„True & Evil 2017“: turiningiausias būdas praleisti Joninių laisvadienį
3 metus iš eilės Vilniaus Kuro aparatūros apylinkėse metalo muzika griaudėdavo liepos pirmoje pusėje, o šiemet  „True & Evil“ festivalio organizatoriai nutarė šventę paankstinti pora savaičių ir Žirmūnuose apsilankyti per pačias Jonines. Būtent birželio 24 d. Vilniaus bei kitų miestų metalistams buvo pateiktas pats skambiausias vardas per visą festivalio istoriją – Vokietijos thrash metalo legendos „Destruction“. Tačiau buvo ką veikti Kareivių gatvėje ir iki tol...
Net ir tuomet, kai „True & Evil“ vykdavo liepą, maždaug kas antrus metus žiūrovus lepindavo geri orai, o kitus kartus tekdavo pakeiksnoti gamtos išdaigas, kurios nuvydavo slėptis po skėčiais, pakoreguodavo išgerto alaus bokalų skaičių, o lepesnį metalistą netgi priversdavo dvejoti: ar dalyvauti festivalyje, ar pasilikti namie. Ne išimtis buvo ir šiemet - festivalio rytą orai mainėsi kelis kartus, o sinoptikų prognozės nuteikė, kad šokiai pagal „Mad Butcher“ melodiją gali vykti pliaupiant vasariškam lietui.

Plačiau
„Guns N‘ Roses“ Lenkijoje: 3 val. tobulos muzikos ir truputis netobulos organizacijos
„Ne šiame gyvenime“. Taip apie galimą klasikinės sudėties „Guns N‘ Roses“ atsikūrimą yra kadaise pasakęs W.Axl Rose. Taip jau nutiko, kad šie žodžiai netapo pranašiški – po daugybės metų Axl ir Slash užkasė karo kirvius ir drauge dar su 2 geriausios sudėties nariais išsiruošė į koncertinį turą. Birželio 20 d. grupė užsuko į kaimyninę Lenkiją, kurios link pajudėjo ir nemažas būrys lietuvių.
Apie tai, kad Gdanske įvyks neeilinis renginys, buvo jaučiama ir koncerto išvakarėse – mieste šmirinėjo daugybė „GNR“ atributika pasipuošusių žmonių, o renginio dieną „Energa Arena“ stadiono prieigos priminė sceną iš filmo „Nepriklausomybės diena“ – vos vienas kitas automobilis judėjo tolyn nuo stadiono, o link renginio vietos kaupėsi vis didesnės spūstys, eismą reguliavo policininkai, o surasti patį stadioną buvo paprasta ir visiškai miesto nepažįstančiam turistui – nuo pat centro būreliai rokerių traukė vis šiauriau, kur fanų gretos tik didėjo, kol galų gale buvo pasiektas kelionės tikslas.

Plačiau
Doogie White Vilniuje: smagios naujos koncertų erdvės krikštynos
Yra dainininkų, kurie gal ir nesipuikuoja žurnalų viršeliuose, tačiau sunkiu darbu, talentu bei atsidavimu muzikai išsikovojo ištikimų gerbėjų būrio simpatijas ir jas išlaiko daugelį metų. Škotijos rokerį Doogie White galima būtų pavadinti vienu iš jų. Muzikanto biografijoje yra įspūdingų įrašų, tačiau galbūt kai kur pritrūko sėkmės iki to, kad D.White būtų gretinamas su David Coverdale ar Ronnie James Dio. 2012 m. drauge su gitaros virtuozu Michael Schenker į Vilnių atvykęs D.White paliko pakankamai gerą įspūdį, tad turbūt ne vienam melomanui gegužės 15 dieną knietėjo ne tik apžiūrėti naujo klubo „Rock River Club“ erdvę, tačiau ir norėjosi dar kartą pasigėrėti seno gero hardroko melodijomis.

Plačiau
Po metų pertraukos Blaze Bayley koncertavo Kaune
Nepaisant to, kad Blaze Bayley kūrybą palankiai vertina pogrindžio žiniasklaida bei jis yra gerbiamas už aktyvią koncertinę veiklą, muzikantą jau ne vienerius metus ignoruoja didieji renginiai bei mainstream‘inė spauda. Visa laimė, atlikėjas neignoruoja mūsų šalies ir gegužės 9 d. jau penktą kartą apsilankė Lietuvoje. Prieš 8 metus dainininkas koncertavo Vilniaus „Forum Palace“ rūmuose, vėliau du kartus buvo festivalio „Roko naktys“ dalyviu, o šiek tiek daugiau nei prieš metus Kauno klube „Rock Pub“ atliko akustinę programą. Šįkart B.Bayley bendražygiai akustines gitaras padėjo į šalį, pasiėmė su savimi visas metalinei programai atlikti skirtas priemones ir atvyko į „Lemmy“ klubą pristatyti savo naujausio albumo „Endure and Survive - Infinite Entanglement Part II“.

Plačiau
"Chasing The Rise" 5-asis gimtadienis su "Mayla" ir "Torture Of Hypocrisy"
Einant į "Chasing The Rise", "Mayla" ir "Torture Of Hypocrisy" koncertą, jau žinojau ko laukti. Kaip ir tikėjausi, pabuvau, nors ir mažai žiūrovų sulaukusiame, bet kokybiškame underground koncerte.
Nustebino tai, kad renginys prasidėjo beveik laiku. Nerašyta taisyklė, kad koncertai klube "nArauti" prasideda pusvalandį (ar net valandą) vėluojant, bet šis kartas buvo išimtis. Garsas viso koncerto metu buvo geras, tad truputį kliuvo tik šviesos.

Plačiau
„Pain“ Lietuvoje: pačios geriausios rokerių Velykos
Sunkiosios muzikos koncertai yra vykę antrąją Kalėdų dieną, per Vėlines, tačiau dar nė karto vertas dėmesio renginys nebuvo išpuolęs per pačias Velykas. Tiesą sakant, buvo nemažai dvejonių ar nepalanki data nepakiš kiaulės Peterio Tägtgreno kompanijai „Pain“, kuri su dviejų grupių palyda balandžio 16 d. susiruošė palinksminti Vilniaus publiką. Užbėgant įvykiams už akių reiktų pasakyti, kad Vilniaus menų fabriko „Loftas“ salė sekmadienį toli gražu nebuvo pilna, tačiau visos trys tą vakarą koncertavusios grupės turėjo likti patenkinti palaikymu. Abu apšildantys kolektyvai kone iškart po savo pasirodymų socialiniuose tinkluose  viešino publikos nuotraukas ir žarstė lietuviams komplimentus.

Plačiau
„Avenged Sevenfod“ ir „Disturbed“ surengė koncertą Norvegijos sostinėje

Suplanavau keletą laisvų dienų ir išvykau trumpų atostogų į Norvegijos sostinę Oslą.  Vienas iš mano kelionės tikslų buvo kovo 10 d. ten vyksiantis „Avenged Sevenfold“ „The Stage World Tour“ koncertas. Šiame ture specialaus svečio statusą turėjo JAV metalo grupė „Disturbed“, o abi grupes apšildyti buvo patikėta rokeriams „Chevelle“. Norėjau išgirsti savo mėgstamą grupę ir laukiau profesionalaus bei gero koncerto.
Pačiame Osle nebuvo jokios koncerto reklamos, bet organizatoriai „LiveNation Norway“ žinojo, kad daug reklamos ir nereikia.


Plačiau
„Auszra 16“: sunkus, bet smagus Nepriklausomybės vakaras
Nuo 2004-ųjų rengiamas koncertas „Auszra 16“ kiekvienų metų Lietuvos valstybės atkūrimo dieną sukviečia patriotinių jausmų vedinus žmones paminėti vienos svarbiausių mūsų šalies švenčių. Renginio paskirtis kasmet būna ta pati, tačiau jo forma – kaskart vis kitokia. „Auszra 16“ yra vykusi ir nedidelėse kavinėse, ir erdviose koncertų salėse, o šiemet buvo pasirinktas klubas „nArauti“. Jame neretai rengiami sunkiosios muzikos koncertai, tad neatsitiktinai 2017-ųjų „Auszra“ buvo sunkesnė nei įprastai. Nors itin ekstremali muzika tądien neskambėjo, renginio programa visgi priviliojo ir metalo muziką mėgstančius žmones.

Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>