"Dark Flood" išleis jubiliejinį koncertą DVD formatu

Suomijos melodingojo metalo grupė "Dark Flood" gegužės 25 d. išleis koncertinį DVD albumą "Tukikohta 10th Anniversary Show". Jubiliejinis koncertas įvyko 2015 metų gegužę Oulu mieste. Tą kartą skambėjo šie kūriniai, kuriuos gerbėjai ras ir netrukus pasirodysiančiame DVD: "Misery is Music", "To Reach For The Ground", "Fallibles", "Culprit’s Script", "For My Sun", "Mere Bleak Story", "Force of Nature", "Hearts into Museums", "Death’s a Remedy", "Deadline", "Waters Turn Silent", "Summer", "Inverno", "Archetype’s Aspect".
Diske taip pat bus patalpinta papildomos medžiagos iš turo užkulisių bei dainos "Hearts into Museums" vaizdo klipą.
Rudenį "Dark Flood" planuoja pradėti ketvirtojo studijinio albumo įrašus. Diskas turėtų pasirodyti 2018 m. žiemą.

 

 


Plačiau
"True & Evil" skelbia dar porą festivalio dalyvių
Festo dalyvių gretos plečiasi ir šįkart suka link tikro lietuviško metalinio oldskūlo – į kompaniją Ambraziejui & Co šiemet jungiasi tikra Jonavos ir visos Lietuvos metalistų legenda "Agonija"!
Šioji kapela susikūrė tolimais bei gūdžiais 1991 m. ir iki 1993 m. įvairiose scenose taškėsi kartu su "Porfiria", "Necropsy" ("Dissection") ir t.t.
Kaip žinia, ne visiems tuomet pavyko atlaikyti pašėlusį thras‘n‘death gyvenimo tempą, tad ir "Agonija" padarė trumpą pauzę... iki 2011 m., kuomet už Ambraziejų ne ką mažiau kultinis Švarcas (a.k.a. Farshas) atkūrė šią legendinę kapelą.

Plačiau
"Chasing The Rise" išleido naują tekstinį vaizdo klipą
Gegužės 11 dieną Vilniaus modernaus metalo atstovai "Chasing The Rise" pristatę naują singlą "We, the Machines", o šią savaitę pateikė pastarajai dainai ir tekstinį vaizdo klipą. 
Praėjusį mėnesį gimtajame mieste atšventusios 5 metų jubiliejų grupės šis kūrinys įeis į būsimą albumą, kurio tikimasi sulaukti kitąmet.
Skaitmeninį singlą galima įsigyti "Chasing The Rise" bandcamp profilyje.

Plačiau
Festivalis „Roko naktys“ keliasi į Klaipėdą, pristatomi pirmieji headliner’iai
Kaip jau buvo pranešta praėjusią savaitę, šiais metais laisvos ir klajokliškos dvasios festivalis „Roko naktys 2017“ paliks svetingą Zaraso ežero salą ir nuleis inkarą naujoje vietoje, kad galėtų parodyti dar kitokį, naują savo veidą. Šiandien skelbiama, kur tai vyks ir atskleidžiami pirmieji festivalio vardai.
Antradienį Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, festivalių rengėjai ir muzikantai gitaromis ir būgnais budino sveiką protą prie Seimo rūmų. O rugpjūčio 11-12 dienomis roko laivas iškeliaus į Klaipėdą. Tiesa, šįkart – ne  protestuoti, o linksmintis.

Plačiau
„Devilstone“ festivalis ieško Super Savanorių
Liepos 13-16 dienomis Anykščiuose vyksiantis rokenrolo ir alternatyvos festivalis kviečia savanoriauti iniciatyvų ir pozityvų jaunimą. „Devilstone“ pagrindinė komanda kasmet sustiprinama būriu savanorių, kartu padedančiu įgyvendinti festivalį nuo jo pradžios, įsikuriant Dainuvos slėnyje, iki paskutinių akimirkų, paliekant ištuštėjusią teritoriją su geriausiomis emocijomis ir įgytomis patirtimis. 
 
Į devintąjį festivalį planuojama pasikviesti 40-45 savanorius, kuriems bus skirtos atsakomybės pasirūpinti konkrečiomis festivalio įgyvendinimo dalimis. Kiekviena jų – lygiaverčiai svarbi sklandžiam festivalio vyksmui, todėl savanoriai „Devilstone“ festivalyje yra ypač reikšmingi, kartu su senbuviais ilgam savaitgaliui tampantys vieninga komanda darbams ir kokybiškam festivalio įgyvendinimui.

Plačiau
"Blind Guardian" išleis koncertinį albumą
Vokietijos power metalo legendos "Blind Guardian" liepos 7 dieną išleis koncertinį albumą "Live Beyond The Spheres". Fanai galės rinktis iš 3CD arba 4LP formatų.
Albume bus šie kūriniai: "The Ninth Wave", "Banish From Sanctuary", "Nightfall", "Prophecies", "Tanelorn", "The Last Candle", "And Then There Was Silence", "The Lord Of The Rings", "Fly", "Bright Eyes", "Lost In The Twilight Hall", "Imaginations From The Other Side", "Into The Storm", "Twilight Of The Gods", "A Past And Future Secret", "And The Story Ends","Sacred Worlds", "The Bard's Song (In The Forest)", "Valhalla", "Wheel Of Time", "Majesty", "Mirror Mirror".
Grupės vokalisto teigimu, nors kolektyvas turėjo puikų koncertinį turą, kiekviena daina šiam albumui buvo kruopščiai atrinkta ir netgi buvo paliktos kelios smulkios klaidelės, suteikiančios įrašui gyvumo.
Kol kas paskutinysis "Blind Guardian" studijinis albumas pasirodė 2015 m., o koncertinis įrašas - 2003 m.

Komentuoti
Koncerto Vilniuje belaukiant: kodėl „Foals“ yra viena geriausiai koncertuojančių grupių pasaulyje
„Nėra sukurta pakankamai būdvardžių, apibūdinti „Foals“ koncertą“, – rašė įtakingas muzikos žurnalas „DIY Magazine“. Paskutinę liepos dieną į Vilnių atvykstančios „herakliškos“ britų roko grupės pasirodymai laikomi vienais geriausių pasaulyje šiandien. Kur „Foals“ paslaptis?
2015-aisiais prestižinis britų muzikos žurnalas „Q“ išrinko „Foals“, nei daugiau nei mažiau: geriausia šiuo metu pasaulyje esančia grupe. Į visus klausimus atsakantis apdovanojimas, kurį anksčiau šis žurnalas yra atidavęs tokioms grupėms kaip „Radiohead“, „Oasis“ ar „Coldplay“.

Plačiau
"Stone Sour" pažėrė naujienų
Nuo "Slipknot" veiklos besiilsinčio dainininko Corey Taylor grupė "Stone Sour" birželio 30 d.išleis šeštąjį studijinį albumą "Hydrograd". šeštajame amerikiečių rokerių albume bus šie kūriniai: "YSIF", "Taipei Person / Allah Tea", "Knievel Has Landed", "Hydrograd", "Song #3", "Fabuless", "The Witness Trees", "Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)", "Thanks God It's Over", "St. Marie", "Mercy", "Whiplash Pants", "Friday Knights", "Somebody Stole My Eyes", "When The Fever Broke".
Grupė praėjusį ketvirtadienį pristatė dainos "Fabuless" vaizdo klipą bei gerbėjų teismui pateikė kūrinį "Song #3".

Plačiau
"Metal Church" pristato naują būgnininką

JAV heavy metal grupė "Metal Church" jau pristatė naująjį būgnininką, su kuriuo šią vasarą aktyviai koncertuos Europoje. Šiemet pasitraukusį Jeff Plate, kuris "Metal Church" gretose praleido 12 metų, pakeitė kitas mušamųjų meistras Stet Howland. Pastarasis muzikantas yra grojęs su Lita Ford, Joey Belladonna, "Impellitter", tačiau labiausiai žinomas dėl veiklos grupės "W.A.S.P." sudėtyje. Su pastarąja komanda Stet išleido tokius albumus kaip "The Crimson Idol" ar dviejų dalių konceptualų darbą "The Neon God".

 

 

 


Komentuoti
Švedijos retro roko pažiba „Graveyard“ atvyksta į Lietuvą
Liepos 13-16 d. Anykščiuose, festivalyje „Devilstone“ – į roko viršūnes pretenduojantys, nostalgiški ir modernūs tuo pat metu – GRAVEYARD. Savo karjerą prieš dešimtmetį pradėję švedai pirmą kartą atvyksta į Lietuvą su savo progresyvaus, psichodelinio roko užtaisu. 
Jokių ribų ir rėmų – unikalus, įvairialypis skambesys išskiria GRAVEYARD iš kitų rokerių, nes jie varijuoja nuo klasikinio roko iki bliuzo, džiazo ir kitų subtilių muzikinių temų. Tačiau bandymams priskirti jų muziką konkrečiam žanrui jie nuolat priešinasi ir labiau mėgsta būti išskiriami dėl savo neapibrėžtumo, daugiaspalviškumo ir emocinio paveikumo.
Grupė susikūrė 2006 metais, kai keturi muzikantai apleido savo ankstesnius alternatyvios muzikos projektus. GRAVEYARD nariai norėjo groti klasikinį roką, sumaišytą su progresyvaus, psichodelinio ir bliuzinio roko prieskoniais. Neseniai, ankstesniam būgnininkui palikus kolektyvą, GRAVEYARD buvo paskelbę stabdantys savo veiklą, tačiau ilgai be muzikavimo neištvėrė – jau po keturių mėnesių grįžo į sceną su nauju veidu už mušamųjų ir pareiškė, kad daugiau iš jos trauktis neketina.

Plačiau