Simfoninio roko grupė „Therion“ pavasarį koncertuos Lietuvoje
Ypatingiems koncertams reikia ruoštis iš anksto! 2018 metų kovo 20 d. į Lietuvą po ilgos pertraukos sugrįžta viena žymiausių švedų simfoninio metalo grupių „Therion“. Šis sugrįžimas bus ypatingas –koncertiniame ture grupė pristatys naują roko operą „Beloved Antichrist“. Kartu pasirodys ir dvi lydinčios grupės – „Imperial Age“ ir „Null Positiv“. Vienintelis trijų kolektyvų koncertas įvyks Vilniaus „Rock River Club“.
Bilietus į “Therion“ koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.

Plačiau
Suomijos melodingo metalo grupė „Insomnium“ pavasarį koncertuos Lietuvoje
Ilgai lauktas antrasis pasimatymas pagaliau įvyks! 2018 metų pavasarį į Lietuvą net po 15 metų sugrįžta suomių melodingo metalo grupė „Insomnium“. Kartu atvyks ir grupė „Tribulation“ iš Švedijos. Vienintelis šių kolektyvų koncertas įvyks kovo 17 d. „Rock River Club“ Vilniuje. Bilietus į “Insomnium“ koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
„Insomnium“ yra 1997 metais Joensuu mieste susibūręs suomių tradicinio melodingo metalo atlikėjų kvartetas. Per 20 gyvavimo metų grupės sudėtis pakito nežymiai, o jos centrinė ašis visada buvo vokalistas/bosistas ir pagrindinis dainų autorius Niilo Sevänen‘as. „Insomnium“ iš skandinaviškų panašaus stiliaus grupių nuo pat pradžių išsiskyrė kūrinių tematika – joje dominuoja tamsa, šaltis, liūdesys, skausmas, ir visa tai suderinta su atšiaurios savo krašto gamtos aprašymu. 1999 ir 2000 metais pasirodžiusius demo įrašus 2002 metais lydėjo debiutinis studijinis albumas „In the Halls of Awaiting“. Jis buvo itin išgirtas muzikos kritikų, ir tai nulėmė puikų startą tolimesnei muzikantų karjerai. Šį albumą „Insomnium“ jau kitais metais pristatė ir Lietuvoje, o koncertą Vilniuje jie iki šiol prisimena kaip pirmąją savo koncertinę išvyką į užsienį už gimtosios šalies ribų!

Plačiau
Šveicarijos folk-rokeriai „Eluveitie“ Lietuvoje pristatys naują albumą
Geros muzikos niekada nebūna per daug! Ypač jei tai originalus folkrokas, atliekamas senoviniais instrumentais, ir dainuojant senovine keltų kalba. Visa tai - šveicarų kolektyvas „Eluveitie“, paskelbęs neseniai išleisto naujo albumo pristatymo koncertinį turą „The Panteon“. Į jo tvarkaraštį įtraukta ir Lietuva, taigi grupės pasiilgę gerbėjai gruodžio 18 d. galės ją vėl pamatyti vieninteliame koncerte Vilniaus „Rock River Club“.
Bilietus į “Eluveitie“ koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
Grupė „Eluveitie“, kurios nariai save vadina „the new wave of folk metal“ atlikėjais, susikūrė 2002 metais Ciuriche. Jie tradicinę sunkiąją muziką derina su keltišku folkloru. Taigi ir roko muzikai įprastos gitaros bei mušamieji papildomi senoviniais instrumentais, pavyzdžiui dūdmaišiu ar hurdy-gurdy. Dainų tekstuose taip pat dominuoja senovės keltų mitologija, o dalis jų atliekami specifine galų kalba. Ir pats grupės pavadinimas kilęs iš senovinių etruskų genčių užrašų, kur „eluveitie“ reiškia „šveicarišką“.

Plačiau
Kalėdinę savaitę Lietuvoje koncertu pradės šveicarai „Eluveitie“ su dviejų grupių palyda
Jau ateinantį pirmadienį atsinaujinęs šveicarų folk-rokerių kolektyvas „Eluveitie“ sugrįžta į Lietuvą – šį kartą neseniai išleisto naujo albumo „Evocation II – Pantheon“ pristatymui. Po paskutinio pasirodymo jų jau pasiilgę gerbėjai gruodžio 18 d. grupę galės pamatyti vieninteliame koncerte Vilniaus „Rock River Club“. Kartu pasirodys dar dvi grupės – jų tautiečiai „Silent Circus“ ir italai „Even Flow“.
Bilietus į šių grupių koncertą platina „Tiketa“ kasos ir internete.
Grupė „Eluveitie“ - vadinamosios „the new wave of folk metal“ atlikėjai - kartu jau 15 metų. Jie išgarsėjo originaliu sunkiosios muzikos deriniu su keltišku folkloru. Simpatijas keltų kultūrai dar išreiškia senovės mitologijos motyvais dainų tekstuose, kai kurie jų skamba specifinė galų kalba. O pats grupės pavadinimas, pasak senovinių etruskų užrašų, reiškia „šveicariškas“. „Eluveitie“ išsiskiria ir narių gausa – jų scenoje net devyni. Ir nors iš originalios sudėties po pastaruoju metu įvykusių pokyčių liko vienintelis grupės įkūrėjas, vokalistas ir multiinstrumentalistas Chrigelis Glanzmannas, nauji kūrybiniai vėjai, atrodo, „Eluveitie“ tik į naudą.

Plačiau
Šį šeštadienį klube "Metro" - Kauno ir Šiaulių rokerių koncertas
Gruodžio 16 d. Vilniaus klube "Metro" koncertuos Kauno hardroko veteranai "Piligrimas" bei patyrusių šiauliečių heavy metalo komanda "Stresas".
"Piligrimas" groja nuo 1981 metų, o pernai kolektyvas koncertu gimtajame mieste pažymėjo savo 35 metų veiklos jubiliejų.
"Stresas" susibūrė tik prieš 3 metus, tačiau visi grupės nariai klausytojams puikiai pažįstami iš grupių "Pekla", "Volis" ar "Meressin". Muzikantai šiemet surengė ne vieną koncertą šalies didmiečiuose ar festivaliuose bei dirbo  įrašų studijoje.
Renginys prasidės 21 val. Koncerto kaina: 5 Eur.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/2050150051884770/

 


Plačiau
Gitaristas virtuozas M.A.Batio Lietuvos publiką stebins originalia dviguba gitara
Trečias kartas nemeluoja! Į Lietuvą vėl sugrįžta išskirtinės grojimo technikos atlikėjas ir originalios vardinės gitaros autorius Michaelas Angelo Batio. Jis su savo grupe mūsų šalyje surengs net 3 koncertus: lapkričio 30 d. „Rock River Club“ Vilniuje, gruodžio 1 d. klube „Renginių Oazė“ Kaune ir gruodžio 2 d. klube „Ramybė“ Palangoje.
Bilietus į visus gitaristo M.A. Batio ir jo grupės koncertus parduoda „Tiketa“ kasos ir internete.
Michaelas Angelo Batio neabejotinai yra vienas ryškiausių gitaros meistrų, pripažintas greičiausiu gitaristu pasaulyje. Nuo ankstyvos paauglystės jis gitara groja skirtingų žanrų kūrinius, bet daugiausiai dėmesio skiria roko muzikai. Šiandien būtent šio žanro muzikos ikona vadinamas muzikantas gali pasigirti aukščiausiomis geriausių gitaristų sąrašų pozicijomis daugelyje garsių muzikos žurnalų. O žurnalas „Guitar World Magazine“ jį įtraukė į geriausių visų laikų sunkiosios muzikos gitaristų Top 100 sąrašą.

Plačiau
Bliuzroko gitaristas Marcas Reece šią savaitę pirmą kartą koncertuos Lietuvoje
Tikro bliuzroko gerbėjams išaušo ilgų laukimo savaičių paskutinis rytas. Jau šią savaitę į Lietuvą pirmą kartą atvyksta vienas talentingiausių Europoje šio stiliaus gitaristų Marcas Reece. Jis mūsų šalyje surengs net 3 koncertus: lapkričio 23 d. „Rock River Club“ Vilniuje, lapkričio 24 d. klube „Renginių Oazė“ Kaune ir lapkričio 25 d. klube „Ramybė“ Palangoje.
Bilietus į visus „Marc Reece Band“ koncertus parduoda „Tiketa“ kasos ir internete.
Iš Vokietijos kilęs Marcas Reece - vienas labiausiai talentu apdovanotų bliuzroko gitaristų. Pamilęs gitarą dar ankstyvoje vaikystėje ir įkvėptas legendinių muzikantų Rory Gallagherio, Jimi Hendrixo ar Stevie Ray Vaughano, jis dalyvavo įvairių grupių veikloje ir galiausiai atrado savo paties grojimo manierą. 1996 metais muzikantas subūrė savo vardo grupę, su kuria nuolat gastroliuoja pasaulyje.
Grodamas jis atiduoda visą savo energiją ir mėgaujasi kiekvienu momentu, o žiūrovai tuo tarpu lieka išsižioję iš susižavėjimo. Mat Marcas ne tik puikiai valdo gitarą, bet ir dainuoja savitu, kimiu balsu, taigi rengia įspūdingus, kerinčius pasirodymus tiek scenoje, tiek šalia jos. Rodos, Marcas Reece atrado gerą receptą, kaip patraukti gerbėjus paprastų klasikinių ritmų, bliuzo įtaigos ir turtingo roko muzikos skambesio deriniu. Jo entuziazmas, dinamiški gitaros rifai ir visiškas atsidavimas muzikos tėkmei būnant scenoje neabejotinai „užkrečia“ ir publiką.

Plačiau
Klube "nArauti" - margos sunkiosios muzikos vakaras
Pasibaigus koncertų ciklui "Metalinis Vilnius", sunkiosios muzikos renginiai klube "nArauti" nesibaigs - lapkričio 18 d. čia koncertuos 3 grupės, atsovaujančios labai įvairius metalo stilius.
Į sceną lips Kauno grupė "Freaky Stars", savo grojamą muziką apibūdinanti Hard'n'heavy/Porn'n'roll terminu. Beje, šis kolektyvas savaite anksčiau taip pat koncertuos Vilniaus publikai - lapkričio 11 d. "Freaky Stars" apšildys "Svaras 409" albumo pristatymo koncertą klube "Rock River Club".
Taip pat į "nArauti" sceną po 9 mėnesių sugrįš Šiaulių heavy metal grupė "Stresas", pastaruoju metu savo kūrybos repertuarą papildę ir "Accept" coveriais. Pastarąjį kartą kolektyvas šiame klube grojo vasario 16 d. vykusiame renginyje "Auszra 16".

Plačiau
Kitas -> Paskutinis ->>
Copyright 2016 hardrokas.net. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be administratoriaus sutikimo draudžiama. [email protected]