Publikuojamos ištraukos iš savaitgalį vykusio renginio "Šerną Tūsas"

Liepos 21-22 dienomis Anykščių rajone vyko kasmetinė Lietuvos metalistų sueiga "Šerną Tūsas". Šiemet į renginį buvo pakviesti "NekKralai", "Agonija", "Piligrimas", "Stormgrey", "Burying Place", "Alcotopia", "Metempsychos", "Stresas", "Motörizer" bei svečiai iš Baltarusijos "Massenhinrichtung" ir Ukrainos "Sichgart".
Antrąją dieną koncertavę kolektyvai "Alcotopia", "Metempsychos", "Stresas" ir "Massenhinrichtung" pasidalino pasirodymų ištraukomis su klausytojais.

 


Plačiau
"Stresas" publikuoja dar vieną naują kūrinį

Šiaulių heavy metal kolektvyas "Stresas" klausytojams pateikė dar vieną studijinį įrašą - šįkart publikuojamas grupės vardu pavadintas kūrinys. 2015-aisiais muzikantai išleido trijų dainų skaitmeninį singlą, o praėjusių metų vasarą savo YouTube paskyroje patalpino kompoziciją "Šeši".
Jau ateinantį savaitgalį grupę bus galima išvysti scenoje - "Stresas" pasirodys liepos 21-23 dienomis Anykščių rajone vyksiančiame koncerte "Šerną tūsas". Taip pat kolektyvas rugpjūčio 24-27d. dalyvaus festivalyje "Mėnuo Juodaragis XX".

Plačiau
Jau šį savaitgalį devintasis „Devilstone“ pasitiks su penkiomis scenomis

Liepos 13 d., ketvirtadienį, atsinaujinusiame Anykščių Dainuvos slėnyje vartus atvers devintasis festivalis „Devilstone“. Tie, kuriems „Velnio akmuo“ nebe pirmasis, žino: šis festivalis prasideda kur kas anksčiau nei liepos vidurys ir toli gražu nesibaigia sugrojus paskutinei renginio grupei. Tai visapusiška muzikinė ir kūrybinė patirtis, įkvepianti ilgam bei kaskart paliekanti klausimą: kas naujo bus kitąmet?
Stebint besiplečiantį festivalio lankytojų spektrą, muzikinė festivalio programa buvo dėliojama sekant aktualiausias alternatyvios muzikos tendencijas ir jų kurstomą įdomių, eksperimentinių, unikalių stilių paklausą. Bus visko: nuo alternatyvaus roko ar indie kategorijų, post-punk, synth, shoegaze, įvairių rūšių instrumentinės psichodelikos, iki į moshpito gelmes traukiančio thrash ir metalcore bei norvegiško black metalo su rokenroliniu drive‘u.

Plačiau
Populiariosios muzikos topo viršūnėje - hardroko baladė

Pietų Lietuvos radijo stoties "FM99" rengiamame lietuviškų dainų Top 10 pirmoje vietoje atsidūrė Alytaus hardroko grupės "Svaras 409" baladė "Tuščias kambarys". Trečią savaitę sąraše esantis kūrinys į viršūnę užkopė iš 5 vietos.
Grupės lyderis Ričardas Vymeris neslepia, kad tokios dainos susilaukia ne tik roko mėgėjų dėmesio, tačiau kiek anksčiau tame pačiame tope sėkmingai su popmuzikos kūriniais yra konkuravusi viena sunkesnių "Svaras 409" kompozicijų "Aiškiaregys".

Plačiau
"Ramybės skveras" triūsia įrašų studijoje

Kėdainių hardroko grupė "Ramybės skveras" pranešė, kad šiuo metu vyksta būsimo albumo vokalo partijų įrašų darbai. O kol kas gerbėjams siūloma susipažinti su nauju kūriniu "Aš groju Rock'n'Roll", kuris patalpintas oficialioje grupės YouTube paskyroje.
1986 m. susikūrusi grupė išgarsėjo po metų, kai muzikantų daina "Grįžulo ratai" pateko į geriausių metų kūrinių dešimtuką. Atgavus Nepriklausomybę grupės veikla nutrūko, tačiau pastaruosius keletą metų "Ramybės skveras" retkarčiais vis pradžiugindavo gyvais pasirodymais. Pernai Kėdainių arenoje kolektyvas atšventė savo 30-metį.

 


Plačiau
"Metempsychos" publikuoja naują dainą

Vilniaus senosios mokyklos death metalo grupė "Metempsychos" vasaros pradžioje paskelbė naują sudėtį bei paviešino vieną kūrinį. 2015 m. debiutinį albumą "Death Towards Dogma" įrašiusi penkeriukė tapo kvartetu - grupė atsisakė vienos gitaros ir atsisveikino su gitaristu Modestu. Taip pat įvyko vokalistų kaita - vietoje Mykolo, kuris pastaruoju metu žinomas kaip "Burying Place" bei "Sullen Guest" frontmenas, į kolektyvą atėjo Laurynas Šlepikas.
Ką į grupę atnešė nauji vėjai, atskleidžia kūrinys "Blast from the Past", kurį galima rasti YouTube puslapyje.

Plačiau
Nenumaldomai artėja festivalis "True & Evil"

 

 


Plačiau
Žymus roko vokalistas Doogie White šią savaitę koncertuos trijuose Lietuvos miestuose

Jau šią savaitę net tris koncertus mūsų šalyje surengs vienas išskirtinių ir visuotinai pripažintų roko vokalistų Doogie White‘as su savo grupe. Jo balsas įamžintas viso būrio roko legendų įrašuose, jų tarpe - „Rainbow“, Michaelo Schenkerio, Yngwie Malmsteeno, „Cornerstone“, „Praying Mantis“, „La Paz“, „Tank“, „Demon's Eye“. Gyvai jį išgirsti bus galima birželio 16 d. - klube „Ramybė“ Palangoje, birželio 17 d. - klube „Renginių Oazė“ Kaune, o pirmas koncertas Lietuvoje įvyks jau šį ketvitadienį, birželio 15 d. Vilniuje, naujame roko klube „Rock River Club“ jo atidarymo proga.

Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>