Mušamųjų virtuozas Terry Bozzio Vilniuje aplankys bendražygio Franko Zappos paminklą

Jau kitą savaitę į Lietuvą atkeliaus įspūdingas perkusijos komplektas. Jis skirtas pirmą kartą į mūsų šalį atvykstančio legendinio būgnininko Terry Bozzio solo pasirodymui. Vienintelis koncertas vyks pramogų salėje „Vakaris“ Vilniuje antradienį , spalio 31 d.. Bilietus į Terry Bozzio koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
Ankstesni jo koncertiniai turai Europoje ir Amerikoje sulaukė didžiulio susidomėjimo - bilietai į daugelį pasirodymų būdavo išparduoti. Terry Bozzio universalų kūrybinį braižą iliustruoja tai, kad jis grojo netgi Frankfurto džiazo festivalyje, kuris yra seniausias toks renginys pasaulyje.

Plačiau
"Mano Juodoji Sesuo" publikuoja naują dainą bei kviečia į albumo pristatymo koncertus

Kauno darkwave grupė "Mano Juodoji Sesuo" pristatė vaizdo klipą titulinei naujojo albumo "Svetimi" dainai, kuri buvo pasirinkta pirmuoju singlu. Savo albumą kolektyvas pristatys didžiuosiuose Lietuvos miestuose: spalio 21 d. "Mano Juodoji Sesuo" koncertuos Vilniuje, spalio 28 d. - Klaipėdoje, o lapkričio 4 d. - Kaune.
Daugiau informacijos apie albumą bei artėjančius pasirodymus rasite grupės Facebook paskyroje

 

 

 


Plačiau
"Stranguliatorius" debiutinį albumą patalpino internete

Didelio Lietuvos žiniasklaidos dėmesio (deja, žurnalistus sudomino ne muzika) susilaukusi vilniečių punk/thrash/grind metalo grupė "Stranguliatorius" šiais metais išleistą debiutinį pilną albumą "Išlikimo vadovas" patalpino internete. 11 žudančių kūrinių galima rasti grupės oficialioje YouTube paskyroje.
Kaip sako patys muzikantai: "Neskubėk priimt neapgalvoto sprendimo ir pratęsk savo apgailėtiną egzistenciją dar 32 minutėmis".

 

 

 


Plačiau
Kino teatre - "Devlsy" antrojo albumo pristatymas

Lapkričio 9 d. leidybinė kompanija "Aeternitas Tenebrarum" išleis antrąjį vilniečių "Devlsy" albumą „Private Suite“. Beveik 4 metus brandintas darbas išleidimo dieną bus pristatytas sostinės kino teatre "Pasaka".Renginio metu ne tik bus galima išgirsti naujus "Devlsy" kūrinius, tačiau ir bus galima išvysti specialiai šiam pasirodymui paruoštus vaizdinius, projektuojamus dideliame kino ekrane.
Bilietą į albumo pristatymą galima įsigyti čia.
Debiutinį albumą "A Parade of States" muzikantai 2013-aisiais pristatė Vilniaus universiteto planetariume.

 

 


Komentuoti
"Rock River Club" kviečia į lietuviškus renginius

Šių metų birželį duris atvėręs klubas "Rock River Club" jau kvietė į kelis užsienio atlikėjų koncertus, numatytas dar ne vienas didžiųjų žvaigždžių koncertas ateityje, tačiau šioje salėje jau šį rudenį bus surengti ir lietuviški renginiai.
Spalio 20 d. savo Vilniaus post roko/metalo grupė "Autism" dar kartą sostinės publikai gros savo antrojo albumo "Film Noir" dainas. Kaip ir šį pavasarį, grupei kompaniją palaikys tautiečiai "Arcadia Repeats". Taip pat tą vakarą pasirodys latviai "Art of Keeping Secrets".
Spalio 28 d. Vilniaus metalcore grupė "Chasing The Rise" pasirodymu gimtinėje pabaigs trumpą turą po Baltijos šalis.

Plačiau
"Nekrokatarsis" išleidžia kompiliacinį albumą 5 veiklos metų paminėjimui

"Nekrokatarsis" 5 gyvavimo metų progą išleidžia koncepcinį split leidinį tarp šešių Lietuvos scenos grupių/atlikėjų.
Leidinio tiražas apsiribos 100 digi-CD kopijų, kuriuos galima bus įsigyti lapkričio 3 d. Vilniuje vyksiančiame "Nekrokatarsis: V" koncerto metu.

Atlikėjų sarašas:

I. Living Altar
II. Haeiresis
III. Karkasas
IV. Sisyphean
V. Pogrom
VI. Luctus

 

 


Plačiau
Grupė „Twin Dragons“ kūrybos jubiliejų šią savaitę švęs Lietuvoje

Laiko patikrintos blues-rock muzikos gerbėjai šią savaitę bus pamaloninti net trim koncertais. Į Lietuvą pirmą kartą atvykstantys vieni įdomiausių šio stiliaus atlikėjų „Twin Dragons“ surengs koncertus: spalio 5 dieną - Vilniaus „Rock River Club“, spalio 6 d. - klube „Renginių oazė“ Kaune ir spalio 7 d. - klube „Ramybė“ Palangoje.
Bilietus į visus 3 koncertus platina „Tiketa“ kasos ir internete.
„Twin Dragons“ - energingas tarptautinis heavy rock-blues trio, 2002 metais įkurtas ir vadovaujamas jo lyderio, vienintelio nekintančio grupės nario, vokalisto ir bosisto Nathanielio Petersono. Šiuo metu jo kolegos yra gitaristas Nazzarenoo Zacconi ir būgnininkas Joe Czekij.
N. Petersonas jau ankstyvame amžiuje bendradarbiavo su vienais ryškiausių 60-ųjų JAV muzikantų - Mitch Ryder, Rusty Day, Jim McCartey, Tim Buckley, Jimmy Reed, Howlin Wolf, Iggy Pop, Don Davis, vėliau - su Keithu Richardsu („The Rolling Stones“) ir Ericu Claptonu.

Plačiau
Švedų žvaigždes „Arch Enemy“ Vilnius pasitiks veganiškais pietumis

Rytoj, rugsėjo 27-ąją Vilniaus menų fabrike „Loftas“ viešės sunkiosios muzikos žvaigždės „Arch Enemy“ su itin ryškia ir charakteringa atlikėja Alissa White-Gluz. Klausantis jos visa griaunančio balso, galėtų kilti minčių, kad ši mergina, vakarieniaudama su Ozzy Osbourne‘u, mielai triaukštų šikšnosparnius. Tačiau tiesa ta, kad jau 20 metų ji – prisiekusi veganė. „Tai ne dieta, ne mada, ne kitų žmonių užknisinėjimas. Tai – gyvenimo būdas“, – sako Alissa.
„Tenka girdėti, kad šiais laikais veganizmas yra tiesiog madingas. Bet aš esu veganė nuo 1990-ųjų, todėl mados čia mažai, – sako „Arch Enemy“ vokalistė. – Tai tiesiog pasirinkimas. Kiekvienas žmogus gali rinktis – ar gerti kavą su karvės ar su sojų pienu. Ar valgyti jautienos burgerį ar veganišką. Viskas gana lengva. Nesutinku, kad tai atima daugiau laiko ar kelia kokių nors rūpesčių. Aš daug keliauju, bet telefone turiu aplikaciją, kuri parodo vietinius veganiško maisto restoranus ar parduotuves. Kita vertus, bet kuriame restorane gali užsisakyti paprastus dalykus – pupeles, burokėlius, vaisius... Visiškai nesudėtinga maitintis veganiškai.“

Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]