Prieš šio šeštadienio pasirodymą Vilniuje „Accept“ atsimena istorinius grupės įvykius (video)
Išleidę galybę albumų, pardavę dar daugiau jų kopijų, grandiozinių koncertinių turų metu ne vieną kartą apskrieję visą pasaulį, savo kūriniais papuošę legendinių filmų ir kompiuterinių žaidimų garso takelius. Taip pristatoma 1968 metais pirmuosius oro gurkšnius įkvėpusi grupė „Accept“. Būtent šie Vokietijos sunkiojo metalo sceną atstovaujantys atlikėjai lapkričio 10 dieną „Forum Palace“ scenoje žada įsimintiną pasirodymą.
Grupės gerbėjai mena tris vokalistus: pamatus kartu dėjusį Udo Dirkschneiderį, vieną albumą realizuoti padėjusį Davidą Reece‘ą ir paskutiniuosius tris metus koja kojon žengianti Marką Tornillo. Nuo pirmųjų akordų „Accept“ veiklą stebintys pamena ir dar vieną personą – Robą Armitage. Britas sušmėžavo grupės fotosesijose, sudalyvavo interviu bei įrašė keletą bandomųjų kūrinių. Visgi dėl nenurodytų priežasčių jo ir „Accept“ branduolio keliai išsiskyrė.

Plačiau
Gitaristas Joe Satriani išleido naują albumą, kurį pristatys koncerte Vilniuje (video)
Kelis mėnesius trunkantis Joe Satriani pasaulinis koncertinis turas nesustabdė naujo albumo leidybos. Keturioliktasis studijinis darbas „Unstoppable Momentum“ oficialiai pasirodė vakar, gegužės 7 d., tad Vilniaus „Teatro arenoje“ liepos 7-ąją susirinkę klausytojai išgirs ne tik gerai visiems šio gitaristo gerbėjams pažįstamus kūrinius, bet ir šviežias kompozicijas iš naujausio darbo.
Įrašinėdamas „Unstoppable Momentum“ Joe Satriani į pagalbą pasikvietė prodiuserį Mike‘ą Fraserį, prisidėjusį prie tokių grupių kaip „AC/DC“, „Metallica“ ar „Aerosmith“ sėkmės. Lyg to būtų negana - studijoje kartu darbavosi ir kiti rinktiniai muzikantai. Klausydami albumo atminkite, kad ritminę liniją palaiko su Stingu bei Jeffu Becku koncertuojantis būgnininkas Vinnie Colaiuta bei Kalifornijos roko grupėje „Jane's Addiction“ grojantis bosistas Chrisas Chaney, o animacinio filmo „Metalocalypse“ scenaristų sukurtos grupės „Dethklok“ narys Mike‘as Keneally įgrojo klavišinių partijas.
„Albumo įrašams surinkau naują komandą, nes norėjau, kad kiekvieno muzikanto patirtis ir individualumas kūriniams suteiktų šviežumo ir savito prieskonio“, – apie naują vienuolikos kūrinių albumą pasakoja Joe Satriani. „Visi mes labai skirtingi, bet labai džiaugiausi jau pirmomis dienomis pastebėjęs, kaip Mike‘as, Chrisas ir Vinnie papildo vienas kitą. Jų energetiniai laukai idealiai sutapo, tad nekantriai laukiu, kokias emocijas albumas sukels klausytojams.“

Plačiau
Skelbiami dar du festivalio „Armageddon Descends II“ dalyviai
Pogrindžio kontrakultūros grupuotė Nekrokatarsis skelbia dar du festivalio „Armageddon Descends II“ aktus – NYKSTA ir LUCTUS.
Nekrokatarsis itin atidžiai seka Lietuvos ekstremalios muzikos sceną ir, neatsižvelgdami į jokias sroves, siekia, kad Armageddon Descends apeigose pasirodytų tik pačios perspektyviausios Lietuvos grupės. Neabejotinai viena iš labiausiai dėmesį patraukusių Lietuvos grupių praeitais metais buvo vilniečiai NYKSTA. Ši komanda susiformavo visai neseniai ir, kol kas, dar neišleido savo debiutinio albumo, tačiau jau spėjo susilaukti nuoširdaus susidomėjimo, o kartais net ir pripažinimo. NYKSTA grojamas urbanistinis juodmetalis yra šiurkštus, apatiškas ir beviltis, tačiau toli gražu ne paviršutiniškas. Vilniečių gyvi pasirodymai traukia ir slegia tarsi psychinio ligonio kraupūs kliedesiai. Dėl šių priežasčių grupė pasirodys Armageddon Descends II scenoje! Vilniečiai pristatys kūrinius iš greitai pasirodančio albumo bei pateiks keletą naujų eksperimentų. „NYKSTA siekis – išprievartauti klausytoją postmodernaus pasaulio niūria kasdienybe. Šį kartą ruošiamės tai padaryti tiek garsu, tiek vaizdu. Norime psichozės.“ – teigia grupės gitaristas L.

Plačiau
„Positivus“ festivalyje britų „The Kooks“ pasirodymas

TheKooks„Positivus“ festivalis jau džiugino pranešimais, apie tai, kad Latvijos pajūrio miestelį Salacgrīvas liepos 18-20 dienomis aplankys elektroninės muzikos pionieriai „Kraftwerk“. Kiek vėliau pridūrė – sparčiai populiarėjantys britai „BΔSTILLE“ ir Laura Mvula irgi bus. Vis dar abejojantiems ar vykti, šiandien atvertos dar kelios kortos. Didžiausiame Pabaltijo festivalyje į sceną lips „The Kooks“, „Daughter“, „of Montreal“ ir „Birth Of Joy“.

„The Kooks“ du metus ilsėjosi nuo festivalių
Pamenate „The Kooks“ kūrinius „Naive“ bei „Seaside“? Britpopo gitaromis ir žaviu karalienės Elžbietos II anglų kalbos akcentu apkamšytas kompozicijas paniūniuotų net visiški antimelomanai. Lygiai prieš dešimt metų draugėn susibėgusi ketveriukė kuriam laikui užsidarė įrašų studijoje ir pasauliui pasirodė jau su debiutiniu albumu „Inside In/Inside Out“. Kad startas būtų ypač galingas, leidybai pasirinkta „Virgin Records“ įrašų kompanija. Ta pati, kuri gali pasigirti dirbusi su Janet Jackson, Lenny Kravitz, „The Smashing Pumpkins“ ar netgi „Spice Girls“. Reikia skaičių? Albumas visame pasaulyje parduotas 2 mln. kopijų tiražu.


Plačiau
<- Ankstesnis