Atsirado nauja skiltis albumai !

įdedame naują skiltį "Albumai". Dabar kiekvienas galėsite išreikšti savo nuomonę apie seną ar naujausią albumą. Taip pat pasiskaityti ką kiti nariai mano. Siūskite mums savo apžvalgas ar recenzijas el.paštu: [email protected] .


Iron Maiden - Best of the Beast

šiemet pasirodė keturioliktas Iron Maiden albumas „A Matter of Life And Death“. O mano ausinėse skamba 1996 m. išleistas „Best of the Beast“, skirtas IM dvidešimtajam gimtadieniui. Pamenu, kai albumą paklausiau prieš dešimtmetį... Ne pats linksmiausias grupės gimtadienis turbūt buvo, ir ne pačius geriausius laikus „meidenai“ išgyveno. Na, bet jau prabėgo daug laiko ir viskas atsistojo į savo vėžes – anglų šešetukas vėl džiugina minias gerbėjų. Bet apie viską iš pradžių...


Plačiau
SBS - Gimes laimėti (2006)

Dėl užklupusių šventės ir užtrukusio Kalėdų Senelio nespėjau perklausyti albumo praeitais metais. Tad iškart praūžus naujiesiems paimu netgi dvigubą albumą (nedažnas reiškinys LT muzikos padangėje), iš kurio antras diskas – DVD.

Albumą galime suskirstyti į tris dalis – koncertinis įrašas, naujos dainos ir dvd koncertas. Pradedu peržiūrą būtent nuo jo, nes jame esantis įrašas yra seniausias. čia įamžintas grupės pasirodymas festivalyje „Roko naktys 2005“. Beveik valandą trunkantis pasirodymas praeina gana smagiai, tik stebina žiūrovų apatiškumas viskam, kas vyksta scenoje. Tik pasirodymo pabaigoje pradedu tikėti, kad “SBS” atvyko koncertuoti didžiausiame šių dienų Lietuvos roko festivalyje 4000 roko muzikos mėgėjų, o ne į kokiems bažnytinės muzikos fanams.


Plačiau
Pink Floyd - The Piper at the Gates of Dawn

"The Piper at the Gates of Dawn" tai pats pirmasis ir vienintelis Pink Floyd albumas, kai dar Syd Barrett lyderiavo grupėje. "The Piper at the Gates of Dawn" buvo įrašytas "Abbey Road" studijoje, tuo pačiu metu, kai Bitlai įrašinėjo "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band".

 šio albumo pavadinimas yra paimtas iš septynių dalių "Kenneth Grahame" knygos  "The Wind in the Willows", kurią vaikystėje labai mėgo Syd Barrett. Vic Singh fotografavo ir redagavo albumo viršelį.


Plačiau (1 komentaras)
¥30 Seconds to Mars - 30 Seconds to Mars´

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 Seconds to Mars 2002 metais rugpjūčio 27 dieną išleido savo debiutinį albumą, kurio pavadinimas toks pat, kaip ir grupės. Studijos, kuri išleido pirmąjį albumą, prodiuseris yra Bob Ezrin, kuris prodiusavo tokių grupių albumus kaip Pink Floyd, KISS. Muzikos žanrą albume galima apibūdinti kaip „space rock“. Muzika albume yra progresyvi. Dainų žodžiai yra apie kosmosą, žmonių tarpusavio kovą... Gitarų bei sintezatorių skambesys klausytoją priverčia pasijusti kaip roko rojuje. „Echelon“ - šioje dainoje dominuoja sintezatorius. Sintezatorius sukuria tokias melodijas, kad gitarų skambesio net nereikia. Beje, „Echelon“ pasirodė filme „The Core“. Daina „Revolution“ nebuvo įrašyta į albumą, nes dainos tematika netiko prie likusių albumo dainų. Paslėptos dainos "The Struggle" lyrika yra paimta iš „The Art of War“. Dainų žodžių autorius yra Jared Leto. Grupės būgnininkas Shannon Leto fotografavo, redagavo albumo viršelį.

Albumo sudėtis:

 

1. „Capricorn (A Brand New Name)“ - 3:53

2. „Edge of the Earth“ - 4:37

3. „Fallen“ - 4:57

4. „Oblivion“ - 3:27

5. „Buddha For Mary“ -5:43

6. „Echelon“ - 5:47

7. „Welcome to the Universe“ - 2:38

8. „The Mission“ - 4:02

9. „End of the Beginning“ - 4:37

10. „93 Million Miles“ - 5:18

11. „Year Zero“ - 7:52

12 . „The Struggle“ (Hidden Track) - 2:54

 

Singlai:

 

1. „Capricorn (A Brand New Name)“ (2002 m.)
2. „Edge of the Earth“ (2003 m.)


"Tool - 10000 days"

10000“10000 Days” yra ketvirtasis progresyvaus roko grupės “Tool” studijins albumas, kuris buvo išleistas balandžio 28 dieną Europoje, 29 dieną – Australijoje, o gegužės mėnesio pradžioje Jungtinėje Karalystėje bei Amerikoje.


Plačiau (3 komentarai)
Nine Inch Nails - Pretty Hate Machine

Pretty Hate Machine (arba Halo 2) yra pirmasis  oficialus ir “pilnas” grupės “Nine Inch Nails” albumas. Dar 1980 metais “Midtown Recording” (tais laikais – “Right Track Studio”) įrašų studija ,priėmė dabartinį NIN lyderį - Trent Reznor, dirbti kaip prižiūrėtoją/tvarkytoją/valytoją. “Right Track Studio” vadovas leisdavo Trent’ui kurti ir įrašinėti savo dainas, per laisvą laiką. Daugelis tada sukurtų dainų papuolė į tuometinį EP – “Purest Feeling” (1988m), kurio beveik visos demo dainos buvo perkeltos į po metų pasirodžiusį “Pretty Hate Machine”.


Plačiau
Deftones - White Pony

Deftones - White Pony - fanų bei muzikos kritikų pripažintas kaip geriausias, labiausiai išvystytas ir “subrendęs” Deftones albumas. Tiek pardavimais, tiek grojimu radijuje ir per televiziją, “White Pony” aplenkė visus buvusius ir po jo išėjusius albumus. Albumas buvo išleistas 2000 metų birželio 20 dieną. Jį prodiusavo ir miksavo Terry Date. Terry taip pat dirbo ir prie prieš tai išleistų “Adrenaline” ir “Around The Fur”. Per pirmąją savaitę buvo parduota 177 tūkst. jo kopijų.


Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]