"NekKralai" publikuoja naują dainą

Seredžiaus/Kauno grupė "NekKralai" savo YouTube kanale paviešino dainą "Golgothaan" iš būsimojo albumo "G.R.P.". Šis darbas nuo ankstyvo pavasario buvo įrašinėjamas "Lapės Records" studijoje. Konkreti albumo pasirodymo data dar nėra numetyta.
Rugsėjo 22 ir 23 dienomis "NekKralai" koncertuos Estijoje, o spalio 6 d. - Latvijoje.
Debiutinis kolektyvo EP "Kliudžiau" pasirodė 2014-ųjų vasarą.

 

 


Plačiau
Atskleista antra grupė, kuri Vilniuje apšildys „Arch Enemy“
Rugsėjo 27 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos švedų sunkiosios muzikos žvaigždės „Arch Enemy“. Jau anksčiau paskelbta, kad švedus su įspūdingos gerklės vokaliste Alissa priešakyje apšildys ne ką mažiau stebinantys ukrainiečiai „Jinjer“ su ugningąja Tatjana prie mikrofono. Šiandien atskleidžiama dar viena – šįkart vien vyriškos sudėties grupė, surengsianti pasirodymą prieš „Arch Enemy“.
Švedus apšildys ir jų tėvynainiai „Mindshift“ – melodic metal grupė, kurią gitaristas Johanas Lundas įkūrė dar 2006-aisiais. Kaip ir įprasta pradedančioms grupėms, „Mindshift“ sudėtis nuolat kito, bet galop 2012 metais jie išleido savo debiutinį albumą „No Regrets“. Tik Johano neapleido jausmo, kad viskas turėtų būti kitaip...

Plačiau
Kitų metų pradžioje - naujas "Machine Head" albumas
2018 metų sausį savo naują albumą išleis Oaklando metalo legendos "Machine Head". 9-asis studijinis Robb Flynn komandos darbas vadinsis "Catharsis", tačiau dar nėra numatyta tiksli disko pasirodymo diena.
"Machine Head" naujas dainas pradėjo įrašinėti šių metų birželį, o sausio 25 dieną planuojama naujojo darbo pristatymo turo pradžia.
Kol kas paskutinysis "Machine Head" diskas "Bloodstone & Diamonds" dienos šviesą išvydo 2014-ųjų metų lapkritį. Po metų kolektyvas koncertavo Vilniuje.

Komentuoti
"Mano Juodoji Sesuo" pažėrė daug naujienų

Pustrečių metų tylėję Kauno gotikinio roko atstovai "Mano Juodoji Sesuo" nuo pirmosios rudens dienos apipylė gerbėjus naujienomis. Rugsėjo 1-ąją pasirodė naujas albumas "Svetimi", kuris buvo išleistas LP ir CD formatais.
Taip pat grupė iš pastarojo darbo jau publikuoja kūrinį "Tu seniai užmaršty", kurį galime rasti oficialioje "Mano Juodoji Sesuo" YouTube paskyroje.
2011-aisiais pasirodė grupės studijinis darbas "Recall", o dar po 2 metų išleistas perrašytų bei remiksuotų geriausių dainų rinkinys.

 


Plačiau
Artėjančio koncertinio turo proga - "Voivod" EP

Rugsėjo 29 d. Kanados metalo legendos "Voivod" išleis 7 colių vinilinį EP "Silver Machine".
1000 egz. tiražu pasirodysiančiame minialbume bus galima rasti grupės "Hawkwind" 1972 m. dainos "Silver Machine" koverį bei titulinę pernai išleisto EP "Post Society" kompoziciją.
Pusė tiražo pasirodys juodos spalvos vinilo formatu, 200 egz. bus baltos spalvos, o likusios 300 plokštelių - sidabrinės spalvos.
Rugsėjo 27 dieną prasidės "Voivod" koncertinis turas, kurio metu muzikantai aplankys Italiją, Kroatoją, Serbiją, Rumuniją, Čekiją, Lenkiją, Švediją, Vokietiją ir kitas Europos šalis.

 

 


Komentuoti
„Arch Enemy“ Vilniuje apšildys geriausiai išlaikyta Ukrainos metalo paslaptis
Neįtikėtinai įdomus metalcore, djent, hardcore ir groove metalo derinys, – taip trumpai galima apibūdinti ukrainiečių ketvertą „Jinjer“, kuris šiuo metu gastroliuoja po Europą su „Arch Enemy“ ir pristato savo metalinį pasididžiavimą – naujausią albumą „King of Everything“.
Trečiąjį „Jinjer“ albumą išleido „Napalm records“. O tai, kas jame skamba, jau rugsėjo 27 dieną galima bus gyvai išgirsti Vilniaus menų fabrike „Loftas“: sostinėje ukrainiečiai apšildys švedų žvaigždes „Arch Enemy“.
Įdomu tai, kad abiejų grupių vokalistės – įspūdingos moterys. Švedų priešakyje – kietagerklė  kanadietė Alissa White-Gluz. Ukrainiečių progresyvaus metalo grupės vedlė – Tatjana Šmailiuk.
„Jinjer“ susiformavo 2010-aisiais, kai prie vaikinų kompanijos prisijungė Tatjana. 2013-aisiais jie jau buvo pripažinti geriausia metalo grupe Ukrainoje.

Plačiau
Labdaros renginyje į sceną žengs du "KISS" muzikantai
Rugsėjo 20 d. St Paul mieste, Minesotos valstijoje įvyks labdaros renginys, kurio metu bus renkamos lėšos nuo uragano Harvey nukentėjusiems žmonėms. Jame koncertuos grupė "Cheap Trick", atlikėjai Don Felder bei Gene Simmons. Taip pat čia pasirodys buvęs ilgametis "KISS" gitaristas Ace Frehley, kuris šių metų vasarą įrašė solinį albumą ir porą jo dainų sukūrė netgi su pačiu G.Simmons. Tad tikimasi, kad būtent šiuos kūrinius dabartinis "KISS" bosistas/vokalistas bei buvęs ilgametis šios grupės muzikantas atliks scenoje.
Paskutinį kartą Ace Frehley bei Gene Simmons scenoje drauge pasirodė 2001-aisiais.

Komentuoti
"Annihilator" skelbia naujo albumo detales bei publikuoja vaizdo klipą

Kanados thrash metalo veteranai "Annihilator" lapkričio 3 dieną išleis naują studijinį albumą. Po dviejų metų pertraukos pasirodysiantis 16-asis Jeff Waters komandos darbas vadinsis "For The Demented", o jo viršelį grupė jau publikuoja internete. Albume bus šie kūriniai: "Twisted Lobotomy", "One to Kill", "For the Demented", "Pieces of You", "The Demon You Know", "Phantom Asylum", "Altering the Alter", "The Way", "Dark", "Not All There".
Tai bus pirmasis darbas su bosistu Rich Hinks, prisijungusiu prie "Annihilator" 2015-aisiais.
Įžanginiam disko kūriniui grupė sukūrė vaizdo klipą.

 

 


Plačiau
Į Vilnių su „Arch Enemy“ atvykstanti mėlynaplaukė Alissa – roko monstrė mergaitės kūne
Dar prieš keturis metus simpatiška kanadietė Alissa White-Gluz buvo siejama su grupe „The Agonist“, kurią pati ir įkūrė. Deja, vieną dieną meilė baigėsi. Švedų grupė „Arch Enemy“ kitame pasaulio gale tapo jos naujuoju oru ir vandeniu, o ji pati metalistams Europoje – nuostabia ateive iš kosmoso. Klausantis Alissos išties atrodo, kad moteriškas vokalas tiesiog negali taip skambėti šioje planetoje. Bet A. White-Gluz žino daug paslapčių.
Savo įvaizdžiu ji primena vieną tų merginų iš madingų kino serialų, pasakojančių apie kelionę į virusų išnaikintą rytojų, kuriame reta draugų ir daug priešų. Filme ji gali būti purvina, alkana, pilvu per asfaltą slenkanti nuo mirties, mieganti numestuose kadilakuose ir valganti šaltą srėbalą iš atsitiktinių skardinių. Nepaisant to atrodys taip kietai ir stilingai, kaip niekada neatrodė iki planetos mirties... Šiuo atveju Alissa yra ta herojė, kuri bet kada drąsiai pereis kapines ir miegos velnių pilname malūne. Ji – gyva „Monster High“ lėlė, grandinėmis apsuktu korsetu ir efektingais batais, nė neketinanti maskuoti savo suadytų randų.

Plačiau
Suomijos rokeriai „Wintersun“ su dviem grupėm savaitgalį Vilniuje pristatys naują albumą
Mokslo metų pradžia reiškia ir naują koncertinį sezoną. Vienas pirmųjų renginių sunkesnės muzikos mėgėjams - į Lietuvą pirmą kartą atvykstančios suomių epinio metalo grupės „Wintersun“ koncertas. Koncertiniame ture, kuriame grupė pristato savo naują studijinį darbą „The Forest Seasons“, ją lydi du kolektyvai – tautiečiai „Whispered“ ir italai „Black Therapy“. Vienintelis koncertas įvyks rugsėjo 16 d. (šeštadienį) Vilniaus „Rock River Club“.
Bilietus į trijų grupių koncertą platina visos „Tiketa“ kasos ir internete.
Grupės „Wintersun“ muzikoje pukiai dera skandinaviškas folkloras, greiti gitariniai rifai, sudėtingos klavišinių partijos, aštrus bei švelnus vokalas. Paskutini grupės albumas buvo išleistas 2012 m. Prireikė dar 5-erių metų, kad būtų įrašytas trečiasis albumas „The Forest Seasons“, kuris išleistas šių metų liepos 21 d. Tai keturios ilgos, beveik valandos trukmės kompozicijos, kurios klausytoją nukelia į 4 sezonus mistiškame miške. Būtent šį darbą grupė ir pristato savo naujausiame ture.

Plačiau
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]