"Wacken Oper Air 2007" 3: Triukšmingas atsisveikinimas
WOA2007
Paskutinį rytą Wackene vėl prižadino siaubingas karštis. Jėgų suteikdavo tai, kad vėl nusimatė gan įdomi programa. Saulė ir alkoholis daugeliui trenkė per smegenis, nes teko festivalyje matyti ir praeiviams krūtis demonstruojančią gražuolę, ir visiškai nuogą vyriškį, kuris lyg niekur nieko ėjo su būreliu kolegų.
Taigi, išgėręs 3 litrus paprasto vandens einu scenos link. Tolumoje pasigirsta "Sonic Syndicate" melodingojo metalo garsai. Deja, apsaugininkui užkliūva paprastas mano vandens buteliukas. Tad tenka grįžti atgal vėl į eilės galą ir "Sonic Syndicate" pasirodymu grožėtis iš tolumos. Grojant paskutinius akordus, visgi pavyksta prisiartinti prie scenos.

Plačiau
"Wacken Open Air 2008": Lietuviški akcentai didžiausiame metalo Europos festivalyje
“Iron Maiden's gonna get you, no matter how far...”, kaip sakoma vienoje dainoje. Ir jei pasibaigus pernykščiam “Wacken Open Air” festivaliui dejavau, kad į tokią košę nekelsiu daugiau kojos, visgi noras išvysti paskutinę savo nematytą grupę iš mėgstamiausiųjų top trejetuko buvo toks didelis, kad nutariau iškęsti ilgą kelionę per Lenkijos lygumas, kalnus ir klonius bei spūstis Wackeno palapinių miestelyje prie biotualetų ar vandens rezervuaro. Taigi, kaip ir pernai, “Atra Musica” suorganizuotas autobusas išriedėjo iš Vilniaus užpraėjusį antradienį. Vėlgi po dienos, praleistos Berlyne, vėlyvą praėjusio trečiadienio naktį, daugiau 40 lietuvių jau įsikūrė tame pačiame Q sektoriuje, Wacken gatvėje, kurioje teko trumpam apsistoti ir pernai.

Plačiau
"Rebelheart" Druskininkuose: Truputį kurioziškas, bet smagus koncertas

Paskutinį vasaros savaitgalį dzūkai buvo apdovanoti gražiu oru ir vienu įdomiu renginiu - į Druskininkus atvyko Lietuvos roko pažiba - kauniečiai "Rebelheart".
Rugpjūčio 28 dieną atvykstame į gražiausią Pietų Lietuvos kurortą, kur gerokai tenka paieškoti muzikinės kavinės "Kolonada", įsikūrusios prie pat vaizdingo tvenkinio. Užsukame į vidų. Kavinės interjeras jaukus, rezervuotas staliukas puikioje vietoje. Čia pat scenoje jau paruošti instrumentai ir kėdės "Rebelheart" muzikantams, šįvakar surengsiantys akustinį vakarą.

 


Plačiau
<- Ankstesnis
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]