Prieš koncertą Lietuvoje - naujas "Therion" albumas

Vasario 2 d. Švedijos simfoninio metalo grupė "Therion" išleis 16-ąjį studijinį albumą "Beloved Antichrist". 3 dalių roko operą, kurioje veiks 27 personažai, sudarys net 46 kūriniai. Pilną dainų sąrašą galima rasti grupės oficialioje Facebook paskyroje. Prieš Kalėdas turėtų būti išleistas pirmasis singlas.
Kovo 20 d. "Therion" atvyks į Vilnių, kur savo naująją programą bei geriausias senas dainas pristatys sostinės klube "Rock River Club". Lietuvoje kolektyvas svečiuosis jau trečią kartą, tačiau paskutinį kartą Christofer Johnsson su bendražygiais mūsų šalyje koncertavo dar 2000-aisiais.

 


Komentuoti
Austrijos thrash/death veteranai publikuoja naują dainą
Nuo 1995 m. gyvuojanti Austrijos thrash/death metalo grupė "Darkfall" šių metų rugsėjį išleido šeštąjį albumą "At The End Of Times". Graco metalistai gerbėjų teismui pateikė tekstinį vaizdo klipą dainai "The Way Of Victory" iš pastarojo darbo.
Naujajame darbe muzikantai išlaikė ankstesnįjį skambesį ir pateisino savo, kaip vienos iš Austrijos metalo vėliavnešių, vardą. Albumą "At The End Of Times" galima įsigyti čia.
Prieš tai naujomis dainomis "Darkfall" savo gerbėjus buvo pradžiuginę tik 2013 m. gegužę.

Plačiau
Kitąmet - naujas "U.D.O." albumas

Nuo 2016 metų besitęsiantis "Dirkchneider" koncertinis turas baigsis kitų metų pavasarį. Po jo grupės lyderis Udo Dirkschneider žada sugrįžti prie solinės kūrybos ir tikisi 2018-ųjų rugpjūtį išleisti 16-ąjį "U.D.O." albumą. Tai bus pirmasis diskas su būgnininku Sven Dirkschneider ir gitaristu Bill Hudson. Kol kas paskutinysis darbas "Decadent" pasirodė 2015 m. pradžioje.
Praėjusį mėnesį "Dirkschneider" viešėjo Vilniuje, kur surengė vieną savo turo "Back To The Roots - Farewell To Accept" koncertų.

 

 

 


Komentuoti
"Ghost" išleis koncertinį albumą

Švedijos rokeriai "Ghost" kitų metų pradžioje savo gerbėjus turėtų pradžiuginti koncertiniu albumu "Ceremony And Devotion", kurio viršelį jau publikuoja internete.
Be to, 2018 m. balandį bus išleistas ketvirtasis studijinis diskas. Kol kas paskutinysis pilnas darbas "Meliora" pasirodė 2015 metų rugpjūtį. Tiesa, pernai fanus grupė pradžiugino minialbumu "Popestar".

 

 


Komentuoti
Jubiliejinis legendinio "W.A.S.P." disko leidimas - vasarį

Jau rašėme, kad amerikiečiai "WASP" specialiu albumu pažymės savo vieno geriausių albumų 25-metį. Vasario 2 d. leidybinė kompanija "Napalm Records" išleis albumą "ReIdolized (The Soundtrack To The Crimson Idol)". Be klasika tapusių dainų, diske bus galima rasti ir 4 kūrinius, anuomet nepatekusius į galutinį 1992 m. išleisto albumo variantą. Taip pat DVD bei Blu-ray formatais bus išleistas filmas, kuris per tuos 25 metus taip ir nebuvo paviešintas.
Šiuo metu "W.A.S.P." tęsia albumo pristatymo turą po Europą.

 

 


Plačiau
Kitų metų pradžioje - naujas "Whitesnake" albumas
2018 m. pradžioje turėtų pasirodyti britų roko veteranų "Whitesnake" 13-asis studijinis albumas, kuris vadinsis "Flesh & Blood". Konkreti disko išleidimo data dar nėra numatytta, tačiau tikimasi, kad grupė 2018 m. vasarą drauge su "Foreigner" ir "Jason Bonham’s Led Zeppelin Evening" išsirengs į pristatymo turą po JAV. Pasak grupės lyderio David Coverdale, kolektyvas jau turi sukūręs 18-19 naujų dainų.
Kol kas paskutinysis "Whitesnake" darbas "The Purple Album" buvo išleistas 2015-aisiais, o koncertinis DVD iš šio disko pristatymo turo turėtų pasirodyti kitų metų sausį.

Komentuoti
Švedijos rokerių „Sabaton“ koncertas organizatoriams tapo adrenalino kupinu nuotykiu
Jei kas gali atsitikti – tai ir atsitiks. Tokį posakį savu kailiu išgyveno grupės „Sabaton“ koncertą Vilniuje organizavęs „Roko naktų“ tėvas Algirdas Barniškis-Blėka. Sekmadienio vakarą švedų metalo grupės gerbėjai patyrė puikių įspūdžių, net nenujausdami, kiek įtampos tvyrojo užkulisiuose.
„Dar dieną, grupei nusileidus Vilniaus oro uoste, paaiškėjo, kad kartu su jais neatskrido gitaros. „Sabaton“ pas mus atvyko iš Stokholmo per Rygą, kur išvakarėse taip pat surengė koncertą. Tačiau ir ten, kaip vėliau sužinojome, jie dirbo su skolintais instrumentais, nes gitaros dėl kažkokių priežasčių liko Stokholmo oro uoste, taip ir nepasiekusios lėktuvo“, – šiandien jau šypsodamasis pasakoja Blėka.

Plačiau
"Sodom" neeiliniu koncertu pažymės savo 35-metį

Vokietijos thrash metalo veteranai "Sodom" šių metų gruodžio 26 d. koncertu Bochumo mieste pažymės savo 35 metų veiklos sukaktį. Tą vakarą įvyksiantis koncertas bus ypatingas tuo, kad scenoje prisijungs 3 buvę gitaristai: Josef "Grave Violator" Dominik (grojęs "Sodom" gretose 1984-1985 m.), Frank "Blackfire" Gosdzik (1986-1989) ir Andy Brings (1991-1995).
Prieš 10 metų "Sodom" taip pat įspūdingai pažymėjo savo jubiliejų - buvę muzikantai prisijungė festivalio "Wacken Open Air 2007" metu, o to pasirodymo vaizdo įrašas po 3 metų pasirodė koncertiniame DVD "Lords Of Depravity Part II".
Per savo gyvavimo laikotarpį "Sodom" išleido 15 studijinių albumų, 3 koncertinius diskus. Kol kas paskutinysis darbas "Decision Day" išvydo dienos šviesą praėjusių metų vasaros pabaigoje.

 

 


Komentuoti
9-asis žurnalo "Forgotten Path" numeris - jau prekyboje

Jau pasirodė 9-asis žurnalo "Forgotten Path" numeris. 136 psl. leidinyje rasite pokalbius su grupėmis "Acrimonious" (Graikija), "Marthyrium (Ispanija), "Israthoum" (Nyderlandai), "Sisyphean" (Lietuva), "Wiegedood" (belgija), "Ars Veneficium" (Belgija), "Ulvegr" (Ukraina), "Pénitence Onirique" (Prancūzija), "Nox Formulae" (Graikija), "Katakomb" (Švedija), "Stygian Temple" (Vokietija), "Acherontas (Graikija), "Harvest Gulgaltha" (JAV), "Туман" (Vengrija), leidybine kompanija "Amor Fati Productions" (Vokietija) ir zino “V.I.T.R.I.O.L Zine” (Prancūzija) leidėjais.
Taip pat žurnale bus galima rasti straipsnį apie 90-ųjų metų Lietvuos pagal black metalo scenos auksinę erą, kur bus kalbama apie kolektyvus "Poccolus", "Angis", "Ha Lela", leidybinę kompaniją "Dangus Productions" ir kt.
Žurnalo kaina - 6 Eur (norintiems žurnalą gauti paštu prisidės siuntimo išlaidos).
Užsakymai priimami el.paštu [email protected] bei www.forgotten-path.bandcamp.com.
Taip pat atsinaujino oficialus žurnalo leidėjų puslapis www.forgotten-path.lt, kuriame gali įsigyti ir ankstesnius numerius.

 


Komentuoti
Lietuvių parodijinio thrash metalo grupė internete publikuoja albumą

Nuo šių metų vasaros pradėjusi aktyvią veiklą lietuvių grupė "SHvininiai SHarvai" lapkričio 16 d. išleido debiutinį albumą "Atshiaurusis". Savo muziką apibūdinantys parodijinio thrash metal terminu, kolektyvas visą savo darbą taip pat patalpino į savo YouTube kanalą.
Birželio mėnesį "SHvininiai SHarvai" debiutavo singlu "Daina Draugui", kuris į pilną albumą nepateko.
Daugiau informacijos apie grupę yra čia.

 

 


Plačiau
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]