Nelaimingo įvykio metu sužeistas "Faith No More" vokalistas
Rugpjūčio 21 d., pakeliui į savo grupės "Dead Cross" koncertą, buvo sužeistas dainininkas Mike Patton, sunkiosios muzikos fanams dar pažįstamas kaip grupių "Faith No More" bei "Mr. Bungle" frontmenas. "Dead Cross" turėjo tą dieną koncertuoti Los Andžele, renginį apšildė kolektyvas "Secret Chiefs 3", o jiems nulipus nuo scenos, "Dead Cross" gitaristas Mike Crain bei legenidnis būgnininkas Dave Lombardo pranešė, kad dėl nelaimingo atsitikimo šis koncertas yra atšaukiamas. Daugiau apie įvykį bei dainininko būklę nėra pranešama. Los andžele buvo numatytas pasirodymas ir rugpjūčio 22 dieną.

Plačiau
Jubiliejinis "Mėnuo Juodaragis" - jau poryt
Jau šį ketvirtadienį startuos 20-asis festivalis "Mėnuo Juodaragis XX". Iki pat sekmadienio vyksiantis vienas seniausių ir unikaliausių vasaros renginių Baltijos regione bus surengtas Dūburio ežero saloje, Zarasų rajone.
Keturias dienas lankytojus džiugins rinktinių Lietuvos ir užsienio kolektyvų koncertai bei itin turtinga kultūrinė šventės programa. Savo pasirodymus surengs įvairių muzikinių žanrų grupės – garsūs užsienio kolektyvai, žymiausi Lietuvos atlikėjai ir įdomiausi nauji talentai.

Plačiau
Rugsėjį - buvusio "Sentenced" frontmeno naujos grupės albumas
Albume bus šie kūriniai: "Lights Out", "Hammering", "There Lies Life", "Back to Zero", "Ain’t This What You Wanted", "And You Call Yourself Sane", "Shovel Man", "Your Despiser No. 1", "This Is Real", "Until The Lid Closes".
"S-Tool" susikūrė 2016-aisiais, o gegužę pristatė savo pirmąjį singlą "Shovel Man". Praėjusią vasarą buvo paviešintas antrasis singlas "Your Despiser No. 1", o prieš porą savaičių kolektyvas savo gerbėjų teismui pateikė dar vieną naują dainą "Hammering".
Albumą jau galima užsisakyti čia.

Plačiau
"Svaras 409" daina radijo eteryje susilaukė maksimalios sėkmės
Jau rašėme apie tai, kad Alytaus hardroko grupė "Svaras 409" birželio mėnesį į didžiausios Pietų Lietuvos radijo stoties FM99 laidą "Top 10" pasiūlė baladę "Tuščias kambarys", kuri užkopė į pačią sąrašo viršūnę, o joje išsilaikė 2 savaites. Tope daina išliko masimalų laiką - 10 savaičių, iš kurių pusę laiko praleido pirmajame populiariausių dainų trejete. Pagal laidos taisykles, po 10 savaičių kūrinys yra išimamas iš topo sąrašo.
Prieš porą metų puikiai sekėsi ir kitoms "Svaras 409" kompozicijoms - tos pačios laidos topo viršūnėje yra buvę kūriniai "Dėl tavęs", "Aš nieko nenoriu". Visas 10 savaičių yra išsilaikiusi titulinė ankstesniojo albumo "Nes tai Lietuva" daina.

Plačiau
Sietle iškils paminklas C.Cornell
Legendiniam dainininkui Chris Cornell gimtajame Sietlo mieste bus pastatytas paminklas. Buvusio "Soundgarden" bei "Audioslave" vokalisto žmona Vicky Cornell šį darbą patikėjo skulptoriui Wayne Toth, kurio vienas žinomiausių kūrinių - Hollywood Forever kapinėse esantis paminklas "Ramones" gitaristui Johnny Ramone. Tose pačiose kapinėse ilsisi ir C.Cornell.
52 metų muzikantas savo noru šį pasaulį paliko gegužės 18 dieną.

Komentuoti
„Roko naktų“ žvaigždės „Blood Red Shoes“: „Iš kur galėjome žinoti, kad Lietuva mus taip sutiks?“
„Tai yra visiškai nerealu! Mes pirmą kartą Lietuvoje, o minia kaip pašėlusi skanduoja mūsų vardą“, – po įsimintino koncerto antrąjį „Roko naktų“ vakarą kalbėjo dueto „Blood Red Shoes“ narys Stevenas Ansellas.
„Blood Red Shoes“ rado raktus į klausytojų širdis gana greitai. Kažkokia neiškoduojama paslaptimi traukė daili šviesiaplaukė gėlėta palaidine Laura-Mary Carter – mergina su gitara. Ji – scenos priekyje. Būgnai – taip pat priekyje, prie jų – S. Ansellas, tarp gabalų kartais pakalbantis su publika.
Užsimerkęs nepasakytum, kad scenoje jie – tik dviese. Pasirodymas – minimalistinis, be specialiųjų vaizdo efektų, be triukų. Bet tas nuoširdumas, daug gero garso ir įsimenančios melodijos pelnė simpatiją šiam duetui nuo pat pradžių.

Plačiau
„Roko naktyse“ pasirodžiusios „Repetitor“ muzikantės: „Pusryčiams valgome čipsus!“
Penktadienį Klaipėdoje trankiai prasidėjo festivalis „Roko naktys“. Fantastinis oras, įšviesti laivai, įspūdingos laivų elingo metalo konstrukcijos, lauko baldai iš medinių palečių, daug jauno, gyvo roko - visa tai leido susirinkusiems gerai leisti laiką. Atnaujintos koncepcijos vasaros festivalis sulaukė ypač didelio jaunų žmonių palaikymo. Ankstesnių metų festivalio simboliu buvusias juodas odines striukes pakeitė spalvotos kojinės, o motociklus – laivai.
Festivalį pradėjo „Timid Kooky“, tarptautinio muzikos inkubatoriaus „Novus“ finale pripažinti geriausia jauna Baltijos šalių grupe. „Mes pirmi grojame? Reiškia, mes laimėjome!“ – ant scenos tauškė pusnuogiai muzikantai.

Plačiau
"Accept" publikuoja naujos dainos koncertinį įrašą

Rugpjūčio 3 d. "Wacken Open Air" festivalyje koncertavusi grupė "Accept" ten pat pristatė savo naujausią albumą "The Rise Of Chaos". Stebint daugiau nei 85 tūkst. žiūrovų miniai, muzikantai surengė neeilinį pasirodymą, kuriame skambėjo naujos dainos, seni hitai bei gitaristo Wolf Hoffmann bei Čekijos nacionalinis simfoninio orkestro drauge atlikti klasikinės muzikos kūriniai.
"The Rise Of Chaos" pradedančios dainos "Die By The Sword" įrašą iš minėto festivalio "Accept" jau publikuoja savo YouTube paskyroje.

 

 


Plačiau
Išnykusiam krokodilui - "Motörhead" lyderio vardas

Šią savaitę mokslininkai nustatė, kad viena išnykusi jūrinių krokodilų rūšis iki šiol buvo klaidingai priskiriama prie kitų krokodilų, gyvenusių tame rajone. Todėl mokslininkams teko iš naujo "perkrikštyti" kadaise gyvenusią vieną nuožmiausių jūros gyvūnų rūšį. Londono Gamtos istorijos muziejaus kuratorė Lorna Steel yra didelė grupės "Motörhead" gerbėja, tad ji ir pasiūlė krokodilą pavadinti Lemizucho (lot. Lemmysuchus) pavadinimą.

  


Komentuoti
Visiškai atsinaujino grupė "Rose Tattoo"
Australijos hardroko legendos "Rose Tattoo" pastarąjį sešimtmetį išgyvena sunkius laikus - grupėje vyrauja dažna narių kaita, kai kurie muzikantai turėjo bėdų su teisėsauga, o keli esminiai nariai iškeliavo Anapilin. Šiemet iš ankstesnės sudėties teliko tik vokalistas Angry Anderson. Šį mėnesį buvo paskelbti nauji muzikantai - komandos dalimi tapo gitaristai Dai Pritchard ir Bob Spencer, būgnininkas John "Watto" Watson. Tačiau žymiausiu naujoku tapo bosistas Mark Evans, kuris roko mylėtojams pažįstamas iš "AC/DC" laikų. Su šia grupe muzikantas įrašė pirmus 4 albumus.
41-uosius metus gyvuojančios grupės ankstyvuosius albumus prodiusavo Harry Vanda ir George Young (vyresnysis Angus ir Malcolm Young brolis) duetas. "Rose Tattoo" yra įtraukta į  Australijos įrašų industrijos asociacijos Šlovės alėją.

Komentuoti
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]