"Pekla" išleidžia trečiąjį albumą

Balandžio 20 d. Šiaulių speed'n'roll grupė "Pekla" skaitmeniniu formatu išleidžia trečiąjį albumą. Darbas vadinasi "The Witch​-​Bitch of Hexenville", o jis buvo įrašytas ten pat, kur ir paskutinysis grupės diskas - "TunaTone" studijoje Šiauliuose. Masteringo darbus vėl atliko Paulius Jasiūnas.  Tai yra pirmasis "Pekla" darbas be kolektyvą palikusio gitaristo Jurgio Sakalausko.
"The Witch​-​Bitch of Hexenville" albumą paklausyti arba įsigyti galima čia.

 

 

 


Komentuoti
Naujo filmo reklaminiame klipe - "Led Zeppelin" kūrinys

Pagal populiarų "Marvel" komiksą sukurto filmo "Thor: Ragnarok" reklaminiame klipe galima išgirsti nemarųjį "Led Zeppelin" hitą "Immigrant Song". 1970 m. įrašyta daina skambėjo prieš 14 metų sukurtame filme "School of Rock", o ją koncertuose ar įrašuose perdainavo tokie atlikėjai, kaip "Queen", "Nirvana", "Gotthard" ar "Enslaved".
"Thor: Ragnarok" kino teatrus pasieks šių metų lapkritį.

 


Plačiau
„Devilstone“ festivalyje – norvegų ekstremalios muzikos klasika „Satyricon“
Liepos 13–16 d. Anykščiuose įvyks devintasis alternatyvios muzikos festivalis „Devilstone“ kartu su viena ryškiausių norvegų ekstremaliosios scenos kibirkščių, black metalo klasika ir black‘n‘roll maištininkais SATYRICON! Geriausias šių metų festivalio „Vakarų“ scenos laikas atiduodamas brandžiam kolektyvui, kūrusiam savo žanro muzikos ir subkultūros istoriją.
Nuo 1991 metų gyvuojančios grupės branduolys – du nariai Satyr ir Frost, neatsiejami nuo SATYRICON iki šių dienų. Šios asmenybės nuo pat grupės atsiradimo prisidėjo prie klasikinio black metalo žanro vystymosi ir tuo pačiu eksperimentavo bei tapo maištininkais jo ribose. Per ketvirtį amžiaus išleisti 8 pilni albumai vaizdžiai iliustruoja SATYRICON kūrybos vingius.

Plačiau
„Zeal And Ardor“ į „Devilstone“ atveš unikalų metalo eksperimentą
Liepos 13–16 dienomis Anykščiuose vyksiantis festivalis „Devilstone“ pristato šiuo metu vieną labiausiai intriguojančių atlikėjų alternatyvios muzikos scenoje: Amerikos vergų dainų, elektronikos ir metalo sintezę ZEAL AND ARDOR. Jų pasirodymas įvyks šeštadienį naujoje festivalio scenoje „Barbablu“.
ZEAL AND ARDOR kūrybinis kelias prasidėjo kaip muzikanto Manuel Gagneux solo projektas. Dvasingos, darbo ritmu pulsuojančios ir grandinių žvangesiu paženklintos vergų dainos, skandinaviško black metalo tradicijos, elektroninė muzika, delta bliuzas, džiazas, maldos ir lopšinės elementai... Teoriškai toks muzikos kokteilis turėtų būti neįmanomas, tačiau ZEAL AND ARDOR rado sprendimą, kaip visa tai suplakti į nuoseklią ir darnią visumą.

Plačiau
Publikuojamos "Stresas" ir "Svaras 409" koncerto Kaune ištraukos
Balandžio 15 d. Kauno klube "Lemmy" įvyko senosios mokyklos hard'n'heavy muzikos vakarėlis, kuriame koncertavo šiauliečiai "Stresas" bei alytiškiai "Svaras 409". Abu kolektyvai šį pavasarį išgyvena darbingą periodą - "Stresas" šį mėnesį įrašinėja 8 dainų EP, o "Svaras 409" jau laukia antrojo albumo pasirodymo.
Nepaisant to, kad renginys išpuolė Velykų išvakarėse, klube susirinko nemažas būrys žiūrovų, o vakarą pradėjo grupė "Stresas". Muzikantai pristatė naują kūrinį "Tvanas", atliko dar kelias būsimo EP kompozicijas, o taip pat išgirdome debiutinio singlo "Vienišas" dainas.

Plačiau
Vasaros pabaigoje - naujas "Accept" albumas
Rugpjūčio 3 dieną vokietijos/JAV heavy metal legendos "Accept" išleis naują albumą, kuris vadinsis "The Rise Of Chaos". Jis ypatingas bus tuo, kad tai bus pirmasis darbas su naujokais - gitaristu Uwe Lulis ir būgnininku Christopher Williams, pakeitusiais Herman Frank ir Stefan Schwarzmann.
Jau kitą dieną po albumo išleidimo grupė surengs specialų pasirodymą festivalyje "Wacken Open Air". Jame muzikantai iš pradžių gros tradicinį senų bei naujų dainų grojaraštį, vėliau gitaristas Wolf Hoffmann atliks savo solinio albumo "Headbangers Symphony" repertuarą, o pasirodymą pabaigs bendras numeris su orkestru.

Komentuoti
Po 5 metų pertraukos grupė "Poison" vėl koncertuoja

2012 m. paskutinį kartą ant scenos žengę Pensilvanijos skudurinio roko legendos "Poison" vėl drauge! Anuomet su Lita Ford bei "Def Leppard" muzikantai surengė koncertinį turą, o vėliau atsidavė solinei veiklai bei pora narių turėjo rimtų sveikatos problemų.
Šių metų balandžio 8 dieną "Poison" su grupėmis "Def Leppard" bei "Tesla" koncertavo Mančesteryje, Niu Hempšyro valstijoje. Iki birželio galo muzikantai dar surengs 30 koncertų JAV bei Kanadoje.

 

 


Plačiau
Grupė "Ūkanose" apkaltinti... nacizmu
Balandžio 11 d. sostinės menų fabrike "Loftas" vykusio konkurso "Novus" antrajame etape dalyvavo ir Vilniaus folk metalo atstovai "Ūkanose". Nors kai kurie  komisijos nariai ištarė ir pagiriamųjų ar padrąsinančių žodžių, tačiau labiausiai "sublizgėjo" vienas iš projekto "Vilnius Temperature" įkūrėjų Saulius Baradinskas bei buvusi grupės "Empti" vokalistė Giedrė Vitkauskaitė-Kilčiauskienė. Pirmajam komisijos nariui kažkodėl darosi "labai liūdna" kiekvienais metais girdėti folk muziką panašiuose renginiuose, o buvusi "Empti" dainininkė pasiteiravo "Ūkanose" muzikantų ar šie nėra... naciai.

Plačiau
Šiemet pasirodys "Motörhead" lyderio solinis albumas?
2015 m. miręs grupės "Motörhead" lyderis Lemmy Kilmister per savo ilgą karjerą turėjo daugybę šalutinių projektų, o dalis įrašų turėtų būti išleisti solinio Lemmy albumo pavidalu.
Albume turėtų atsidurti dainos "Stand Upon The Mountain" bei "Don't Matter To Me", kurias legendinis muzikantas įrašė su vokiečiais "Skew Siskin", bendrą darbą su "Motörhead" vokalistu pradėję dar 2003-aisiais.
Taip pat numanoma, kad diske bus Lemmy kūriniai, atlikti drauge su Dave Grohl ("Foo Fighters", Joan Jett, "The Damned" bei "Reverend Horton Heat".

Plačiau
„Heaven Shall Burn“ atvyksta į „Devilstone“
Devintasis festivalis „Devilstone“ liepos 13–16 d. į Anykščius atveš iki šiol retai festivalio kontekste girdėto skambesio ir turinio – melodic death metal / metalcore / deathcore. Ekstremaliai muzikai dedikuotoje „Vakarų“ scenoje pasirodys Vokietijos modernaus metalo scenos pasididžiavimas HEAVEN SHALL BURN, intriguojantys savo netipišku, „straight-edge“ vadinamu gyvenimo būdu, agresyvia ir tuo pačiu melodinga muzika.
Nuo 1996 m. gyvuojantis kolektyvas jau sukaupė nemenką diskografiją, o paskutinį albumą išleidę vos praėjusį rudenį, dabar leidžiasi į gastroles.

Plačiau