Volis" narių sudarytas kolektyvas "Sėkmės Džentelmenai" išleido eponiminį albumą. Kad tai nėra vienkartinis projektas, liudija duoti interviu, vieno kurių metu puslapis Radikaliai.lt "šį žinomų Lietuvos roko muzikantų sanbūrį labai taikliai apibūdino terminu "supergrupė".
Rokerių trio sumanytojas ir lyderis Vilius Kraujalis: "Sėkmės Džentelmenai" negali sustot ir dirba toliau. Iki galutinio tikslo nėra jau taip toli (nors ryškėja šio projekto kontūrai, bet apie tai dar ne laikas kalbėt...). Įrašytos dvi naujos dainos: "Aušrinės žvaigždės šviesoje" (daina skirta "Meistro ir Margaritos" romano personažams) ir "Joanos malda" (daina skirta Žanai d'Ark). Gal šiemet pavyks pradėt dar vieną dainą, skirtą mistiniam personažui, nors į "sielos duris" vėl beldžiasi puikus motyvas...

Plačiau
Greičiausias pasaulio gitaristas Michaelas Angelo Batio šią savaitę koncertuos Lietuvoje

Jau šį ketvirtadienį startuos turas po Lietuvą, kuriame koncertuos išskirtinės grojimo technikos atlikėjas ir dviejų originalių vardinių gitarų autorius Michaelas Angelo Batio. Jis su savo grupe mūsų šalyje surengs net 3 koncertus: lapkričio 30 d. „Rock River Club“ Vilniuje, gruodžio 1 d. klube „Renginių Oazė“ Kaune ir gruodžio 2 d. klube „Ramybė“ Palangoje.
Bilietus į visus gitaristo M.A. Batio ir jo grupės koncertus parduoda „Tiketa“ kasos ir internete.
Michaelas Angelo Batio - greičiausias gitaristas pasaulyje – vadinamas tikra roko muzikos ikona. Galima žavėtis ne tik jo išskirtiniais, inovatyviais „gyvais“ pasirodymais, bet ir techninėmis naujovėmis, vadinamomis „MAB Over-Under technique“. Be to, jis yra 2 originalaus dizaino instrumentų autorius: tai dviejų grifų gitara „the V shaped twin “Double-Guitar“ ir keturių grifų gitara „Quad guitar“. Kurdamas dvigubą gitarą, jis užpatentavo specialius stygų elementus „string dampener“, o šios konstrukcijos instrumentas jau 2012 metais įtrauktas į „Rokenrolo šlovės muziejų“. Tuo tarpu keturgubą gitarą žurnalas „FHM Magazine“ įtraukė į 50 svarbiausių roko istorijos momentų sąrašą.


Plačiau
"Black Label Society" publikuoja dar vieną naują dainą

Kitų metų sausio 19 d. pasirodys dešimtasis amerikiečių "Black Label Society" albumas. Diskas vadinsis "Grimmest Hits", o Zakk Wylde komanda gerbėjams pateikia dainos "All That Once Shined" tekstinį vaizdo klipą. Kiek anksčiau buvo publikuota daina "Room Of Nightmares".
Kol kas paskutinysis "Black Label Society" darbas "Catacombs of the Black Vatican" buvo išleistas 2014-ųjų pavasarį, o po metų jį Z.Wylde pristatė ir Lietuvoje.

 

 


Plačiau
2018 m. liepos 12–15 d. įvyks dešimtasis „Devilstone“ festivalis

Alternatyviosios muzikos ir rokenrolo festivalis „Devilstone“ dešimtąjį kartą įvyks Anykščių Dainuvos slėnyje 2018 m. liepos 12–15 d. Jubiliejinio festivalio organizatoriai vysto naujas idėjas bei kuria planus ateinančiai vasarai. Pasak jų, kitų metų festivalis išliks toks pat pločiu, perimetru ilgio ar scenų skaičiumi, mat renginys per pastaruosius keletą metų jau pasiekė maksimalią Dainuvos slėnyje įmanomą apimtį. „Dabar visą dėmesį telkiame į muzikos turinį, įgyvendinimo kokybę ir dešimtmečio staigmenas. Yra ambicingų planų vėl išlįsti į miesto erdves“, – atskleidžia festivalio kūrybos vadovas Vaidas Voronavičius.

Plačiau
"Svaras 409" publikuoja vaizdus iš albumo pristatymo koncerto

Alytaus hardroko grupė "Svaras 409" lapkričio 11 d. koncertavo Vilniuas klube "Rock River Club", kur buvo pristatytas šį pavasarį išleistas albumas "Sutyla". Pasirodymas buvo kruopščiai filmuojamas ir jo ištraukas jau galima pamatyti vaizdo klipe "Aiškiaregys".
1998-aisiais gimusi daina iškart tapo itin mėgiama gerbėjų, o praėjusių metų pavasarį net 9 savaites išsilaikė Pietų Lietuvos radijo "FM99" rengiamame populiariausių dainų tope.
Be to, "Svaras 409" siūlo laimėti naujasią savo diską. Visa informacija yra čia.

Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]