Kontroversiškiausias "Accept" albumas vėl skambės gyvai
1989 m. su grupe "Accept" įrašęs nevienareikšmiškai vertinamą albumą "Eat the Heat", amerikietis dainininkas David L. Reece nutarė šį repertuarą prikelti antram gyvenimui. Šiuo metu su grupe "Sainted Sinners" koncertuojantis vokalistas nusprendė visą minėto albumo programą atlikti scenoje. Su savo kolektyvu D.L.Reece ir anksčiau į savo pasirodymus įterpdavo minėto "Accept" albumo kūrinius ("Generation Clash", "Hellhammer"), tačiau fanams pageidaujant bei padrąsinus kolegoms buvo nuspręsta kito turo metu groti visas "Eat the Heat" dainas.
"Accept" šį diską įrašė praėjus 3 metams po paskutiniojo albumo su Udo Dirkschnederiu išleidimo ("Russian Roulette"). "Eat the Heat" turėjo savų kozirių, tačiau buvo gausiai kritikuojamas dėl visiško nusigręžimo nuo "Accept" šaknų ir akivaizdaus pataikavimo JAV rinkai. Dar nebaigus albumo pristattymo turo pašlijo D.L.Reece bei kitų "Accept" narių  santykiai, kas privedė iki grupės išsiskirstymo. D.L.Reece vėliau dainavo grupėse "Circle of Silence", "Bonfire", o "Accept" 1992-aisiais atsikūrė vėl su Udo Dirkschneideriu priešakyje.

Plačiau
Viešinamas paskutiniojo "Black Sabbath" koncerto finalinės dainos įrašas

"Black Sabbath" savo oficialioje YouTube paskyroje patalpino dainos "Paranoid" įrašą iš paskutiniojo grupės koncerto. Šiuo kūriniu kolektyvas užbaigė paskutinį legendinės grupės pasirosymą.
Šių metų vasario 4 d gimtajame Birmingeme įvykusio koncerto įrašas lapkritį bus išleistas vinilinės plokštelės, CD, DVD bei Blu-ray formatais. Jį užsisakyti galima čia.

 

 

 


Plačiau
Publikuojama daina iš "Slipknot" filmo

Rugsėjo mėnesį viso pasaulio kino teatruose (Lietuvoje - spalio 12 d.) buvo demonstruojamas dokumentinis filmas - koncertas "Slipknot: Day of the Gusano". 2 val. trukmės filme rodomas garsiausios Ajovos grupės pasirodymas festivalyje "Knotfest 2015" Meksikoje. Spalio 20 d. koncetras pasirodys CD+DVD, Blu-ray+CD formatais, o patys ištikimiausi "Slipknot" fanai galės pasirinkti leidimą, kuriame bus vinilinė plokštelė bei DVD albumas arba CD+2DVD.
Grupė dainą "Psychosocial" iš šio filmo jau publikuoja savo oficialioje YouTube paskyroje.

 

 


Plačiau
"Mano Juodoji Sesuo" publikuoja naują dainą bei kviečia į albumo pristatymo koncertus

Kauno darkwave grupė "Mano Juodoji Sesuo" pristatė vaizdo klipą titulinei naujojo albumo "Svetimi" dainai, kuri buvo pasirinkta pirmuoju singlu. Savo albumą kolektyvas pristatys didžiuosiuose Lietuvos miestuose: spalio 21 d. "Mano Juodoji Sesuo" koncertuos Vilniuje, spalio 28 d. - Klaipėdoje, o lapkričio 4 d. - Kaune.
Daugiau informacijos apie albumą bei artėjančius pasirodymus rasite grupės Facebook paskyroje

 

 

 


Plačiau
"Pink Cream 69" publikuoja dar vieną naują dainą

Lapkričio 10 dieną pasirodys Vokietijos heavy metal grupės "Pink Cream 69" 12-asis studijinis albumas "Headstrong". Muzikantai gerbėjų teismui pateikė jau trečiąjį kūrinį "Man Of Sorrow", kurį savo YouTube kanale publikavo albumą išleisianti kompanija "Frontier Records".
Kiek anksčiau "Pink Cream 69" paviešino singlus  "Path Of Destiny" and "We Bow To None".
Kol kas paskutinysis grupės darbas "Ceremonial" buvo išleistas 2013 metų pradžioje.
Albumą "Headstrong" jau galima užsisakyti čia.

 

 


Plačiau
"Stranguliatorius" debiutinį albumą patalpino internete

Didelio Lietuvos žiniasklaidos dėmesio (deja, žurnalistus sudomino ne muzika) susilaukusi vilniečių punk/thrash/grind metalo grupė "Stranguliatorius" šiais metais išleistą debiutinį pilną albumą "Išlikimo vadovas" patalpino internete. 11 žudančių kūrinių galima rasti grupės oficialioje YouTube paskyroje.
Kaip sako patys muzikantai: "Neskubėk priimt neapgalvoto sprendimo ir pratęsk savo apgailėtiną egzistenciją dar 32 minutėmis".

 

 

 


Plačiau
"Helloween" su senaisiais bendražygiais išleidžia singlą

Vokietijos power metalo legendos "Helloween" šiuo metu tęsia koncertinį turą "Pumpkins United" po Centinę ir Pietų Ameriką, o lapkričio 10 dieną pradės turą Europoje. Šie koncertai ypatingi tuo, kad prie šiandieninės "Helloween" sudėties prisijungė buvęs vokalistas Michael Kiske bei gitaristas Kai Hansen. Muzikantai bei buvę bendražygiai drauge ne tik drauge lipa į sceną, bet ir įrašė singlą "Pumpkins United", kuriam sukūrė tekstinį vaizdo klipą, o gruodžio 8 d. išleis ir vinilinės plokštelės formatu.
M.Kiske paskutinį albumą "Helloween" sudėtyje įrašė 1993-aisiais, o K.Hansen - 1988 m.
"Pumpkins United" singlą užsisakyti galima čia.

 

 


Plačiau
Kino teatre - "Devlsy" antrojo albumo pristatymas

Lapkričio 9 d. leidybinė kompanija "Aeternitas Tenebrarum" išleis antrąjį vilniečių "Devlsy" albumą „Private Suite“. Beveik 4 metus brandintas darbas išleidimo dieną bus pristatytas sostinės kino teatre "Pasaka".Renginio metu ne tik bus galima išgirsti naujus "Devlsy" kūrinius, tačiau ir bus galima išvysti specialiai šiam pasirodymui paruoštus vaizdinius, projektuojamus dideliame kino ekrane.
Bilietą į albumo pristatymą galima įsigyti čia.
Debiutinį albumą "A Parade of States" muzikantai 2013-aisiais pristatė Vilniaus universiteto planetariume.

 

 


Komentuoti
"Rock River Club" kviečia į lietuviškus renginius
Šių metų birželį duris atvėręs klubas "Rock River Club" jau kvietė į kelis užsienio atlikėjų koncertus, numatytas dar ne vienas didžiųjų žvaigždžių koncertas ateityje, tačiau šioje salėje jau šį rudenį bus surengti ir lietuviški renginiai.
Spalio 20 d. savo Vilniaus post roko/metalo grupė "Autism" dar kartą sostinės publikai gros savo antrojo albumo "Film Noir" dainas. Kaip ir šį pavasarį, grupei kompaniją palaikys tautiečiai "Arcadia Repeats". Taip pat tą vakarą pasirodys latviai "Art of Keeping Secrets".
Spalio 28 d. Vilniaus metalcore grupė "Chasing The Rise" pasirodymu gimtinėje pabaigs trumpą turą po Baltijos šalis.

Plačiau
Lapkritį - ketvirtasis brolių Cavalera albumas

Lapkričio 17 d. pasirodys ketvirtasis grupės "Cavalera Conspiracy" albumas. Diskas vadinsis "Psychosis", o jį, kaip ir prieš 3 metus pasirodžiusį darbą "Pandemonium" išleis leidybinė kompanija "Napalm Records". Šiame darbe broliai Max ir Igor Cavalera žada grįžti prie 9-ojo dešimtmečio thrash, black ir death metalo skambesio. Daina "Insane" iš šio albumo, kuriai sukurtas tekstinis vaizdo klipas, jau susilaukė gausybės senosios "Sepultura" gerbėjų pagyrų.
"Cavalera Conspiracy" albumą "Psychosis" jau galima užsisakyti čia.

 

 


Plačiau
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]