"Mano Juodoji Sesuo" - "Essential Curse: The Best Of MJS 1992-2007"

Kauniečių gotikinio roko grupė „Mano Juodoji Sesuo“ gyvuoja jau 15 metų. Visas nueitas kelias įamžintas praėjusių metų pabaigoje išleistame rinktiniame albume „Essential Curse“. Albume randame 19 grupės dainų iš visų jos gyvavimo periodų, o ištikimiausiems gerbėjams vos 200 egz. tiražu išleistas rinkinys su papildomu dvd disku.

Mane sudomino būtent pastarasis „Essential Curse“ variantas. Vos paėmus nepriekaištingai apipavidalintą albumą į rankas, nuojauta sako, kad nusivilti neteks.

 


Plačiau
"Thundertale" - "Milžinai": Kauniečių muzika antrą kartą nugriaudėjo Lietuvos padangėje

Geras tradicinio heavy metal albumas Lietuvoje išleidžiamas ne taip jau ir dažnai. Prieš 3 metus kauniečių grupė “Thundertale” su savo debiutiniu darbu “Rising Power” iš tiesių driokstelėjo tarsi perkūnas Lietuvos padangėje. Pasipylus geriems albumo įvertinimams, buvo svarbu išlaikyti gerą lygį. Ir štai – muzikantai sugrįžo su nauja sudėtim, nauja leidybine firma ir nauju albumu “Milžinai”. Tiesą pasakius, pirmasis grupės darbas nublanksta palyginus su naujausiu įrašu. į “Thundertale” gretas priėmę penktąjį narį – birbyne grojantį šilą, grupė įgijo naują atspalvį. Dabartinis grupės stilius palinko į folk pusę, tuo sužavėdamas ir vyresnės kartos auditoriją (vienoje Lietuvos radijo stotyje pristačius “Thundertale” kūrybą, pasipylė senjorų liaupsinatys skambučiai).

 


Plačiau
<- Ankstesnis
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]