"Katedrai" 21-ąjį kartą nuskambėjo "Ilgiausių metų"
šį šeštadienį Vilniaus atsinaujinęs "Apple Pub" klubas sutraukė nemažą būrį sunkesnės muzikos mėgėjų, nes 21-ąjį gimtadienį čia šventė legendiniai heavy veteranai - grupė "Katedra". įdomu tai, kad nemažą žiūrovų dalį sudarė tie muzikos mėgėjai, kurių dar nebuvo šiame pasaulyje, kai "Katedra" jau grodavo ant scenos.
Taigi, nors visiškai netoliese tuo metu vyko kitas grandiozinis roko renginys - grupės "Bix" gimtadienis, į ankštą "Apple Pub" klubą susigrūdo daug norinčiųjų pasveikinti vieną iš garsiausių Lietuvos metal grupių. 

Plačiau
"Def Leppard" trumpam atsuko laiką 20 metų atgal

 

 

Bent trumpam grįžti atgal 20 metų į praeitį nereikia laiko mašinos. Pakanka apsilankyti to laikmečio populiarios grupės “Def Leppard” koncerte. šie Didžiosios Britanijos rokeriai taip praėjusį pirmadienį šėlo Vilniaus “Siemens” arenoje, kad nė nepagalvotum, jog muzikantai koncertuoja daugiau nei 30 metų. Bet apie viską nuo pradžių...

 

Nuo pirmosios bilietų pardavimo valandos lietuvaičiai godžiai juos graibstė, tuo eilinį kartą sutrikdę platintojų sistemos darbą. Didelės automobilių spūstys pirmadienio vakarą taip pat žadėjo, kad arenoje bus karšta. Pasižiūrėti “Def Leppard” pasirodymo susirinko apie 10 000 labai įvairaus amžiaus gerbėjų, tarp kurių buvo ir ilgaplaukių metalistų ir aukštakulniais bateliais pasipuošusių merginų. Aš pats su “Sepultura” marškinėliais irgi pasijutau gan nejaukiai. Bet ilgai jaudintis neteko – salėje užgęso šviesos ir po ilgo intro scenoje pasirodo apšildantys “Rojaus tūzų” muzikantai.

 


Plačiau
"Apocalyptica" Trakuose: Lietus nenutildė violončelių garsų

Praėjusį trečiadienį į Trakus sugužėjo neįprastai daug sunkiosios muzikos gerbėjų – pačioje Trakų pilyje koncertavo “Apocalyptica” muzikantai. Ta proga jau likus 3 valandoms iki koncerto pradžios iš Vytauto Didžiojo tvirtovės buvo išprašyti turistai ir tiltą, vedantį į pilį jau pradėjo sergėti saugos tarnybos vyrukai.

 


Plačiau
"Scorpions": Eilinį kartą Lietuvoje. Ir turbūt ne paskutinį...

Neprabėgo nė 20 mėnesių nuo paskutinės legendinių vokiečių „Scorpions“ viešnagės Lietuvoje, kai vėl pasklido žinia, jog hardroko veteranai vėl apsilankys sostinėje. Tik šįkart šou vieta – ne Sporto ir koncertų rūmai, ne „Siemens“ arena, o truputį kuklesnė „Utenos“ pramogų arena, kurią vėl beveik sausakimšai užpildė roko gerbėjai. Tiesa, kaip ir prieš 8 metus įvykusiame koncerte šikart „skopionams“ akomponavo simfoninis orkestras, tuo priviliodamas į koncertą ir klasikinės muzikos gerbėjus.

Tai, kad Lietuva laukė „Scorpions“ buvo juntama likus valandai iki koncerto, kuomet ilgos automobilių eilės nusidriekė nuo pat Šeškinės kalvų. Arenos viduje buvo matomas vos vienas kitas laisvas lopinėlis tribūnose, o aktyviau palaikyti mėgstamus muzikantus norintys gerbėjai jau užėmė geriausias pozicijas prie scenos, kurioje jau buvo paruoštos vietos orkestro nariams.


Plačiau
Blaze Bayley Vilniuje: Žmogus, kuris nesiruošia mirti

Gerą mėnesį visos Lietuvos žiniasklaidos priemonės džiaugsmingai pranešinėjo naujieną, jog balandžio 17 d. Vilniaus “Forum Palace” klube “Balsas.lt” vyks buvusio “Iron Maiden” vokalisto Blaze Bayley solinis pasirodymas. Deja, nors ir kokia agresyvi reklamos kampanija buvo, tačiau, kad anšlago nebus, liudijo ir tas faktas, kad koncerto išvakarėse dar buvo galima nusipirkti bilietų, skirtų 300 laimingiesiems “už specialią kainą”.
Taigi, penktadienio vakaras, prie “Forum Palace” šmėžuoja odinius drabužius dėvintys ilgaplaukiai jaunuoliai, tarp kurių – ir vienas kitas gerai pažįstamas veidas. Klubo viduje kiek nejauku – likus iki koncerto pradžios vos 10 min. dar galima įsikibti į apsaugines konstrukcijas prieš pat sceną. Su viltimi, kad per ištiestos rankos atsumą bus galima pamatyti buvusį dievinamos grupės narį, užsiimu patogią vietą ir aš.


Plačiau
"Limb Bizkit" Vilniuje: "Mus garbė koncertuoti Lietuvoje"

Kas yra tikras “Limp Bizkit” fanas – numetalistas ar paprasčiausias hip-hoperis? Man nesant nei pirmųjų, nei antrųjų tarpe, visgi įdomu buvo pamatyti gyvai kelis metus į šešėlį pasitraukusią grupę, kadaise kasdien drebinusią radijo ir televizijos eterį savo dainomis bei skandalais.

 

Vilnius, ketvirtadienio vakaras. Priešais „Siemens Arena“ didelių automobilių spūsčių nėra, tačiau po truputį besirenkantis jaunimas bylojo, kad šiandien arenoje karaliaus triukšmingieji amerikiečiai. Likus 15 minučių iki koncerto pradžios arenos viduje apima „deja vu“ jausmas, nes nedidelis prie scenos susirinkusių gerbėjų būrelis ir mėlynuojančios tuščios sėdimos vietos labai priminė kadaise čia vykusį „Lordi“ pasirodymą. Ar tai reiškia, kad „Limp Bizkit“ šlovės laikai jau toli praeityje? Pamatysim.


Plačiau
"Wacken Open Air 2007" 1: Roko veteranai duoda garo
Ar galite įsivaizduoti muzikos festivalį, kur žiūrovų skaičius lygus ketvirtadaliui Kauno gyventojų? Aš nelabai, todėl nutariau visa tai pamatyti savo akimis. Taigi, "Dark Entertainment" suorganizuotas autobusas išriedėjo Vokietijos link praėjusį antradienį. Kelias valandas pavaikščioję po Berlyną, galiausiai "Wacken Open Air" festivalio išvakarėse atsidūrėme Europos sunkiosios muzikos sostinėje - Wackeno miestelyje.
Kiek tik akys užmatė, visur laukai buvo nukloti palapinėmis ir teko ilgokai pavargti, kol galiausiai įsiminiau kelią nuo scenos iki savo stovyklavietės. Tad pirmąjį festivalio rytą virte virė gyvenimas - sulig kiekviena minute atvykėlių gretos vis didėjo, tačiau, sprendžiant iš tuščių butelių kiekio, kai kurie sunkiosios muzikos gerbėjai jau ne pirmą dieną laukė didžiosios metalistų šventės.

Plačiau
"Wacken Open Air 2007" 2: Svajonių išsipildymo diena
Antrąjį "Wacken Open Air" rytą mane pažadino kaitri saulė, triukšmingi kaimynai, be pertraukų klausę "Manowar" ir jaudulys, kad šiandien savo akimis išvysiu savo dievukus, kurių vardas, galima sakyti, išsklaidė abejones vykti ar nevykti į Wackeną - "Amorphis".
Taigi, penktadienį, 12 val. festivalis vėl įsibėgėja. Pirmuosius koncertavusius "Suidakra" paaukoju vardan "Amorphis" - stengiuosi užsiimti kuo patogesnę vietą prie "True Metal Stage". Tačiau ir iš ten neblogai matoma tai, kas šiuo metu vyksta gretimoje scenoje. Nors festivalio programoje "Suidakra" pristatoma kažkodėl kaip klasikinis death metal, tačiau grupės kūryboje tikrai gausu melodingų intarpų.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]