2005-05-27 "Burning Steel"
Prieš pat vasaros linksmybes organizacija „Ledo Takas“ pristato sunkiojo metalo festivalį „Burning Steel“, kuris įvyks 2006 metų gegužės 27 dieną Mulen Ružo klube Vilniuje. „Burning Steel“ išsiskirs savo stilistine sunkiosios muzikos įvairove, dalyvių geografiniu margumu bei renginio trukme. Per devynias valandas truksiančioje fiestoje vienoje scenoje metalo gerbėjai turės progos stebėti praktiškai viso metalinio spektro – black, thrash, death, pagan, doom ir heavy – metalo grupes.


Plačiau
2006-08-11 "SBS" palangoje!
Rugpjūčio 11 d. SBS pasirodys Palangos klube "Vila ramybė", Vytauto g. 35. Koncerto pradžia - 21.30 val.

Komentuoti
2006-08-11 "Baltijos Garsas 2006"

Rugpjūčio mėn. 11 – 12 dienomis pono Arvydo sodyboje, Valiukiškių kaime netoli Kernavės įvyks muzikinis festivalis „Baltijos Garsas“, savo muzikine dvasia bandysiantis  priminti legendinį Woodstock‘ą. Tai šiuo metu vienintelis muzikos festivalis Lietuvoje, kuris apims tokius muzikinius stilius kaip bliuzas, rokas, progressive, art rokas. Festivalyje dalyvauja ne tik gerai žinomi šių stilių atlikėjai iš Lietuvos – „Senas Kuinas“, O. Zacharenkovas su specialiai festivaliui suburta grupe „žolynas“, „šv. Sodas“, „The Skys“ ir kitos geros lietuviškos grupės. Laukiami svečiai iš Latvijos - „Holy Lamb“ bei Anglijos grupė „No Connection“.
Pasak festivalio organizatoriaus Všį „Muzikinis Laukas“ atstovo Mindaugo Staškevičiaus, festivalyje „Baltijos Garsas“ bus galima ne tik klausytis muzikos, bet taip pat dalyvauti ir įvairaus pobūdžio rungtyse ir atrakcijose. Visiems atvykusiems į festivalį tikrai neteks nusivilti parengta muzikine ir kultūrine programa. Festivalį remia UAB „Sostinės stogai“, AB „Kalnapilio-Tauro grupė“, AB „Vakarų laivų gamykla“, „Bernardinai. lt“, kt.


Plačiau
Koncertas Druskininkuose ir preliuminari info apie "Arbatos" 5-ių metų gimtadienį.
Gegužės 27tą dieną grupė "Arbata" pasirodys Druskinikų klube "Kolonada" (Kudirkos g. 22, Druskinikai). Pradžia 21 val.

Grupės "Arbata" 5-ių metų gimtadienis įvyks birželio 10-tą dieną Vilniaus klubo "Artistai" kieme. Renginio pradžia 19-tą valandą, pabaiga 23:30. Koncertuos: "Saint Oil Sand", "IR", "Weekends", "Spichki", A. Makejevas, na ir "Arbata", aišku. Bilieto kaina 15Lt, su skrajute 10Lt, "Arbatos" FC nariams 5lt. Kol kas informacijos tiek.

Plačiau
2006-08-26 "DAVID GILMOUR" Lenkijoje
Grupės PINK FLOYD gitaristo ir vokalisto koncertas, kuriame David Gilmour talkins:
Richard Wright - Pink Floyd klavišininkas;
Phil Manzanera - Roxy Music gitaristas;
Guy Pratt - Pink Floyd ir Roxy Music bosistas;
Jon Carin - Pink Floyd ilgametis klavišininkas;
Steve Di Stanislao - perkusininkas, koncertavęs su Crosby`ego ir Nasha;
Dick Parry - saksofonistas, dirbęs su Pink Floyd.

Renginys vyks: Gdansko laivų statykla (Stocznia Gdanska), Gdanskas, Lenkija.
Renginio datos: 2006 rugpjūčio 26 dieną, 21 val.
Daugiau informacijos: Tiketa.lt


Komentuoti
„Svaras 409“ albumo „Nes tai Lietuva“ pristatymas Alytuje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentuoti
SUCH'A'TRIP - Vasarą alaus namai nenuobodžiauja

NEMOKAMI VASAROS KONCERTAI
"ALAUS NAMAI" A. Goštauto g. 8, įėjimas nemokamas.

Rugpjūčio 28 d. (šeštadienis)
Lengvo roko grupė SUCH'A'TRIP
http://www.myspace.com/suchatrip
http://www.frype.lt/suchatrip


Komentuoti
"NILE" ir "MELECHESH" jau šį savaitgalį Vilniuje

Vasario 26 d. Vilnių sudrebins išskirtinis sunkiosios muzikos įvykis. Klube „Mulen Ružas” pasirodys netradiciškai egiptietišką mitologiją perteikiantys amerikiečiai NILE bei grupė iš Nyderlandų MELECHESH, kurios šaknys siekia artimuosius rytus.

Skelbiama renginio programa:
18:00 – Atveriamos klubo durys
19:00 - GOAT THE HEAD
19:45 - PRESSURE POINT
20:30 - BIBLEBLACK
21:25 - MELECHESH
22:35 - NILE

Renginio metu bus galima gauti koncerto programėlių.

 

Lietuvoje NILE jau yra viešėję 2006 m. Šįkart grupė pristatys ne tik jau Death metalo klasika tapusius darbus, bet ir kūrinius iš naujausio savo albumo „Those Whom the Gods Detest“, ypač vertinamo už nebijojimą eksperimentuoti ir pastangas praplėsti žanro ribas. „Mesopotamišką“ metalą grojantys MELECHESH Lietuvoje lankysis taip pat antrą kartą.


Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]