Pink Floyd - The Piper at the Gates of Dawn

"The Piper at the Gates of Dawn" tai pats pirmasis ir vienintelis Pink Floyd albumas, kai dar Syd Barrett lyderiavo grupėje. "The Piper at the Gates of Dawn" buvo įrašytas "Abbey Road" studijoje, tuo pačiu metu, kai Bitlai įrašinėjo "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band".

 šio albumo pavadinimas yra paimtas iš septynių dalių "Kenneth Grahame" knygos  "The Wind in the Willows", kurią vaikystėje labai mėgo Syd Barrett. Vic Singh fotografavo ir redagavo albumo viršelį.


Plačiau (1 komentaras)
¥30 Seconds to Mars - 30 Seconds to Mars´

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 Seconds to Mars 2002 metais rugpjūčio 27 dieną išleido savo debiutinį albumą, kurio pavadinimas toks pat, kaip ir grupės. Studijos, kuri išleido pirmąjį albumą, prodiuseris yra Bob Ezrin, kuris prodiusavo tokių grupių albumus kaip Pink Floyd, KISS. Muzikos žanrą albume galima apibūdinti kaip „space rock“. Muzika albume yra progresyvi. Dainų žodžiai yra apie kosmosą, žmonių tarpusavio kovą... Gitarų bei sintezatorių skambesys klausytoją priverčia pasijusti kaip roko rojuje. „Echelon“ - šioje dainoje dominuoja sintezatorius. Sintezatorius sukuria tokias melodijas, kad gitarų skambesio net nereikia. Beje, „Echelon“ pasirodė filme „The Core“. Daina „Revolution“ nebuvo įrašyta į albumą, nes dainos tematika netiko prie likusių albumo dainų. Paslėptos dainos "The Struggle" lyrika yra paimta iš „The Art of War“. Dainų žodžių autorius yra Jared Leto. Grupės būgnininkas Shannon Leto fotografavo, redagavo albumo viršelį.

Albumo sudėtis:

 

1. „Capricorn (A Brand New Name)“ - 3:53

2. „Edge of the Earth“ - 4:37

3. „Fallen“ - 4:57

4. „Oblivion“ - 3:27

5. „Buddha For Mary“ -5:43

6. „Echelon“ - 5:47

7. „Welcome to the Universe“ - 2:38

8. „The Mission“ - 4:02

9. „End of the Beginning“ - 4:37

10. „93 Million Miles“ - 5:18

11. „Year Zero“ - 7:52

12 . „The Struggle“ (Hidden Track) - 2:54

 

Singlai:

 

1. „Capricorn (A Brand New Name)“ (2002 m.)
2. „Edge of the Earth“ (2003 m.)


"Tool - 10000 days"

10000“10000 Days” yra ketvirtasis progresyvaus roko grupės “Tool” studijins albumas, kuris buvo išleistas balandžio 28 dieną Europoje, 29 dieną – Australijoje, o gegužės mėnesio pradžioje Jungtinėje Karalystėje bei Amerikoje.


Plačiau (3 komentarai)
Nine Inch Nails - Pretty Hate Machine

Pretty Hate Machine (arba Halo 2) yra pirmasis  oficialus ir “pilnas” grupės “Nine Inch Nails” albumas. Dar 1980 metais “Midtown Recording” (tais laikais – “Right Track Studio”) įrašų studija ,priėmė dabartinį NIN lyderį - Trent Reznor, dirbti kaip prižiūrėtoją/tvarkytoją/valytoją. “Right Track Studio” vadovas leisdavo Trent’ui kurti ir įrašinėti savo dainas, per laisvą laiką. Daugelis tada sukurtų dainų papuolė į tuometinį EP – “Purest Feeling” (1988m), kurio beveik visos demo dainos buvo perkeltos į po metų pasirodžiusį “Pretty Hate Machine”.


Plačiau
Deftones - White Pony

Deftones - White Pony - fanų bei muzikos kritikų pripažintas kaip geriausias, labiausiai išvystytas ir “subrendęs” Deftones albumas. Tiek pardavimais, tiek grojimu radijuje ir per televiziją, “White Pony” aplenkė visus buvusius ir po jo išėjusius albumus. Albumas buvo išleistas 2000 metų birželio 20 dieną. Jį prodiusavo ir miksavo Terry Date. Terry taip pat dirbo ir prie prieš tai išleistų “Adrenaline” ir “Around The Fur”. Per pirmąją savaitę buvo parduota 177 tūkst. jo kopijų.


Plačiau
"Mano Juodoji Sesuo" - "Essential Curse: The Best Of MJS 1992-2007"

Kauniečių gotikinio roko grupė „Mano Juodoji Sesuo“ gyvuoja jau 15 metų. Visas nueitas kelias įamžintas praėjusių metų pabaigoje išleistame rinktiniame albume „Essential Curse“. Albume randame 19 grupės dainų iš visų jos gyvavimo periodų, o ištikimiausiems gerbėjams vos 200 egz. tiražu išleistas rinkinys su papildomu dvd disku.

Mane sudomino būtent pastarasis „Essential Curse“ variantas. Vos paėmus nepriekaištingai apipavidalintą albumą į rankas, nuojauta sako, kad nusivilti neteks.

 


Plačiau
"Thundertale" - "Milžinai": Kauniečių muzika antrą kartą nugriaudėjo Lietuvos padangėje

Geras tradicinio heavy metal albumas Lietuvoje išleidžiamas ne taip jau ir dažnai. Prieš 3 metus kauniečių grupė “Thundertale” su savo debiutiniu darbu “Rising Power” iš tiesių driokstelėjo tarsi perkūnas Lietuvos padangėje. Pasipylus geriems albumo įvertinimams, buvo svarbu išlaikyti gerą lygį. Ir štai – muzikantai sugrįžo su nauja sudėtim, nauja leidybine firma ir nauju albumu “Milžinai”. Tiesą pasakius, pirmasis grupės darbas nublanksta palyginus su naujausiu įrašu. į “Thundertale” gretas priėmę penktąjį narį – birbyne grojantį šilą, grupė įgijo naują atspalvį. Dabartinis grupės stilius palinko į folk pusę, tuo sužavėdamas ir vyresnės kartos auditoriją (vienoje Lietuvos radijo stotyje pristačius “Thundertale” kūrybą, pasipylė senjorų liaupsinatys skambučiai).

 


Plačiau
<- Ankstesnis
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]